اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
کد خبر: ۲۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۹ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - 23 May 2022
شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، اعلام کرد: سهامداران بازار سرمایه می توانند برای احراز هویت در سامانه سجام از ۱۱ هزار و ۳۷۸ مرکز (حضوری و الکترونیک) استفاده کنند.
احراز هویت حضوری و الکترونیک سجام در بیش از ۱۱ هزار مرکز منتخببه گزارش عصرپرس به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، بر اساس اطلاعیه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار واحراز هویت حضوری و الکترونیک سجام در بیش از ۱۱ هزار مرکز منتخب تسویه وجوه، سهامداران بازار سرمایه می‌توانند با استفاده از ۱۱ هزار و ۳۷۸ مرکز «حضوری و الکترونیک» احراز هویت سامانه سجام که شامل ۱۱ هزار و ۳۲۵ مرکز «حضوری» و ۵۳ سرویس غیرحضوری «الکترونیک» است، نسبت به احراز هویت خود اقدام کنند تا از منافع ویژه آن که شامل دریافت سود سهام عدالت، سود سنواتی و سالیانه، حضور در مجامع الکترونیک و ... می شود، بهره‌مند شوند.

این اطلاعیه می‌افزاید: مراکز منتخب احراز هویت حضوری در سراسر کشور شامل ۴ هزار و ۴۶۶ دفتر منتخب پیشخوان دولت، یک هزار و ۹۹۳ شرکت کارگزاری و ۲ هزار و ۸۶۶ شعبه بانک های منتخب است که برای انجام خدمت احراز حضوری به سهامداران فعال هستند.

همچنین برای احراز هویت غیر حضوری «الکترونیک»، سهامداران می‌توانند از ۵۳ سرویس آنلاین که توسط کارگزاری ها، بانک‌ها، سبدگردان‌ها و اپلیکیشن‌ها راه اندازی شده، استفاده کنند تا بدون خارج شدن از منزل و صرف وقت نسبت به احراز هویت «الکترونیک» اقدام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: