اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
کد خبر: ۲۷۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۱۰ دی ۱۴۰۰ - 31 December 2021
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد:
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از به هلاکت رسیدن شرور مسلح مهراب شه‌بخش و دو عامل دیگر به شهادت رساندن رزمندگان این قرارگاه خبر داد.
هلاکت عاملان شهادت ۲ رزمنده قرارگاه قدس در جنوب شرق کشوربه گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی شهادت مظلومانه دو تن از رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه شهیدان «مهران شوری زاده» و «محسن کیخوایی» حین انجام ماموریت به دست اشرار مسلح و مزدور استکبار جهانی، با اشراف اطلاعاتی قرارگاه، رزمندگان اسلام در عملیاتی دقیق، عاملان این جنایت را به هلاکت رساندند.

این اطلاعیه افزود: در این عملیات غافلگیر کننده شرور معروف «مهراب شه بخش» و دو تن از همدستان و همراهان وی که در ناامن سازی و سلب آرامش مردم منطقه جنوب شرق کشور فعالیت می کردند و در آخرین جنایت خود، دو تن از مدافعان امنیت میهن اسلامی را به شهادت رسانده بودند، مورد هدف قرار گرفتند و به هلاکت رسیدند.

بر اساس این گزارش، پاسداران رشید اسلام شهیدان «مهران شوری زاده» و «محسن کیخوایی» پنجم دی، حین انجام ماموریت توسط اشرار مسلح به شهادت رسیدند.
نام:
ایمیل:
* نظر: