اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
سردار جلالی: دفاع از فلسطین دفاع از «گفتمان مقاومت» است

سردار جلالی: دفاع از فلسطین دفاع از «گفتمان مقاومت» است

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت روز قدس، دفاع از فلسطین را دفاع از «گفتمان مقاومت» دانست و تاکید کرد: فعالانه برای شکست کید و مکر دشمن و رذالت‌های صهیونیست‌ها جهاد خواهیم کرد.
پایان تزریق فاز نخست کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی «فخرا»
مدیر پروژه واکسن فخرا خبر داد:

پایان تزریق فاز نخست کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی «فخرا»

مدیر پروژه واکسن فخرا گفت: تزریق فاز اول کارآزمایی واکسن فخرا به پایان رسید و پس از جمع آوری و تجزیه و تحلیل نهایی داده‌ها وارد فاز دوم خواهیم شد.
دریادارسیاری: موفقیت ما در احیا و ترویج تمدن دریایی است

دریادارسیاری: موفقیت ما در احیا و ترویج تمدن دریایی است

معاون هماهنگ کننده ارتش، گفت:کشور ایران از گذشته‌های دور دارای تمدن دریایی بوده است بنابراین امروز باید به سمت احیای تمدن دریایی و ترویج فرهنگ دریایی حرکت کنیم چرا که موفقیت در پرتو رسیدن به این دو موضوع مهم شکل می‌گیرد.
سازمان پدافند غیرعامل کشور برای همکاری با پدافند هوایی آمادگی دارد
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

سازمان پدافند غیرعامل کشور برای همکاری با پدافند هوایی آمادگی دارد

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور انتصاب امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده به عنوان فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) را تبریک گفت و تاکید کرد: سازمان پدافند غیرعامل کشور برای همکاری جامع با پدافند هوایی آمادگی دارد.
با موافقت فرمانده معظم کل قوا؛

نشان درجه یک فتح به فرمانده نیروی زمینی ارتش اعطا شد

نشان درجه یک فتح با پیشنهاد فرمانده کل ارتش و تأیید شورای عالی اعطای نشان ستاد کل نیروهای مسلح و با حکم فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) به سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش اعطا شد.
امیر سرتیپ حیدری مطرح کرد؛

سازمان جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش قطب ساخت انواع پهپاد است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی، در حوزه ساخت انواع جمر و پهپاد‌ به‌عنوان یک قطب علمی و دانشی، مطرح است.
امیر دریادار سیاری:

نیروی زمینی ارتش امروز حرکات نوین و تاکتیک‌های جدید را به نمایش می‌گذارد

معاون هماهنگ کننده ارتش در مراسم رونمایی از تجهیزات جدید نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی امروز حرکات نوین و تاکتیک‌های جدید را به نمایش می‌گذارد و بر این اساس سازمان‌های خود را چابک کرده و تیم‌های متحرک هجومی را به وجود آورده است.

دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد

آیین رونمایی از دستاوردهای دفاعی سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نزاجا با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی برگزار شد.
بی‌عملی دشمنان در هرگونه اقدام نظامی ماحصل تلاش امثال شهید حجازی است
سرلشکر باقری:

بی‌عملی دشمنان در هرگونه اقدام نظامی ماحصل تلاش امثال شهید حجازی است

رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اگر امروز دشمنان قدار انقلاب اسلامی برای هرگونه اقدام نظامی خود دچار تردید و بی عملی می‌شوند بی‌جهت نیست و این پاسخگویی بازدارندگی است که با تلاش امثال شهید حجازی به ارمغان آمده است.

سلیمانی:درپی حل مشکل حاشیه‌نشینی در سیستان و بلوچستان هستیم

ییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای محرومیت‌زدایی داریم، گفت: سپاه و بسیج به کمک مسولان استانی و وزارتخانه‌های کشور در پی حل مشکل حاشیه‌نشینی در این استان است.
صفحه  از ۶۸
به روایت تصویر