اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۲۲۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - 06 February 2021
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی؛
نشست آنلاین «بررسی مولفه‌های داستان انقلاب» با نگاه به چهره‌های شاخص داستان‌نویسی در صفحه اینستاگرام انجمن نویسندگان نوجوان برگزار می‌شود.
نشست مجازی «بررسی مولفه‌های داستان انقلاب» برگزار می‌شودبه گزارش عصرپرس، انجمن نویسندگان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نشست زنده «بررسی مولفه‌های داستان انقلاب» با نگاه به چهره‌های شاخص این حوزه را در صفحه اینستاگرام انجمن نویسندگان نوجوان برگزار می‌کند.

این نشست با حضور و کارشناسی بهناز ضرابی زاده نویسنده نام‌آشنای کشور در روز دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از طریق صفحه مجازی انجمن نویسندگان نوجوان کانون در اینستاگرام به نشانی anjoman_e_nevisandeganenojavan مشاهده کنند.

بهناز ضرابی‌زاده، نویسنده و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان است که تاکنون آثار متعددی در حوزه داستان دفاع مقدس و انقلاب از او منتشر شده است.

آثار ضرابی‌زده تاکنون‌ جوایز مختلفی نیز به‌دست آورده‌اند. از جمله کتاب‌های این نویسنده می‌توان به «دختر شینا»، «گلستان یازدهم» و «ساجی» در حوزه داستان بزرگ‌سال و «محله حاجی»، «مرغ شل» و «خانم کوچیک» برای مخاطب کودک و نوجوان اشاره کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: