اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
سرلشکر باقری:

حضور موثر سربازان،قدرت دفاعی و امنیتی کشور را ارتقا داده‌ است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت هفته دفاع مقدس و «روز سرباز» نوشت: در شرایط فعلی کشور، حضور موثر جوانان عزیز سرباز، موجب ارتقا قدرت دفاعی، امنیتی و انتظامی کشور و ایجاد قدرت بازدارندگی شده است.

پیام تسلیت فرمانده کل سپاه به خانواده نوجوان فداکار ایذه ای

سرلشکر حسین سلامی در پیامی درگذشت شهادت گونه علی لندی نوجوان فداکاری ایذه ای را تسلیت گفت.
فرمانده هوانیروز ارتش:

هیچ قطعه‌ای از بالگردها را از خارج وارد نمی‌کنیم

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: هیچ قطعه‌ای از قطعات بالگردها را از خارج وارد نمی‌کنیم و ملزومات توسط تولیدکنندگان کشور در شرکت‌های دانش‌بنیان و مهندسین هوانیروز ساخته و نصب می‌شود.
امیر سرلشکر موسوی:

نیروی هوایی ارتش توانمندی مقابله با هر تهدیدی را دارد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با تاکید بر آمادگی نیروهای مسلح برای پاسخ به تهدیدهای احتمالی، گفت: با توجه به توانمندی‌های نیروهای مسلح، هر تهدیدی علیه منافع و آرمانها انقلاب اسلامی را با تمام توان پاسخ خواهیم داد.
امیر دریا دار ایرانی:

با آشنایی کامل به قوانین بین‌المللی ماموریت‌های خود را به پایان می‌رسانیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما با قوانین بین‌المللی به درستی آشنایی داریم و آن را به درستی رعایت می کنیم و با تسلط کامل به آن، ماموریت ناوگروه 75 نداجا را به پایان رساندیم.

سردار سلامی:بعد از جنگ فرسایش قدرت ها ادامه پیدا کرد

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بعد از جنگ فرسایش قدرت ها ادامه پیدا کرد گفت: دشمنان در مقابل ملت ما کوچک شدند و آمریکای امروز دیگر آمریکای گذشته نیست. صهیونیست ها دیگر قادر به اشغال سرزمین های جدید نیستند. اما این انقلاب است که با نشاط در حال پیشروی است.
سردار سلامی: دشمنان ملت ما درسراشیبی سقوط هستند

سردار سلامی: دشمنان ملت ما درسراشیبی سقوط هستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دشمنان مردم ایران را در سراشیبی سقوط و افول ارزیابی کرد و گفت: آنها در حال فرار هستند و از مردمک چشمهای ملت ایران فاصله می‌گیرند و کوچکتر می‌شوند.
بیش از هفت میلیون نفر در سال ۹۷ از مناطق جنگی بازدید کردند

بیش از هفت میلیون نفر در سال ۹۷ از مناطق جنگی بازدید کردند

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از تصویب سند ملی راهیان نور خبر داد گفت: در حوزه راهیان نور درسال ۹۷ بیش از هفت میلیون نفر از مناطق جنگی بازدید کرده‌اند که ۸۰ درصد آنها جوانان هستند.
سرلشکر باقری:

هرگونه تعرض به تمامیت ارضی ایران با پاسخی قاطع مواجه خواهد شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مسئولان رژیم صهیونیستی هر از گاهی تهدیداتی را مطرح می‌کنند، اما خودشان به خوبی می‌دانند که هرگونه تعرض به سرزمین و منافع جمهوری اسلامی ایران با پاسخ قاطع ایران روبه‌رو خواهد شد.
وزیر دفاع: پاسخ دندان‌شکن به هرگونه اقدام نابخردانه خواهیم داد

وزیر دفاع: پاسخ دندان‌شکن به هرگونه اقدام نابخردانه خواهیم داد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به ‌یاوه‌گویی‌های سران رژیم صهیونیستی، گفت: دشمنان ملت ایران قطعاً مقابل هرگونه اقدام نابخردانه و جهالت آمیز، پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهند کرد و هزینه سنگینی را متحمل می‌شوند.
صفحه  از ۸۲
به روایت تصویر