اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۲۹۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۹ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - 25 May 2022
طی حکمی از سوی محسن خجسته مهر؛
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی «داوود حبیبی‌پور» را به‌عنوان سرپرست بازرسی این شرکت منصوب کرد.
داود حبیبی پور سرپرست بازرسی شركت ملی نفت ایران شدبه گزارش سرویس  اقتصادی عصرپرس ، شرکت ملی نفت ایران، داود حبیبی‌پور فارغ التحصیل آموزشگاه فنی و حرفه ای شهید رجایی آغاجاری (امیدیه) است و از نوجوانی کار در صنعت نفت را اغاز کرد. وی از نیروهای با تجربه صنعت نفت به حساب می‌آید که قریب به سه دهه در سطوح مختلف این صنعت مشغول به فعالیت بوده و رده های متعدد فنی تا ستادی را در لیست تجارب خود دارد؛ به طوری که دو دهه از این سی سال را در مناطق عملیاتی نفت خیز جنوب ایران مشغول به کار و فعالیت بوده است؛ کار در تأسیسات مختلف فرآورشی و غیره نظیر بوسترهای یک و دو آغاجاری، پازنان، ان جی ال ۱۰۰۰، کارخانجات کرنج پارسی، پارسی کلاستر، پارسی دره نی، cs۱۰۰، cs۴۰۰ و ان جی ال ۷۰۰ و ۸۰۰ اهواز، شامل واحدهای بهره برداری نفت و گاز ، بوسترها، واحدهای تقویت فشار گاز و کارخانه های گاز و گازمایع و ادوات سرچاهی، در دایره‌ی فعالیت های بیست ساله فنی او قرار دارد که باید کار در عملیات اداره کل حفاری و آشنایی با انواع ماشین الات دوار نظیر توربین ها را نیز به آن افزود.

حبیبی‌پور همچنین با  حوزه های ستادی نفت نیز آشناست و در مسئولیت های مرتبط با پروژه های مختلف شرکت ملی نفت ایران فعالیت کرده است. مشاور مدیر مهندسی و ساختمان مناطق نفت خیز جنوب، مسئولیت کنترل پروژه های متعدد و عضویت ناظر در هیات مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، همچنین تأسیس کانون نخبگان جوان و فعالیت در بخشهای مختلف حوزه بسیج شهید تندگویان جنوب و کسب مقامات ورزشی در سطح وزارت نفت نیز در سوابق وی دیده می‌شود.

ضمن این که حبیبی پور مدیریت روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را حدود دو سال برعهده داشته و از این جهت در زمینه ارتباط با افکار عمومی و نهادهای برون سازمانی نیز تجارب ارزشمندی را داراست. البته حوزه مسئولیت ها و مدیریت های عمومی او به روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب محدود نبوده و در مقطعی وی معاونت فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان را برعهده داشته و به دلیل فعالیتهای متعدد فرهنگی و انقلابی، عضویت در شورای فرهنگی استان خوزستان را نیز در کارنامه خود دارد و بدین جهت با مسائل متعدد مردم در مناطق مختلف عملیاتی صنعت نفت و فرصت ها و چالش ها و دیدگاه های آنان آشنایی دارد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: