اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
وجود 400 گونه مخدر صنعتی
رحمانی فضلی عنوان کرد

وجود 400 گونه مخدر صنعتی

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با تشریح ورود مواد مخدر جدید به کشور، بر تنوع گسترده انواع مخدرهای صنعتی اشاره کرد و گفت: تخمین زده می‌شود حدود 400 گونه‌ موادمخدر صنعتی وجود داشته باشد.
کودکان مناطق محروم یک وعده غذای گرم می‌خورند
ربیعی خبر داد

کودکان مناطق محروم یک وعده غذای گرم می‌خورند

وزیر رفاه به توزیع وعده غذای گرم در روستامهدها اشاره کرد و گفت: امسال تمامی استان‌های محروم تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند.
آموزش و پرورش همگام با اتفاقات روز نیست
محمود صادقی

آموزش و پرورش همگام با اتفاقات روز نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گستردگی آسیبهای اجتماعی به ویژه در شهرهای بزرگ، گفت: معتقدم آموزش و پروش همگام و هماهنگ با اتفاقات روز نیست.

شیوع پدیده «خون‌بازی» در میان دانش‌آموزان

پدیده «خون‌بازی» بعد از گذشت چندسال از شناسایی آن میان دانش‌آموزان، به فراموشی سپرده شده بود تا این که یک فعال اجتماعی بار دیگر از شیوع بالای این پدیده خبر داد.
اعتیاد زنان در جامعه شتاب گرفته است
هشدار بهزیستی

اعتیاد زنان در جامعه شتاب گرفته است

رئیس سازمان بهزیستی کشور در زمینه رشد اعتیاد زنان هشدار داد و گفت: اعتیاد زنان در جامعه شتاب گرفته است.
کودک آزاری نیاز به شاکی خصوصی ندارد
حبیب الله مسعودی فرید

کودک آزاری نیاز به شاکی خصوصی ندارد

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه کودک آزاری یک جرم عمومی است و نیاز به شاکی خصوصی ندارد گفت: رسانه ها در پیشگیری از تکرار کودک آزاری و افزایش حساسیت افراد نسبت به فاکتورهای کودک آزاری بسیار موثرند.

هراس در میان کاربران با دامن زدن به شایعات چالش نهنگ آبی

سرهنگ دوم علی نیک‌نفس در خصوص بازی آنلاین نهنگ آبی (نهنگ سفید) گفت: بیشتر اخبار این بازی مربوط به اوایل سال و فرودین ماه است که حتی برخی از اخبار آن در رسانه‌های فارسی زبان هم منتشر شده، اما اینکه چرا بعد از گذشت 4 تا 5 ماه به یکباره این حجم از اخبار در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشته است، همان ترفندهای هوکس خبری می‌باشد که ناشی از شیطنت برخی از کاربران است.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی

ضرورت ورود دستگاه قضا به مساله فروش کودکان

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تحویل 600 نوزاد در معرض فروش به این سازمان گفت: فروش کودکان جرم است، بنابراین نیاز است که دستگاه قضایی به این مساله ورود پیدا کنند.
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر

۲۴سالگی متوسط سن شروع مصرف موادمخدر در کشور

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف حدود ۲۸ درصد ازکل مواد مخدر وارد شده به کشور خبرداد و گفت: با توجه به امکانات دستگاه ها مبارزه با مواد مخدر، این میزان قابل قبول است.
سیاوشی هشدار داد

زنان معتاد متهم اصلی کودک فروشی

عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه فروش کودکان در مناطق حاشیه‌ای به رویه عادی تبدیل شده است، گفت: اعلام شفاف این معضل تنها راهکار پیگیری و ارایه راه حل است.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر