اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
کد خبر: ۲۸۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - 31 January 2022
معاون اجرایی رییس جمهور تاکید کرد: باید تمامی تصرفات و همچنین نشانه های آن تا موعد مقرر ۲۰ روز که رییس جمهور تعیین کرده‌اند برچیده و جمع آوری شود.
تمامی متصرفات و نشانه‌های آن باید ظرف ۲۰ روز از ساحل گیلان پاکسازی شودبه گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی دولت، سید صولت مرتضوی روز دوشنبه در جریان بازدید از اجرای طرح آزادسازی سواحل انزلی که جمعه گذشته در سفر رییس جمهور مورد دستور مستقیم قرار گرفت، تاکید کرد: براساس دستور صریح رییس جمهور مهلت ۲۰ روزه برای این طرح مقرر گردید و تمامی نهادها موظف به اجرای آن هستند. 

وی همچنین خطاب به مدیران مجموعه منطقه آزاد انزلی گفت: از امروز باید تمامی علائم نشانه های تصرف از جمله فنس کشی‌ و دیوارکشی‌ها را برداشته و ساحل به طور کامل بازگشایی شود. 

معاون اجرایی رییس جمهور تاکید کرد: حریم ۶۰ متری باید در امتداد ساحل خزر در گیلان ازاد شده و برای اجرای طرح های گردشگری و سالم سازی در اختیار دستگاه های متولیقرار گیرد تا عمومی مردم به طور آزادانه از آن بهره ببرند. 

پس از دستور رییس جمهور طی سفر یکروزه خود به گیلان مبنی بر آزاد سازی کامل حریم ۶۰ متری و اجرای دقیق قانون، معاون اجرایی رییس جمهوری امروز به منظور بررسی میدانی به گیلان سفر کردند.َ
نام:
ایمیل:
* نظر: