اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴

تفاهم‌نامه ادامه همکاری طرح سرباز مهارت امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان امضاء شد.
کشفیات 383 کیلوگرم مواد مخدر در 4 ماهه نخست سال
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور اعلام کرد:

کشفیات 383 کیلوگرم مواد مخدر در 4 ماهه نخست سال

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور میزان کشفیات مواد مخدر در 4 ماهه نخست سال 98 در سراسر فرودگاه های کشور را 383 کیلوگرم اعلام کرد و گفت: با چهره زنی و دقت عمل ماموران در گیت های بازرسی در این خصوص 3139 متهم دستگیر شده اند.
معاون کاهش تقاضای ستاد مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد:

تریاک، پر مصرف‌ترین ماده مخدر

معاون کاهش تقاضای ستاد مبارزه با مواد مخدر در سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد عنوان کرد: تریاک با ۶۷ درصد همچنان در جایگاه نخست مصرف مواد مخدر قرار دارد
دوست دارم قصاص شوم
جلسه دوم دادگاه نجفی؛

دوست دارم قصاص شوم

محمدعلی نجفی گفت: دوست دارم قصاص شوم تا وجدانم آسوده شود

هشدار سازمان ملل نسبت به رشد فزاینده مصرف مواد مخدر در جهان

سازمان ملل متحد در گزارش سال ۲۰۱۹ خود از وضعیت مواد مخدر در جهان، نسبت به افزایش شمار آسیب دیدگان ناشی از مصرف این مواد و به ویژه مشتقات تریاک هشدار داد.
رحمانی فضلی:

برخورد انتظامی تنها راه مقابله با بد حجابی نیست

وزیر کشور، گفت: مسائل فرهنگی، حجاب و عفاف دارای کمیته ویژه‌ای است که دبیری آن کمیته بر عهده وزیر کشور قرار داده شده، البته تنها راه مقابله با آن برخورد انتظامی نیست و باید کار فرهنگی صورت بگیرد.
باید صدای زنان مظلوم جهان را به گوش همه جوامع بشری برسانیم
ابتکار:

باید صدای زنان مظلوم جهان را به گوش همه جوامع بشری برسانیم

وی گفت: باید با چالش ها برخورد کرد و نباید گذاشت این وضعیت علیه زنان مانند بحران آوارگی زنان و کودکان با چالش جدی مواجه شود ما باید صدای زنان یمن و غزه را به گوش همگان در جهان برسانیم.
آرامش و صلح هر جامعه ای به مشارکت فعال زنان بستگی دارد
 مدیر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه تاکید کرد:

آرامش و صلح هر جامعه ای به مشارکت فعال زنان بستگی دارد

  مدیر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه با تاکید بر اینکه  در برخی جوامع زنان به عنوان قربانی دیده می شوند، گفت: آرامش و صلح هر جامعه ای به مشارکت فعال زنان بستگی دارد، چرا که هر موقع صدا و بیانی گویا نباشد نمی توان استراتژی بلند مدتی را برای صلح پایدار داشته باشیم.
رئیس سازمان امور اجتماعی

اطلاع رسانی درباره آسیب های مصرف الکل ضعیف است

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: اطلاع رسانی در مورد آسیب های اجتماعی از جمله مصرف مشروبات الکلی که در روزهای اخیر به مرگ تعدادی از هموطنان منجر شده بسیار ضعیف است. مشکل این است که در بیان، اطلاع رسانی و مطرح کردن آسیب ها رو دربایستی می کنیم.
عضو فراکسیون زنان مجلس اعلام کرد:

حذف ۴۱ ماده از ۹۲ ماده لایحه تامین امنیت زنان در قوه قضائیه

عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان این که ۴۱ ماده از ۹۲ ماده لایحه تامین امنیت زنان در قوه قضائیه حذف شده است، از قوه قضائیه خواست که در بررسی لایحه دیدگاه های کل جامعه زنان را مد نظر قرار دهد.
صفحه  از ۷
به روایت تصویر