اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
هنگام احساس خطر از مومو با ۱۲۳ تماس بگیرید
رئیس اورژانس اجتماعی کشور:

هنگام احساس خطر از مومو با ۱۲۳ تماس بگیرید

سرپرست دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پیامدهای اجتماعی چالش مومو در فضای مجازی گفت: این چالش می‌تواند سلامت روان یا حتی زندگی کودکان را با خطر مواجه کند و والدین می‌توانند درصورت احساس خطر و احتمال وقوع بحران قریب‌الوقوع برای کودکان خود برای دریافت مشاوره با شماره تلفن ۱۴۸۰ و در صورت مشاهده اقدامات عملی و خطر برای کودکان با شماره تلفن ۱۲۳ تماس بگیرند.
توان افزایی اورژانس اجتماعی از اولویت های دولت دوازدهم
ابتکار تاکید کرد:

توان افزایی اورژانس اجتماعی از اولویت های دولت دوازدهم

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تشریح موافقت‌نامه‌های مبادله شده میان این معاونت و اورژانس اجتماعی افزود:‌ توان افزایی اورژانس اجتماعی و توجه دادن به آن یکی از موضوعات کلیدی مورد توجه دولت دوازدهم است.
کانون اصلاح و تربیت در مبارزه با کرونا بسیار موفق است
مدیرکل زندان‌های استان تهران:

کانون اصلاح و تربیت در مبارزه با کرونا بسیار موفق است

مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: خوشبختانه با تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان این مرکز به ویژه اعضای کادر درمان، کانون اصلاح و تربیت در عرصه مبارزه با کرونا بسیار موفق است.

تفاهم‌نامه ادامه همکاری طرح سرباز مهارت امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان امضاء شد.
کشفیات 383 کیلوگرم مواد مخدر در 4 ماهه نخست سال
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور اعلام کرد:

کشفیات 383 کیلوگرم مواد مخدر در 4 ماهه نخست سال

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور میزان کشفیات مواد مخدر در 4 ماهه نخست سال 98 در سراسر فرودگاه های کشور را 383 کیلوگرم اعلام کرد و گفت: با چهره زنی و دقت عمل ماموران در گیت های بازرسی در این خصوص 3139 متهم دستگیر شده اند.
معاون کاهش تقاضای ستاد مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد:

تریاک، پر مصرف‌ترین ماده مخدر

معاون کاهش تقاضای ستاد مبارزه با مواد مخدر در سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد عنوان کرد: تریاک با ۶۷ درصد همچنان در جایگاه نخست مصرف مواد مخدر قرار دارد
دوست دارم قصاص شوم
جلسه دوم دادگاه نجفی؛

دوست دارم قصاص شوم

محمدعلی نجفی گفت: دوست دارم قصاص شوم تا وجدانم آسوده شود

هشدار سازمان ملل نسبت به رشد فزاینده مصرف مواد مخدر در جهان

سازمان ملل متحد در گزارش سال ۲۰۱۹ خود از وضعیت مواد مخدر در جهان، نسبت به افزایش شمار آسیب دیدگان ناشی از مصرف این مواد و به ویژه مشتقات تریاک هشدار داد.
رحمانی فضلی:

برخورد انتظامی تنها راه مقابله با بد حجابی نیست

وزیر کشور، گفت: مسائل فرهنگی، حجاب و عفاف دارای کمیته ویژه‌ای است که دبیری آن کمیته بر عهده وزیر کشور قرار داده شده، البته تنها راه مقابله با آن برخورد انتظامی نیست و باید کار فرهنگی صورت بگیرد.
باید صدای زنان مظلوم جهان را به گوش همه جوامع بشری برسانیم
ابتکار:

باید صدای زنان مظلوم جهان را به گوش همه جوامع بشری برسانیم

وی گفت: باید با چالش ها برخورد کرد و نباید گذاشت این وضعیت علیه زنان مانند بحران آوارگی زنان و کودکان با چالش جدی مواجه شود ما باید صدای زنان یمن و غزه را به گوش همگان در جهان برسانیم.
صفحه  از ۸
به روایت تصویر