اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
فرمانده کل سپاه:

عرصه حفاظت اطلاعات عرصه نبردهای پنهان است

فرمانده کل سپاه با ابراز اطمینان از موفقیت دوره جدید مدیریتی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه گفت: حفاظت اطلاعات مدرن و پیشرفته حفاظت اطلاعاتی است که ابزارهای اطلاعاتی مورد نیاز خود را خودش می‌سازد و این چیزی نیست که از طریق تبادل به دست آید . عرصه این نبرد عرصه نبردهای پنهان است.
در دیدار هیات نظامی ارتش پاکستان؛

سرلشکر سلامی: امنیت پاکستان را معادل امنیت جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امنیت جمهوری اسلامی پاکستان را معادل امنیت جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم، بر توسعه و تحکیم مناسبات و همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف به ویژه ارتقای هرچه بیشتر امنیت مرزهای مشترک و مبارزه با تروریست‌ها تاکید کرد.
سرلشکر باقری:

در برابر مداخلات منطقه‌ای رژیم صهیونیستی عکس‌العمل نشان می‌دهیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با رئیس کمیته مشترک روسای ستاد ارتش پاکستان، عضویت رژیم صهیونیستی در سنتکام و استقرار تجهیزات و حضور آن در رزمایش‌ها را بسترساز ایجاد تهدیداتی برای منطقه عنوان کرد و گفت: ما این تهدیدات را برنمی تابیم و مطمئنا در قبال آن عکس العمل نشان می دهیم.
سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی رئیس سازمان اطلاعات سپاه شد
سخنگوی سپاه خبر داد؛

سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی رئیس سازمان اطلاعات سپاه شد

سردار رمضان شریف از انتصاب سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی به سمت رئیس سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی:

عبور موفق از جنگ ‌اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی آب و برق است

فرمانده کل سپاه در آیین آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی مصرف آب و برق:عبور موفق از جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی آب و برق است. سرلشکر سلامی با بیان اینکه امسال ۸ هزار روستا توسط سپاه آب رسانی خواهد شد، گفت: عبور موفق از جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی آب و برق است.
ساخت هواپیمای مسافربری در اولویت برنامه‌های سازمان صنایع هوایی قرار گیرد
پیام امیر سرتیپ آشتیانی به مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع؛

ساخت هواپیمای مسافربری در اولویت برنامه‌های سازمان صنایع هوایی قرار گیرد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی خطاب به امیر خواجه فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، پیگیر مطالبه جدی رئیس جمهور مبنی بر ساخت هواپیمای مسافربری شد.
وزیر دفاع: حضور بیگانگان عامل ناامنی در منطقه است

وزیر دفاع: حضور بیگانگان عامل ناامنی در منطقه است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان سفر به استان هرمزگان و بازدیدهای استانی برنامه‌ریزی شده، از پروژه‌های دریایی وزارت دفاع در بندر عباس بازدید کرد.
متلاشی شدن شبکه بزرگ قاچاق سوخت یارانه‌ای توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

متلاشی شدن شبکه بزرگ قاچاق سوخت یارانه‌ای توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی از متلاشی شدن یک شبکه بزرگ سازمان یافته قاچاق سوخت یارانه‌ای توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات این سپاه خبر داد .
امیر حیدری: با درک درست از ولایت، پرچم دار شهدا باشیم

امیر حیدری: با درک درست از ولایت، پرچم دار شهدا باشیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم گرامیداشت دومین سالگرد اعطای نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) با تاکید براینکه با درک درست از ولایت پرچم دار شهدا باشیم ، گفت: شهدا و جانبازانی که امروز از آنها یاد می کنیم ولایت مداری را سرمشق خود قراردادند و نام خود را برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم جاودانه کردند.
سرلشکر موسوی:

در راه دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب با احدی مصالحه نخواهیم کرد

فرمانده کل ارتش گفت: حجت امروز ما این است که بر بلندای جهاد تببین بایستیم و از کرامت‌ها، بزرگی‌ها و ارزش‌های اسلام، امام و رهبری دفاع کنیم و با صدای بلند بگوییم ما که سرباز انقلاب هستیم در راه دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب با احدی مصالحه نخواهیم کرد.
صفحه  از ۱۰۳
به روایت تصویر
تازه ها