اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳
کد خبر: ۲۶۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - 04 October 2021
وزیر کشور درسفربه استان لرستان با بیان اینکه لرستان استانی با ظرفیت های متنوع است؛ گفت:کم و کاستی های موجود با همت عزیزان بر طرف می‌شود.
وحیدی: استان لرستان استانی با ظرفیت ها و منابع زیاد استبه گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز توفیق داشتیم خدمت مردم شریف استان لرستان برای معرفی استاندار جدید و تکریم استاندار پیشین باشیم؛ گفت: اقدامات و کارهای خوبی توسط استاندار قبلی در توسعه استان انجام شده است و امیدواریم با حضور استاندار جدید توسعه استان شتاب بیشتر و فعال تری به خود گیرد.

وزیر کشور با بیان اینکه در استان منابع و ظرفیت های بسیار بزرگی برای توسعه استان وجود دارد؛ تصریح کرد: این استان احتیاج به کارهای زیادی دارد که انشاءا... کم و کاستی های موجود با همت عزیزان بر طرف می‌شود.
 
وحیدی ابراز امیدواری کرد: ظرفیت های لرستان در بخش های مختلف از جمله؛ کشاورزی، دامپروری، صنعت، حوزه گردشگری و میراث فرهنگی باید فعال شود و امیدواریم با فعال سازی آنها مشکل بیکاری را در استان کاهش دهیم.

وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع قرنطینه هوشمند در کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به روند واکسیناسیون سراسری در کشور، کاهش ابتلا و روند فوتی ناشی از کرونا، بناست که  محدودیت های کلی برداشته شده و از این پس محدودیت ها به صورت هوشمند اعمال می شود.

وی در این خصوص گفت: این طرح ابتدا به صورت پایلوت و در مرحله بعدی به صورت عمومی اجرا می شود.

گفتنی است امروز با حضور وزیر کشور  ضمن تکریم خادمی استاندار سابق لرستان، فرهاد زیویار به عنوان استاندار جدید معرفی می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: