اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
مدیرعامل خانه موسیقی خبرداد

نظارت آموزش موسیقی به خانه موسیقی بازگشت

مدیرعامل خانه موسیقی گفت:‌ آموزش موسیقی تضمین کننده کیفیت آینده موسیقی ما است و با پیگیری هیئت مدیره، نظارت بر امر آموزش موسیقی مجددا به خانه موسیقی برگشت.

خنیاگر آسمانی" با "بگو کجایی" رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب خنیاگر آسمانی "کتاب زندگینامه و آثار مجید وفادار به همراه رونمایی از آلبوم "بگو کجایی" با حضور محمد معتمدی، خواننده آلبوم و دیگر عوامل و دست‌اندرکاران این اثر برگزار می‌شود.

قطعه "شکار" منتشر شد

همزمان با فرارسیدن روز ملی سینما قطعه "شکار" ساخته زنده‌یاد بابک بیات، تنظیم و بازنویسی برای ارکستر احسان بیرق‌دار و اجرای ویولن علی جعفری پویان منتشر شد.

عیادت جمعی از اعضای خانه موسیقی از نادرگلچین

داود گنجه ای قائم مقام خانه موسیقی با اشاره به جایگاه ارزنده نادرگلچین و دیگر هنرمندان پیشکسوت موسیقی گفت: باید ساز و کاری فراهم شود و بخشی هم برای پیگیری احوال هنرمندان پیشکسوت که در بستر بیماری هستند بوجود بیاید تا هر کمکی از جانب خانه موسیقی بر می آید برای این بزرگان فرهنگ و هنر انجام دهیم.

ثبت ملی مکتب پیانوی کلاسیک ایرانی

"مکتب پیانوی کلاسیک ایرانی"، با تلاش یک مدرس دانشگاه در فهرست میراث ناملموس ملی به ثبت رسید تا توجه به این میراث ۱۴۰ ساله در حد ایجاد یک رشته مستقل موسیقی در دانشگاه‌ها افزایش پیدا کند.

مراسم نکوداشت زاد روز هنرمندان پیشکسوت موسیقی برگزارمی شود

مراسم نکوداشت زادروز هنرمندان پیشکسوت موسیقی روز پنجشنبه 16 شهریور ماه در خانه موزه "دکتر معین و استاد امیرجاهد" برگزار می گردد.

اعلام برنامه‌های یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

جدول برنامه‌های یازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، به تفکیک بخش‌های مختلف سازی و آوازی، از سوی دبیرخانۀ جشنواره منتشر شد.

جلوگیری از اجرای حامد زمانی در جشن امام رضا (ع)

از اجرای «حامد زمانی» در جشن امام رضا (ع) در شهر مشهد، جلوگیری شد.

نوای گروه موسیقی هناره در فرهنگسرای نیاوران

قطعاتی از محمدرضا لطفی و داریوش طلایی توسط گروه موسیقی هناره، ویژه بانوان، سه‎شنبه 10 مرداد در فرهنگسرای نیاوران نواخته می‌شود.

ورود کمیسیون فرهنگی به پرونده لغو زنجیره‌ای کنسرت‌ها

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع لغو کنسرت‌ها خبر داد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئول لغو یا صدور مجوز کنسرت‌ها است.
صفحه  از ۹
به روایت تصویر