اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
کد خبر: ۲۴۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۰ - 04 July 2021
مرحله اول پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی فصل بهار با واریز حق بیمه و سرانه درمان (سهم عضو) فروردین ۱۴۰۰ اعضای صندوق اعتباری هنر شامل اهالی فرهنگ، هنر و رسانه انجام شد.
مرحله اول حق بیمه فصل بهار اعضای صندوق هنر واریز شدبه گزارش عصرپرس از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فروردین ماه (سهم فرد) بیش از ۳۹ هزار نفر از بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر واریز شد.

با تدوام شیوع ویروس کرونا و ادامه روند تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری در سال جاری، مقرر شد صندوق اعتباری هنر در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا، حق بیمه سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ اعضایی که تا پایان اسفند ۹۹ دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت کند.

لذا در مرحله اول حق بیمه و سرانه درمان فروردین بیش از ۳۹ هزار نفر از اعضا که از خدمات بیمه تأمین اجتماعی برخوردار هستند به حساب متصل به هنرکارت آنها واریز شد.

برای اعضایی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده‌اند این مبلغ به شماره حساب ثبت شده در پروفایل عضویت آنها واریز شده است. برابر با اطلاعیه‌های قبلی؛ حق بیمه اردیبهشت و خرداد براساس زمان‌بندی اعلام شده از سوی صندوق به حساب هنرکارت اعضا واریز خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: