اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
وزیر کشور:

9هزار میلیارد تومان کمک بلاعوض به مردم پرداخت می شود

وزیر کشور با بیان اینکه کل خسارت سیل اخیر 35 هزار میلیارد تومان است، گفت: از این میزان حدود ۹ هزار میلیارد تومان کمک بلاعوض به مردم پرداخت می شود.
جهانگیری انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران را تبریک گفت

جهانگیری انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران را تبریک گفت

معاون اول رییس جمهوری در پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی را به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

روحانی انتصاب فرمانده جدید کل سپاه پاسداران را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی از سوی رهبر معظم انقلاب به سمت "فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" را تبریک گفت.

ظريف انتصاب سردار سلامی به فرماندهی کل سپاه را تبريك گفت

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی انتصاب سردار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران تبریک را گفت.
با حکم فرمانده کل قوا

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه شد

فرمانده معظم کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات باارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهی سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
به منظور بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان؛

رئیس جمهور وارد خرم آباد شد

رئیس جمهور به منظور بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان، بررسی اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات و جبران خسارات و دیدار با مردم سیلزده این‌استان، وارد فرودگاه خرم آباد شد.
عملکرد 4 معاون رئیس جمهور بررسی شد
در جلساتی جداگانه وبا حضور روحانی؛

عملکرد 4 معاون رئیس جمهور بررسی شد

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، روز ‌پنجشنبه در جلساتی جداگانه، عملکرد سال ۱۳۹۷ سازمان‎های حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه برنامه های آتی این دستگاه‌ها در سال ۹۸ را بررسی کرد.
رئیس جمهور در مراسم بزرگداشت روز ارتش:

قدرت نیروهای مسلح ایران، قدرت کشورهای منطقه و جهان اسلام است

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ارتش نقش بسیار ارزشمندی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته است، اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی، استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرده است.
لاریجانی پس از تصویب طرح تقویت جایگاه سپاه:

رای مجلس به سپاه نشانه وحدت نمایندگان در مسائل ملی است

رئیس مجلس پس از تصویب طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر اقدامات آمریکا گفت: مجلس با این مصوبه خود نشان داد در موضوع منافع و امنیت ملی یکصداست.
سخنگوی وزارت کشور:

کلیات انتخابات مجلس و خبرگان به شورای نگهبان ارائه شد

سخنگوی وزارت کشور از ارائه کلیات و برنامه زمان بندی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به شورای نگهبان خبر داد.
صفحه  از ۴۵
به روایت تصویر