اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
کد خبر: ۲۸۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۵ - ۲۹ دی ۱۴۰۰ - 19 January 2022
وزیر کشور تاکید کرد: خسارت‌های جدید سیلاب روزهای اخیر در استان کرمان جبران می‌شود.
وزیر کشور: خسارت‌های جدید سیل در کرمان جبران می‌شودبه گزارش عصرپرس،  احمد وحیدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در جریان بازدید از مناطق سیل زده جنوب کرمان اظهارداشت: خسارت های جدید در این نوبت از سفر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وزیر کشور ۱۶ دی نیز برای بازدید از مناطق سیل زده جنوب استان کرمان به این منطقه سفر کرده بود.

وحیدی همچنین با اشاره به خسارت های سیلاب طی هفته گذشته در جنوب استان کرمان گفت: کمک هایی در دولت مصوب شد که هم از نوع تسهیلات و بلاعوض در بخش های کشاورزی و دامداری و هم بازسازی منازل بوده است.

وی با بیان اینکه ۶۰۰ میلیارد تومان برای خسارت گذشته سیلاب جنوب کرمان مصوب شد، افزود: رقم های بیشتری هم از نظر تسهیلات داده خواهد شد.

وحیدی اظهار داشت: مسائل و مشکلات مناطق سیل زده را از استاندار کرمان در این مدت به طور مستمر پیگیری می کردم و با توجه به شرایط سیل احساس کردم باید از نزدیک نیز در جریان مسائل قرار بگیرم.

وی تصریح کرد: از نزدیک در مناطق سیل زده جنوب کرمان حضور پیدا کردیم تا هر کمکی که لازم باشد با مشورت دوستان تصمیم گیری و انجام شود.

وزیر کشور گفت: با همه دستگاه های ذیربط در تهران هماهنگ شده تا امکاناتشان را برای اسکان و امدادرسانی به صحنه بیاورند.

وی در ادامه از مجموعه سپاه، ارتش، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و ستاد فرمان اجرایی امام(ره)  نیز که در کنار دولت، هلال احمر و نیروهای مردمی در حال امدادرسانی هستند تشکر کرد و گفت: همه این دستگاه ها اعلام امادگی کرده اند که هر کمکی لازم باشد در منطقه انجام دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر: