اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
کد خبر: ۲۴۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۴ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - 17 June 2021
انجمن صنفی مدیران رسانه طی بیانیه ای از عموم ملت ایران برای شرکت پر شور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
دعوت انجمن صنفی مدیران رسانه از مردم برای شرکت در انتخاباتبه گزارش عصرپرس، در این بیانیه آمده است: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تجلی حضور و اراده ملتی با ریشه‌های کهن و با  فرهنگ و تمدنی دیرینه است.

ملت ایران در طول بیش از چهار دهه گذشته بارها هوشمندی، زمان شناسی و فداکاری خود را به رخ جهانیان کشیده اند.

در شرایط کنونی، ملت ما با مشکلات معیشتی و اقتصادی متعددی روبه رو بوده و دشمنان ملت ایران نیز به همراه رسانه های بیگانه با مستمسک قرار دادن این مشکلات برای نا امید کردن مردم و تشویق آنان به عدم مشارکت در انتخابات تلاش همه جانبه ای را انجام می دهند.

این تلاش ها به حدی است که با بی اهمیت جلوه دادن نقش مردم در تعیین سرنوشت خود سعی در کم فروغ جلوه دادن این حرکت ملی دارند و البته تجربه سال های گذشته حاکی از ناکام ماندن دشمنان در پیشبرد اهداف مورد نظرشان بوده است.

پرسش اینجاست که اگر انتخابات از نظر  بیگانگان فاقد اهمیت است، پس چرا تمام دستگاه های رسانه ای و تبلیغاتی خود را بر  این هدف متمرکز کرده اند؟.

خوشبختانه رسانه ها و مطبوعات داخلی در آگاهی بخشی به جامعه،  تبیین  اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و اطلاع رسانی برنامه های نامزدهای محترم نقش خود را همسو با منافع مردم و آرمان های انقلاب به بهترین شکل ایفا کرده اند.

مردم هوشمند و آگاه ایران اسلامی نیز همیشه ثابت کرده اند که در بزنگاه های تاریخی همواره از کیان میهن و آرمان ها خود دفاع نموده و به هیچ بیگانه ای اجازه مداخله در امور خود را نداده و نخواهند داد.

۲۸ خرداد بار دیگر ثابت خواهد کرد که ملت ما بر عهد خود با امام راحل (ره) و خلف صالح ایشان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) ایستاده اند و به رغم همه مشکلات با امید به فردایی بهتر برای ایران اسلامی در انتخابات حضور پر شور و هوشمندانه ای خواهند داشت.

امید است منتخب این انتخابات و دولتی که تشکیل می دهد، با درک صحیح از شرایط کنونی، با تقویت وفاق ملی و با اجرای برنامه های عملیاتی در جهت حل مشکلات معیشتی و شکوفایی اقتصادی و همچنین توجه خاص به حل مشکلات اهالی فرهنگ و هنر و رسانه رضایت مردم را بیش از پیش جلب نماید.

اعضای انجمن صنفی مدیران رسانه نیز  ضمن دعوت از جامعه رسانه ای و مخاطبان آن و یکایک مردم بر حسب وظیفه ملی و اسلامی خود با شرکت در انتخابات به رسالت تاریخی خود عمل خواهند کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: