اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱

تصویب مهمترین برنامه‌ها و اقدامات ضروری برای تقویت صندوق توسعه ملی

هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست رئیس جمهور تشکیل جلسه داد و در آن مهمترین برنامه‌ها و اقدامات ضروری برای تقویت صندوق پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.
از سوی معاون اول رییس جمهوری ابلاغ شد

تخصیص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در ۴ استان کشور

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری مصوبات تخصیص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان‌های کرمان، هرمزگان، فارس و سیستان و بلوچستان را ابلاغ کرد.
رئیس‌جمهور:

ایران مدیون بانوانی است که اسوه‌های مقاومت در دامانشان بالیدند

رییس‌جمهور با گرامیداشت جایگاه والای مادران و همسران شهدا، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره مدیون همت بانوانی است که اسوه‌های مقاومت در دامان آنان بالیدند.

تاکید رییس دفتر رییس‌جمهور برای امدادرسانی به سیل‌زدگان غرب کشور

رییس دفتر رییس‌جمهور در پی جاری شدن سیل در بخش‌هایی از استان ایلام در تماس با استاندار وضعیت منطقه آسیب دیده از سیل را جویا و از میزان زیان‌های وارده مطلع شد.

دستور وزیرکشور برای رسیدگی به وضعیت شهرهای گرفتار در برف آذربایجان غربی

وزیر کشور از استاندار آذربایجان غربی خواست به فوریت نسبت به رسیدگی به وضعیت شهرها و روستاهایی که به دلیل بارش سنگین برف و باران دچار گرفتاری شده‌اند، اقدامات لازم حمایتی را انجام دهد.
رئیسی:

لازمه حفظ و بهبود شرایط رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تداوم نظارت دقیق است

رئیس جمهور تاکید کرد: با توجه به کاهش چشمگیر شمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا، لازمه حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تداوم نظارت‌ها است.
سخنگوی دولت اعلام کرد:

موافقت ستاد ملی کرونا با حضور تماشاگران در بازی‌های تیم ملی فوتبال

سخنگوی دولت از موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رییس‌جمهور با حضور تماشاگران در بازی‌های باقی مانده تیم ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی خبر داد.
افتخار دولت سیزدهم این است که خدمتگزار مردم باشد
آیت‌الله رئیسی در جمع سیل‌زدگان منطقه هشتبندی شهرستان میناب:

افتخار دولت سیزدهم این است که خدمتگزار مردم باشد

رئیس جمهور در جمع سیل‌زدگان منطقه هشتبندی شهرستان میناب با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردمان زحمتکش و اهل کار، کشاورزی و تولید این منطقه گفت: افتخار ما و همه اعضای دولت این است که خدمتگزار شما مردم باشد.
آیت‌الله رئیسی در آغاز چهاردهمین سفر استانی:

با وجود ظرفیت‌های متنوع هرمزگان نباید شاهد فقر در استان باشیم

رئیس جمهور صبح پنجشنبه در جریان چهاردهمین سفر استانی و در بدو ورود به استان هرمزگان درباره اهداف و برنامه‌های این سفر گفت:‌ شکل‌گیری استان هرمزگان همراه با مقاومت مردم در برابر متجاوزان بوده و تاریخ این استان ایستادگی، شجاعت و شهامت مردم را ثبت کرده است.

تصویب آئین نامه احراز صلاحیت های مدیران عامل و اعضای هیات مدیره

هیأت وزیران در اجرای تکلیف مقرر در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، آئین نامه احراز صلاحیت‌های مدیران عامل و اعضای هیات مدیره را به تصویب رساند.
صفحه  از ۱۴۵
به روایت تصویر
تازه ها