اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
کد خبر: ۲۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - 28 September 2021
29 مهر ماه؛
كنفرانس بين المللي ترانسفورماتور كه نشان دهنده توان شركت‌هاي ايراني در ساخت و تعميرات اين دستگاه حساس و حياتي در صنعت برق است، اواخر ماه جاري، در تهران برگزار مي‌شود.
كنفرانس بين المللي ترانسفورماتور در تهران برگزار مي‌شودبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس از پاون، مهمترين رويداد تخصصي صنعت برق در حوزه ترانسفورماتور، 29 مهر ماه جاري با حضور بيش از 500 كارشناس و محقق حوزه ترانسفورماتور كشور برگزار مي‌شود.

در اين رويداد كه هشتمين دوره آن به دليل شيوع بيماري كرونا و ضرورت فاصله گذاري اجتماعي، به صورت وب كنفرانسي برگزار مي‌شود، قرار است محققاني از كشورهاي اوكراين و آلمان نيز حضور داشته باشند.

برپايه اين گزارش، طراحي و توليد، تست، نصب و بهره‌برداري، حمل و نقل، تجهيزات حفاظتي، مديريت عمر ترانسفورماتور، تعميرات و تجهيزات جانبي از محورهاي اين كنفرانس به شمار مي‌رود.

در هشتمين دوره كنفرانس بين المللي ترانسفورماتور ايران، از بين 70 مقاله ارسالي به دبيرخانه اين رويداد، 20 مقاله مورد پذيرش قرار گرفته، ارايه خواهد شد.

اين گزارش مي‌افزايد، با توجه به اهميت و نقش موثر ترانسفورماتور قدرت و توزيع در شبكه و حجم بسيار بالاي سرمايه گذاري در اين بخش، بررسي، تحقيق و مطالعه در سطح منطقه‌اي و بين المللي با استفاده از متخصصان داخلي و خارجي، دانشگاه‌ها و مراكز توليد ترانسفورماتور براي صنعت برق اجتناب ناپذير است.
نام:
ایمیل:
* نظر: