وحیدی: استان لرستان استانی با ظرفیت ها و منابع زیاد است
وحیدی: استان لرستان استانی با ظرفیت ها و منابع زیاد استبه گزارش عصرپرس از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز توفیق داشتیم خدمت مردم شریف استان لرستان برای معرفی استاندار جدید و تکریم استاندار پیشین باشیم؛ گفت: اقدامات و کارهای خوبی توسط استاندار قبلی در توسعه استان انجام شده است و امیدواریم با حضور استاندار جدید توسعه استان شتاب بیشتر و فعال تری به خود گیرد.

وزیر کشور با بیان اینکه در استان منابع و ظرفیت های بسیار بزرگی برای توسعه استان وجود دارد؛ تصریح کرد: این استان احتیاج به کارهای زیادی دارد که انشاءا... کم و کاستی های موجود با همت عزیزان بر طرف می‌شود.
 
وحیدی ابراز امیدواری کرد: ظرفیت های لرستان در بخش های مختلف از جمله؛ کشاورزی، دامپروری، صنعت، حوزه گردشگری و میراث فرهنگی باید فعال شود و امیدواریم با فعال سازی آنها مشکل بیکاری را در استان کاهش دهیم.

وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع قرنطینه هوشمند در کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به روند واکسیناسیون سراسری در کشور، کاهش ابتلا و روند فوتی ناشی از کرونا، بناست که  محدودیت های کلی برداشته شده و از این پس محدودیت ها به صورت هوشمند اعمال می شود.

وی در این خصوص گفت: این طرح ابتدا به صورت پایلوت و در مرحله بعدی به صورت عمومی اجرا می شود.

گفتنی است امروز با حضور وزیر کشور  ضمن تکریم خادمی استاندار سابق لرستان، فرهاد زیویار به عنوان استاندار جدید معرفی می شود.