اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
کد خبر: ۲۵۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - 03 August 2021
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: استان تهران همچنان روزهای سخت و پُر التهاب کرونایی را می‌گذارند.
زالی: تهران همچنان روزهای سخت کرونایی را می‌گذارندبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس، علیرضا زالی روز سه شنبه در حاشیه راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در درمانگاه هوانیروز واقع در اتوبان شهید بابایی اظهار داشت: امروز هفتمین هفته متوالی افزایش شاخص های ابتلای به کرونا را در تهران طی می کنیم که این موضوع نشان دهنده شدت جدی و سهمگین بودن موج پنجم کرونا است.

وی ادامه داد: در موج چهارم که با سویه آلفا تهران روبرو بود در هفته پنجم آمار روبه کاهش رفت اما با وجود گذشت هفت هفته هنوز هیچ کدام از شاخص ها روبه کاهش نرفته است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران توضیح داد: اگر این روند پیش برود هفته آتی هم شاهد این وضعیت در تهران خواهیم بود، به عبارتی سیر فزاینده آمار بیماری کرونا را خواهیم داشت.  

زالی به تعداد بستری ها در تهران اشاره کرد و گفت: مجموع بیماران کرونایی بستری در استان تهران روز گذشته به ۹ هزار ۴۰۰ نفر رسید که از این تعداد ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته حدود هزار و ۶۰۰ بیمار از بیمارستان ها ترخیص شدند، اما حدود ۲ هزار ورودی داشتیم که هنوز در این زمینه به تراز مثبت نرسیده ایم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران ادامه داد: روزانه بیش از ۲۰ هزار مراجعه کننده سرپایی در استان تهران وجود دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: