رئیس سازمان غذا و دارو تاکید کرد:
مدیریت کرونا، به وسیله تولید دانش بنیان
مدیریت کرونا، به وسیله تولید دانش بنیانبه گزارش خبرنگارسرویس اجتماعی عصرپرس، بهرام دارایی رئیس سازمان غذا و دارو امروز ۶ اردیبهشت ماه در حاشیه نمایشگاه ایران هلث با بیان اینکه در دوران کرونا همکاران حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نمره قبولی گرفتند اظهار کرد: ما یک صنعت اصیل و دارای نخبگان داریم که در دوران کرونا توانستند به داد مردم برسند و این نشان داد که در کشور ما پیشرفت خوبی وجود دارد.

وی با بیان اینکه ما ظرفیت‌های خوبی در کشور داریم گفت: مطالبات حق الناس است و باید به صورت جدی نسبت به آن اقدام شود و حق صنعت ارائه تسهیلات است و دولت به صورت یکپارچه باید از تولید کنندگان حمایت کند.

رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید براینکه موضوع مواد اولیه و تولید نهایی باید متعادل باشد، گفت: نتیجه تولید دانش بنیان این بود که توانستیم کرونا را مدیریت کنیم ، بنابراین داشتن تولید کنندگان خوب هم با مدیریت خوب به نتیجه میرسد و در این دولت اتفاقات خوبی افتاده است.

 اصالت محصول برای ما بسیار مهم است و نباید تولید فیک داشته باشیم

دارایی با بیان اینکه ما صددرصدی از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم ،گفت: وظیفه ما کمک به تولید کنندگان است و برای ما اصالت بسیار مهم است و نباید تولید فیک داشته باشیم.

رئیس سازمان غذا و دارو ادامه داد: ما در کنار وظایف نظارتی، وظایف حمایتی هم داریم و این کار را ما در چند وقت اخیر انجام دادیم و به دنبال رفع بروکراسی‌ها هستیم.