اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
کد خبر: ۲۴۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - 09 June 2021
با حضور ويدئوکنفرانسي رئيس جمهور؛
چهار پروژه صنعت آب و برق در سه استان هرمزگان، ايلام و کرمانشاه با اعتبار 41 هزار و 988 میلیارد تومان در دهمين پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا به بهره‌برداری می‌‎رسد و همچنین با دستور ويدئوکنفرانسي رئيس جمهور و حضور وزیر نیرو عمليات اجرايي احداث نيروگاه بخاري 1400 مگاواتی سيريک آغاز خواهد شد.
4 پروژه صنعت آب و برق در 3 استان‌هاي کشور فردا به بهره‌برداري می‌رسدبه گزارش سرویس اقتصادی عصرپرس، از چهار پروژه آماده بهره‌برداری در دهمين پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، دو پروژه آبی در استان ايلام، یک پروژه سهم  استان کرمانشاه و در استان هرمزگان نیز یک پروژه نیروگاهی افتتاح خواهد شد. همچنین عمليات اجرايي احداث نيروگاه بخاري 1400 مگاواتی سيريک هم در استان هرمزگان آغاز می‌شود.

طبق برنامه، در استان هرمزگان بهره‌برداری از واحد دو گازي نيروگاه سيکل ترکيبي هنگام به ظرفيت 307 مگاوات به ارزش 3013 ميليارد تومان و عمليات اجرايي احداث نيروگاه بخاري سيريک به ارزش 38 هزار ميليارد تومان با دستور ويدئوکنفرانسي رئيس جمهور آغاز خواهد شد.

همچنين آبگيري سد کنجانچم (گلال ملک) و پروژه آب‌اندازی 2750 هکتار شبکه اصلي آبياري و زهکشي با اعتبار 450 ميليارد تومان در استان ايلام از ديگر پروژه‌هاي آماده افتتاح در روز پنجشنبه است.

بر این اساس، پروژه آب‌اندازي 4050 هکتار شبکه اصلي آبياري و زهکشي با اعتبار 525 ميليارد تومان در استان کرمانشاه، آخرين پروژه هفته دهم پويش #هرهفته_الف_ب_ایران  است که قرار است به بهره‌برداری برسد.نام:
ایمیل:
* نظر: