اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
کد خبر: ۲۲۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - 07 February 2021
چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست با شعار «کسب‌وکار جهانی» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست آغاز ه کار کردبه گزارش عصرپرس :  چهاردهم نمایشگاه ایران پلاست صبح امروز (یکشنبه، ۱۹ بهمن‌ماه) با حضور وزیر نفت، رؤسای کمیسیون‌ انرژی و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی مقیم تهران، مدیران عامل بانک‌ها و بازرگانان خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

مدیر چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست پیش از این درباره جانمایی گروه‌های کالایی نمایشگاه ایران پلاست، گفته بود: در این دوره از نمایشگاه، چهار گروه کالایی مواد اولیه در سالن‌های ۳۸، ۴۰ و A۴۰، گروه ماشین‌آلات و تجهیزات در سالن B۳۸ و گروه محصولات نهایی، نیمه‌نهایی و خدمات در سالن‌های  A۴۱ ،۴۴-۱ و ۲-۴۴ جانمایی شده‌اند.

ایوب بنوی درباره وجه تمایز چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست ادامه داد: وجه تمایز این دوره نمایشگاه، حضور پر رنگ شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین برگزاری نمایشگاه مجازی و آنلاین است که هم‌زمان با آغاز به‌کار نمایشگاه فیزیکی از ۱۹ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و به‌مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

۲۲ هزار بازدید کننده خارجی از نمایشگاه آنلاین

مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در خصوص برگزاری نمایشگاه آنلاین، با بیان اینکه برای بیش از ۲۲ هزار بازدیدکننده هدف خارجی اطلاعات نمایشگاه مجازی و دعوتنامه بازدید ارسال شده است، اظهار کرد: هرچند در ادوار گذشته هم بخش نمایشگاه مجازی در سایت ایران‌پلاست وجود داشته است، اما این پلتفرم امسال با امکانات و ظرفیت‌های به‌طور کامل منطبق بر استانداردهای برگزاری نمایشگاه به‌صورت آنلاین روزآمد شده و در اختیار غرفه‌داران و بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

وی افزود: یکی دیگر از امتیازهای متفاوت این نمایشگاه آنلاین نسبت به نمایشگاه‌های مشابه مجازی، امکان برقراری تماس از طریق ارسال پیام، گفت‌وگوی صوتی و تصویری و همچنین امکان برقراری نشست‌های برخط (آنلاین) با حضور چند نفر است. برگزاری نشست‌ها و همایش‌های معرفی محصولات و خدمات و ارائه تازه‌ترین فناوری‌ها و دستاوردهای شرکت‌ها به‌صورت آنلاین هم در این بستر مهیاست.

به گفته بنوی، نکته مهم دیگر درخصوص این نمایشگاه مجازی، امکان معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت‌های حاضر و معرفی فرصت‌های شغلی است که می‌تواند برای بازدیدکنندگان جذابیت ویژه و جدیدی در فرآیند برگزاری نمایشگاه تلقی شود.

وی اظهار کرد: در این دوره با ۱۱ تشکل با ۸۰ هزار عضو در بخش صنایع پلیمری و پلاستیک مذاکرات و مکاتباتی برای بازدید از نمایشگاه آنلاین انجام شده است.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ازامروز ۱۹ تا ۲۲ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران دایر است.

خبرنگار: وجیهه مرادی


نام:
ایمیل:
* نظر: