اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
کد خبر: ۲۴۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۱ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - 17 June 2021
خانه مطبوعات و رسانه های کشور با صدور بیانیه‌ای از مردم دعوت کرد تا با حضور خود در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ «روز تجلی اراده ملی و جلوه مردم سالاری دینی » را با دیگر رقم بزنند.
دعوت خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور از مردم برای شرکت در انتخاباتبه گزارش عصرپرس از خانه مطبوعات و رسانه های کشور، در این بیانیه آمده است: انتخابات تجلی اراده ملی و بهترین و زیباترین جلوه بلوغ ملتی است که چشم امید به افق‌های خوشبختی، نیک‌اندیشی و مردم‌سالاری دوخته‌اند. 

ملتی که با سخاوت و شجاعت تمام، گردنه‌های صعب را درنوردیده تا سرافرازانه آینده‌ای تابناک را برای فرزندان خود ترسیم نماید. اینک که کشور عزیز و زیبای ایران اسلامی‌مان گام در مسیر سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گذارد تا رنگین کمانی از عشق، مهر و معرفت را در خاطرات خوب هموطنان نمایان کند، ضرورت دارد تا همه اقشار ملت قهرمان ایران، برای ناکامی دشمنان قسم خورده خود در میعادگاه ۲۸ خردادماه پای صندوق‌های رأی رفته و جلوه‌ای زیبا از مردم‌سالاری و میهن‌دوستی ایران اسلامی را به همه جهانیان نشان دهند. 

خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور از همه هموطنان عزیز، خصوصاً اهالی روشن‌اندیش و پاک‌نهاد رسانه می‌خواهد تا ضمن تشویق و ترغیب دیگر عزیزان،‌ در این آزمون تاریخی حضور یافته و صورتی زیبا از این جشن و اقتدار ملّی را به نمایش بگذارند.
نام:
ایمیل:
* نظر: