اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
وزیردفاع:

به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی با تکیه بر جوانان هستیم

وزیر دفاع گفت: هرگز در شرایط مطلوب فعلی توقف نخواهیم کرد و به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی خود با تکیه بر اعتماد به جوانان هستیم.

سرلشگر باقری عازم سوریه شد

رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح برای شرکت در اجلاس سه جانبه مبارزه با تروریست عازم دمشق پایتخت سوریه شد.
وزیر دفاع در نشست بین المللی مین زدایی بشر دوستانه؛

با افزایش قدرت دفاعی اجازه نخواهیم داد جنگی اتفاق بیفتد

وزیر دفاع گفت: برای حفاظت از صلح و امنیت در منطقه با افزایش قدرت دفاعی و بازدارندگی خود اجازه نخواهیم داد جنگی اتفاق بیفتد.
وزیر دفاع:

توسعه سامانه‌های دفاعی نیازمند توسعه مناسب در حوزه انرژی است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: توسعه و پیشرفت روزافزون سامانه‌های دفاعی پیشرفته موشکی، هوایی، دریایی و زمینی با رویکرد هوشمندسازی و شبکه‌سازی نیازمند توسعه متناسب در حوزه انرژی است.
فرمانده کل سپاه:

خدمت به طبقات محروم جامعه از وظایف اصلی سپاه است

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه در ۴ دهه گذشته با کاهش ۳۶ درصدی فقر در ایران مواجه بودیم گفت: دشمنان جنگ و تحریم اقتصادی را آغاز کردند بنابراین توجه به طبقات محروم بیش از گذشته وجود دارد.
سرلشکر باقری در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دافوس آجا:

نیروهای مسلح در اوج اقتدار و صلابت هستند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و صلابت هستند گفت: دانش آموختگان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش می توانند منشا تغییر، تحول و شکوفایی نیروهای مسلح شوند.
‌به هیچ کشتی اجازه صید ترال نخواهیم داد
فرمانده منطقه چهارم ندسا:

‌به هیچ کشتی اجازه صید ترال نخواهیم داد

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه گفت:به منظور حفاظت از منافع صیادان و برقراری امنیت کشتیرانی بسیج دریایی در پارسیان تشکیل شد.
سرلشکر باقری در همایش سلمان فارسی:

محققان عرصه دفاعی باید بتوانند تولید قدرت کنند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: محققان عرصه دفاعی باید با تهیه نقشه راه مجدد و به روز بتوانند نقاط قوت جدیدی خلق کرده تا به همین نسبت بتوانند با تولید قدرت بازدارنگی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را بیش از گذشته و روز به روز ارتقا دهند.

سردار سلامی: نباید به دشمن تکیه کنیم

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز افرادی مانند ترامپ راهبری تمدن غرب را در دست گرفته اند و این افراد جامعه غرب را رو به افول می‌برند، گفت: نباید به دشمن تکیه کنیم. اگر ما تکیه‌گاه علمی و معرفتی خود را به دشمن بدهیم، ضرر خواهیم کرد.
دردومین همایش پیشرانه های دریایی:

وزیر دفاع: پیشرفت های دریایی ما مرهون پیشرفت صنعت دریایی است

وزیر دفاع گفت: صنعت دریایی کشور نقش مهمی در پشتیبانی پیشرفت‌های دریایی کشور داشته در حالی که پیش از انقلاب تجهیز دریایی بومی نداشتیم اما امروز بیش از ۹۵ محصول را در صنایع دریایی تولید می‌کنیم و توانسته‌ایم در این حوزه کارهای بزرگی انجام دهیم.
صفحه  از ۱۳
به روایت تصویر