اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
فرمانده نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد

اقتدار موشکی ایران اسلامی حاصل ایستادگی جوانان انقلاب است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ملت ایران برآیند اقدامات را به‌صورت قدرت نظامی مشاهده می‌کنند که امروز در منطقه خاورمیانه قدرت نظامی ایران حرف نخست را می‌زند و دیگران اعم از دوست و دشمن به این امر اذعان دارند.
توطئه های دشمن در 40 سالگی انقلاب هم خنثی می شود

توطئه های دشمن در 40 سالگی انقلاب هم خنثی می شود

فرمانده نیروی انتظامی گفت: جمهوری اسلامی ایران از قدرت بازدارندگی و دفاعی بالایی برخوردار است به گونه ای که قادر است، توطئه ها و تحرکات دشمن را در منطقه و مرزها رصد و بلافاصله با آن مقابله کند.
وزیر دفاع در جلسه مسئولین هادیان سیاسی نیروهای مسلح؛

عرصه دفاعی کشور به یکی از قدرت های جهانی تبدیل شده است

امیر سرتیپ حاتمی گفت: عرصه دفاعی کشور که همواره در تحریم همه جانبه و با کارشکنی های نظام سلطه در رسیدن به فناوری و دانش در عرصه های گوناگون با مشکلات عدیده روبرو بوده است، امروز در حوزه هوافضا، رزم زمینی، دریایی و ارتباطات و رادارها به حد بالای بازدارنگی فعال و به یکی از قدرت های جهانی تبدیل شده است.
امیر حاتمی:

بسته های حمایت از بازنشستگان نیروهای مسلح ارائه می شود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تلاش دولت و نیروهای مسلح حمایت و پشتیبانی از بازنشستگان تحت پوشش است و در این خصوص به زودی بسته های حمایتی غیر نقدی به بازنشستگان نیروهای مسلح ارائه می شود.
سامانه توپخانه ای سراج رونمایی شد
با انهدام پهپاد های متخاصم؛

سامانه توپخانه ای سراج رونمایی شد

در ادامه رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت97، سامانه توپخانه ای پدافند هوایی «سراج» توانست پهپادهای متخاصم را در آسمان محل برگزاری رزمایش مورد اصابت قرار دهد.
دستگیری اعضای شبکه هرمی ورد واید انرژی
وزارت اطلاعات؛

دستگیری اعضای شبکه هرمی ورد واید انرژی

سربازان گمنام امام زمان (عج)، ضمن شناسایی و برخورد با یک شبکه هرمی به نام (ورد واید انرژی) ۱۰ نفر از مسئولان و اعضای فعال این شبکه نوظهور را در استان‌های تهران، همدان و اصفهان دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند.
با حضور وزیر دفاع در اصفهان؛

افتتاح خط تولید انبوه اولین جت جنگنده تمام ایرانی کوثر

افتتاح خط تولید انبوه و آیین تحویل دهی اولین جت جنگنده تمام ایرانی کوثر به ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شرکت هواپیماسازی ایران ( هسا ) وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اصفهان برگزار شد.

حضور وزير كشور پاکستان در منطقه مرزی ميرجاوه

وزیر کشور پاکستان که به منظور بررسی میدانی وضعیت زائران این کشور در گمرک مرزی میرجاوه حضور یافته بود با مرزبان درجه یک و فرمانده هنگ مرزی میرجاوه دیدار و از خدمات جمهوری اسلامی ایران به زوار پاکستانی تقدیر کرد.

محور مهران به ایلام بزودی یکطرفه می‌شود

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و به جهت تسهیل در تردد، محور مهران به ایلام و جاده ایلام به ملک شاهی یکطرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیت‌ها متعاقبا اعلام می شود.
سردار پاکپور در پایان سفر یک روزه به پاکستان؛

قولِ نظامیان پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: مقامات پاکستان قول دادند برای آزادی مرزبانان کشورمان از همه ظرفیت‌شان استفاده کنند.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر