به روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر

۲۴سالگی متوسط سن شروع مصرف موادمخدر در کشور

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف حدود ۲۸ درصد ازکل مواد مخدر وارد شده به کشور خبرداد و گفت: با توجه به امکانات دستگاه ها مبارزه با مواد مخدر، این میزان قابل قبول است.
سیاوشی هشدار داد

زنان معتاد متهم اصلی کودک فروشی

عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه فروش کودکان در مناطق حاشیه‌ای به رویه عادی تبدیل شده است، گفت: اعلام شفاف این معضل تنها راهکار پیگیری و ارایه راه حل است.
دانش خود را به روز كنيم

مراقب سرقت رمز از طریق حس‌گرهای تلفن همراه باشيد

هر کدام از تلفن‌های همراه هوشمند مجهز به حس‌گرهایی هستند که قابلیت و کاربردهاي متفاوتی دارند. این حسگرها علاوه بر قابليت سودرسانی و ارائه خدمات مفید به کاربران خود مى‌توانند از طریق افراد دیگر (نفوذ گران و افراد غیر) مورد سوء‌استفاده قرار گیرند و به ابزاری خطرناک تبدیل شوند و اطلاعات مربوط به فعالیت‌های کاربر را لو دهند.
وضعیت وخیم کارگران پلاسکو

وضعیت وخیم کارگران پلاسکو

«من هنوز حقوق دی‌ماه را نگرفته‌ام، اوضاع اقتصادی خوب نبود، کارفرما هنوز حقوق‌مان را نداده بود، خیلی‌ها مثل من هستند.»
کاسبان بی‌کسب پلاسکو

کاسبان بی‌کسب پلاسکو

خسارت‌های مالی پلاسکو بسیار بالاست و اعداد و ارقام متفاوتی درباره آن گزارش می‌شود. حجم کالای از بین‌رفته در ساختمان پلاسکو قابل مقایسه با حجم کالای موجود در کشور نیست.

زباله گردی بدترین آسیب برای کودکان کار است

رییس هیات مدیره شبکه یاری کودکان کار می گوید، کار در هر صورت به جسم و روان کودک آسیب می رساند، اما زباله گردی بیشتر از سایر کارها کودکان را در معرض خطر قرار می دهد.
به دلیل آمار بالای خودکشی زنان

فروش مرگ موش در ولایت غور افغانستان ممنوع شد

مسئولان ولایت غور افغانستان فروش مرگ موش را در این ولایت ممنوع کرده‌اند. آمار بالای خودکشی زنان دلیل این ممنوعیت اعلام شده است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

مسئولان درحوزه آسیب های اجتماعی ضعیف عمل کرده‌اند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه اقدامات مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکنون ضعیف بوده و هیچ سرانه‌ای برای این موضوع درنظر گرفته نشده است، بنابراین بااختصاص سرانه کافی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و تشکیل شورای عالی را اقدامی موثر درمقابله با مشکلات اجتماعی خواند.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر