اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۹
کد خبر: ۲۸۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - 22 January 2022
وزیر فرهنگ خبر داد:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توییتری با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ، از عرضه ۲۰۰ هزار عنوان کتاب همزمان با این نمایشگاه خبر داد و نوشت: استقبال از این رویداد ملی، رشد صنعت نشر و پیشرفت فرهنگی را به دنبال خواهد داشت.
عرضه 200 هزار عنوان کتاب در دومین نمایشگاه کتاب مجازیبه گزارش عصرپرس از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،«محمدمهدی اسماعیلی» در این پیام خاطرنشان کرد : سوم تا دهم بهمن دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افزون بر ۲۰۰ هزار عنوان کتاب از ۲۱۰۰ ناشر داخلی و خارجی را در دسترس همه ایرانیان در تمام شهرها و روستاهای کشور قرار می‌دهد.

به گزارش این مرکز، دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، روز شنبه (دوم بهمن‌ماه۱۴۰۰) ساعت ۱۴ به صورت زنده از آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab  @پخش خواهد شد.

زمان آغاز خرید مخاطبان در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران یک روز بعد از افتتاح نمایشگاه یعنی در روز یکشنبه «سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۰» خواهد بود و علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به وبگاهketab.ir مراجعه کنند.

همچنین وبگاه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به منظور تسهیل در روند خرید علاقه‌مندان و مخاطبان کتاب، چهار روز زودتر از تاریخ شروع نمایشگاه، یعنی از چهارشنبه (بیست‌ونهم دی‌ماه ۱۴۰۰) باز شد و مخاطبان می‌توانند پس از ثبت نام در سایت، کتاب‌های مورد نیاز خود را جست‌وجو و آن را به بخش علاقه‌مندی‌های صفحه شخصی‌شان اضافه کنند
نام:
ایمیل:
* نظر: