اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
کد خبر: ۲۳۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - 13 April 2021
در هفته دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛
سه پروژه صنعت برق استان خوزستان با سرمایه‌گذاری 406 میلیارد تومان در هفته دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
3 پروژه صنعت برق در استان خوزستان افتتاح شدبه‌گزارش عصرپرس از وزارت نیرو، صبح امروز سه‌شنبه "رضا اردکانیان" سه پروژه صنعت برق را با سرمایه‌گذاری 406 میلیارد تومان در سه شهرستان دزفول، ماهشهر و شوش به بهره‌برداری رساند.

پروژه "فاز اول پست 132.33 کیلوولت سردشت و خط ارتباطی آن" با ظرفیت 12 مگاولت آمپر و طول خط 66 کیلومتر مدار با اعتباری بالغ بر 116 میلیارد تومان در شهرستان دزفول افتتاح شد.

"پست 132 کیلوولت GIS بیدبلند و خطوط ارتباطی آن" دومین پروژه است که با ظرفیت 100 مگاولت آمپر و طول خط 3 کیلومتر مدار با سرمایه‌گذاری افزون بر 150 میلیارد تومان در شهرستان ماهشهر به بهره‌برداری رسید.

آخرین پروژه استان خوزستان "پست 132 کیلوولت پاک چوب و خط ارتباطی آن" است که با ظرفیت 80 مگاولت آمپر و یک کیلومتر مدار طول خط در شهرستان شوش با اعتبار 140 میلیارد تومان افتتاح شد.

این گزارش می‌افزاید، این سه پروژه با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش قدرت مانور و ایجاد رضایت عمومی اجرا شده که با بهره‌برداري از اين پروژه‌ها در مجموع 192 مگاولت آمپر به ظرفيت پست‌هاي خوزستان اضافه و 70 كيلومتر مدار به طول شبكه‌هاي انتقال اين استان افزوده مي‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: