اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
کد خبر: ۱۵۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰ - ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - 02 October 2019
وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از چند واحد تولیدی_صنعتی و افتتاح ۲ طرح صنعتی و دانش بنیان و حضور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قزوین، امروز چهارشنبه به این استان سفر می کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان قزوین سفر می کند

به گزارش عصرپرس به نقل از شاتا، رضا رحمانی در ابتدای این سفر از کارخانه سیمان آبیک بازدید می کند و بازدیدی نیز از شرکت دسترنج رضابافت بعمل خواهد آورد و طرح توسعه شرکت هفت الماس و طرح دانش بنیان تونل ساز ماشین را افتتاح خواهد کرد.

در ادامه طی جلسه ای با حضور استاندار قزوین موضوعات مرتبط با حوزه صنعت، معدن و تجارت این استان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

شرکت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با محوریت حضور فعالان اقتصادی، آخرین برنامه کاری رحمانی در قزوین خواهد بود که در این نشست مهمترین موارد طرح شده در حوزه صنعت، معدن و تجارت از سوی فعالان اقتصادی برای رسیدگی و پیگیری مورد جمع بندی قرار می گیرد و همچنین در خصوص برخی موارد در همان جلسه تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

گفتنی است؛ این سفر در ادامه برنامه مستمر بازدید های وزیر صنعت، معدن و تجارت از استان ها و آشنایی دقیق وی از شرایط این مناطق و نظرات کارشناسانه فعالان اقتصادی در اقصی نقاط کشور، در روزهای پایانی هر هفته انجام می گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: