اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
سرلشکر باقری:

۲۶ تفاهم‌نامه جهت مهارت‌آموزی سربازان کاربردی شده است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تاکنون ۲۶ تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی در بحث مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه امضاء و کاربردی شده است.

بازدید سردار رشید و امیر موسوی از مناطق یکم و دوم نیروی دریایی ارتش

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) و فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مناطق یکم و دوم نیروی دریایی ارتش، توان یگان‌های عملیاتی این مناطق را مورد ارزیابی قرار دادند.
انسجام ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان است
فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب غرب:

انسجام ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان است

امیر سرتیپ دوم علی ملک در جمع فرماندهان سپاه شهرستان رامشیر، گفت: انسجام ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان است و این وحدت و همدلی قطعا موجبات آرامش و امنیت خاطر هموطنان عزیزمان خواهد شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رسانه بسیج مردم پایه است و مسیرخود را مردمی پیش می برند

سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج به عنوان خدمتگزار رسانه‌ها آماده است تا از رسانه‌ها پشتیبانی کند، گفت: ما به عنوان تقویت کننده تشکیلات مردم پایه انقلاب اسلامی آماده همکاری و کمک به رسانه‌ها هستیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش خبرداد:

دستیابی نیروی زمینی ارتش به گلوله‌های هوشمند

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز به معنای واقعی شاهد خودکفایی در عرصه تولید قطعات هستیم، گفت: در حوزه زرهی، توپخانه و بالگردی به گلوله‌های هوشمند دست یافته‌ایم.
رییس ستادکل نیروهای مسلح:

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باید نماد نگرش‌های فراملی باشد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت تبیین وقایع دفاع مقدس گفت: رویکرد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باید به گونه‌ای باشد که رنگ سازمانی و قومی به خود نگیرد؛ این بنیاد باید نماد نگرش‌های فراملی باشد.
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور:

مرزهای جمهوری اسلامی از امنیتی با ثبات در منطقه برخوردار است

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور حراست از نوار مرزی و حفظ حریم کشور را از بالاترین ارزش‌ها دانست و گفت: مرزهای جمهوری اسلامی به برکت وجود مرزبانان رشید ایران اسلامی از امنیتی با ثبات در منطقه برخوردار است.

نمایش موشک‌های انتقام سخت در مسیر نماز جمعه تهران

به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، نمونه‌ای از موشک‌هایی که پایگاه آمریکایی عین السد را در هم کوبید، در مسیر نمازگزاران جمعه تهران به نمایش گذاشته شده است.
دریادار سیاری:

رونمایی از نخستین موتور دریایی بومی ایران‌

معاون هماهنگ کننده ارتش درباره رونمایی از نخستین موتور دریایی بومی ایران ‌با قدرت ۳۶۰۰ اسب بخار با نام مکران، گفت: تولیدات داخلی در حوزه پیشران دریایی ادامه خواهد داشت و این پیشران‌ها باید بهینه شوند و نیاز داخل به همین شیوه تامین شود.
دریادار سیاری

نخبگان می‌توانند با بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی مشکلات کشور را مرتفع کنند

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه جوانان و نخبگان در تولید تجهیزات و تسلیحات مورد نیاز نقش اساسی داشتند، گفت: نخبگان کشور با مجاهدت‌ و خلاقیت خودشان توانستند تجهیزاتی بسازند که در دفاع مقدس راهگشا بود و این جوانان دین خود را به انقلاب اسلامی و کشور ادا کردند.
صفحه  از ۹۴
به روایت تصویر
تازه ها