اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شد

تجدید بیعت نیروهای مسلح با آرمان‌های معمار انقلاب

مراسم تجدید بیعت نیروهای مسلح کشورمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.
سرلشکر باقری

با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوزی هستیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح الگوی مقاومت و حماسه آزادسازی خرمشهر را تنها نسخه مقابله با نظام سلطه و استکبار در جنگ و نبرد اراده‌ها دانست و تأکید کرد :فرآیند قدرت سازی را مشق می کنیم و دست به ماشه با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری هستیم.
صبح امروز؛

ناوگروه شصت‌ویکم نیروی دریایی ارتش در بندر عباس پهلو گرفت

شصت و یکمین ناوگروه اطلاعاتی رزمی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از ۶۷ روز دریانوردی و انجام ماموریت در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندر عباس پهلو گرفت.
سرلشکر صفوی:

پیام امروز شهیدان اعتقاد به پیروزی و بی‌اعتمادی به دشمن است

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: پیام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر آن است که هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیروزیهای بزرگ ملت ایران و پیروزیهای آینده انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای بگیرد و قطعا اسلام پیروز خواهد شد .
تشریح ضوابط و مقررات کسرخدمت ایثارگری والدین مشمولان

تشریح ضوابط و مقررات کسرخدمت ایثارگری والدین مشمولان

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان غیرغایب به ازای هر درصد سابقه جبهه، جانبازی و آزادگی والدین می توانند از 12 روز کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.
سردار ربیعی مطرح کرد؛

انتقال تجربه به نسل جدید سپاه ضامن موفقیت در ماموریت‌های آینده

مشاور فرمانده کل سپاه با تاکید بر اهمیت تربیت هوشمندانه نسل‌های آینده سپاه ،گفت:انتقال تجربه به نسل جدید، ضامن موفقیت سپاه در ماموریت های آینده است.
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا :

متن و کار سپاه جهادی و انقلابی است

سردار شیرازی گفت: متن و کار سپاه جهادی و انقلابی است و از آن جایی که بر اساس ماموریت فرمانده کل سپاه، نیاز به فردی عملیاتی بود، سردار فدوی انتخاب شد که سوابق عملیاتی زیادی در نیروی دریایی سپاه دارند.

فرمانده کل سپاه : به دنبال جنگ نیستیم، اما آماده ایم

سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت : ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند؛ رشد سپاه نیز گلخانه ای نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.
وزیر دفاع:

دشمن به دنبال تضعیف روحیه خودباوری جوانان است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمنان با جنگ نرم و عملیات روانی به دنبال تضعیف روحیه ملی و خودباوری جوانان هستند.
سرلشکر صفوی:

ایران باید روابط خود با سایر کشورها را بر اساس منافع و امنیت ملی توسعه دهد

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا به همراه دانشجویان خود در مقطع دکتری دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران از زیرساخت های نظامی و اقتصادی استان هرمزگان بازدید کرد.
صفحه  از ۱۷
به روایت تصویر