اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۳
کد خبر: ۲۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 10 May 2021
دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا از ارائه گزارش نیروی انتظامی از نحوه اعمال جرائم، برای ناقضین قرنطینه و همچنین طرح منع تردد شبانه در جلسه فردا-سه شنبه-این قرارگاه با حضور وزیر کشور خبر داد.
چهاردهمین جلسه قرارگاه عملیاتی کرونا فردا برگزار می‌شودبه گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست از برگزاری چهاردهمین جلسه این قرارگاه به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی، در روز سه‌شنبه در محل وزارت کشور خبر داد.

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: در چهاردهمین جلسه قرارگاه، گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین وضعیت شیوع و بروز کووید-۱۹ در سراسر کشور، چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان‌های کشور و نحوه برخورد با متخلفین و ناقضین دستوالعمل‌های بهداشتی و قرنطینه ارائه خواهد شد.

دین‌پرست افزود: در این جلسه سازمان امور اداری و استخدامی کشور، از نحوه فعالیت ادارات و کارکنان و رعایت الزامات و محدودیت‌های مصوب موضوع طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها، متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹- در شهرهای کشور و ارائه لیست دستگاه‌های موفق و تعلل کننده در سطوح ملی و استانی گزارش ارائه خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در این نشست همچنین گزارش کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی، از روند اجرای بندهای (۳) و(۱۰) مصوبات سیزدهمین جلسه قرارگاه عملیاتی، مبنی بر رصد و ارزیابی اقدامات ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا، درخصوص تکالیف مرتبط با افزایش سطح رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برخورد قانونی با ناقضین و متخلفین از دستورالعمل‌های ابلاغی و کنترل بیماری کرونا در موج چهارم بیماری ارائه می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور عنوان کرد: در چهاردهمین جلسه قرارگاه عملیاتی کرونا، همچنین، گزارش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، از نحوه اعمال جرائم، برای ناقضین قرنطینه و همچنین طرح منع تردد شبانه ارائه خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: