اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
سرلشکر سلامی:

داستان ناوهای هواپیمابر دشمن به پایان رسیده است

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هر روز با یک دستاورد جدید از جنس آرزوهای "شهید تهرانی مقدم" مواجه هستیم ،گفت: داستان ناوهای هواپیمابر دشمن با تحقق اندیشه موشک‌های بالستیک ایران دیگر تمام شده و آنها می‌داند ناوهایشان در هیچ نقطه‌ای امن نیست.
سرلشکر سلامی:

"تولید اقتدار"محصول حضور فیزیکی و روانی اطلاعات است

فرمانده کل سپاه دستگیری سرشبکه کانال آمدنیوز را محصول یک برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه دانست که امید و امنیت را بیش از پیش در دل مردم زنده کرد و هراس را در دل دشمنان ایران اسلامی انداخت.
وزیر دفاع در مراسم افتتاح مرکز آموزش بین المللی مین زدایی:

آمادگی مرکز آموزش مین‌زدایی در جهت استقرار صلح و امنیت جهانی

وزیر دفاع گفت:مرکز پیشرفته آموزش بین المللی مین زدایی بشر دوستانه ایران که مطابق با استانداردهای بین المللی و با مطالعه دقیق مراکز آموزش مین زدایی سایر کشورها تجهیز شده است، این آمادگی را دارد تا با پذیرش کشورهای درگیر انواع مین و گلوله و مواد منفجره با دانش و تجربه خود در راستای آموزش مقابله با این تهدیدات و استقرار صلح و امنیت جهانی گام های اساسی بردارد.
وزیر دفاع

حفظ و ارتقای قدرت دفاعی لازمه حفظ امنیت و ثبات است

وزیر دفاع گفت: اگر بخواهیم موضع امروز ایران که حفظ امنیت و ثبات است، برقرار بماند و اگر بخواهیم کسی به ما حمله نکند، باید قدرتمند باشیم.
سردار سرلشکر باقری:

تجهیزات دفاعی کشور بدون نیاز به خارج نوسازی می شوند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با تاکید بر اینکه تجهیزات دفاعی کشور بدون نیاز به خارج از کشور نوسازی می شود، گفت: این تانک‌بر یک ابداع و ابتکار جدید و مهم در نیروی زمینی ارتش است.
با حضور سردار سرلشکر باقری

خودروی تانک‌بر «کیان ۷۰۰» رونمایی شد

با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش در مرکز بهینه سازی شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش از خودروی تانک‌بر «کیان ۷۰۰» رونمایی شد.

سرلشکر سلامی: سپاه با نابسامانی‌های اجتماعی کنار نمی‌آید

فرمانده کل سپاه گفت: مبارزه با مواد مخدر یک جنگ بزرگ در حوزه مسائل اجتماعی است که خانواده‌های ما که بخشی از ما هستند را پریشان کرده است.
وزارت اطلاعات اعلام کرد

همکاری با شورای فرهنگی انگلیس ممنوع است

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در اطلاعیه‌ای هرگونه همکاری با شورای فرهنگی انگلیس را ممنوع اعلام کرد.
امیر موسوی :

دوران فشار با هزینه صفر به پایان‌رسیده‌ است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقش آمریکا در 60 کودتا و جنگ داخلی در کشورهای مختلف در صد سال گذشته گفت: دوران فشار با هزينه صفر به پايان رسيده و ايران براي پاسخ به فشارها، امكانات، اراده و اجماع لازم را دارد.

سرلشکر سلامی:هم صاحب قدرتیم و هم اراده اعمال آن را داریم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر عمق توانمندی های دفاعی و اینکه هم صاحب قدرتیم و هم اراده اعمال آن را داریم گفت: ملت ایران در طولانی ترین دوران صدها سال گذشته خود قرار دارد و آنقدر قدرتمند است که در هر نقطه ای دشمن بخواهد اقدامی انجام دهد آن نقطه را نابود خواهد کرد.
صفحه  از ۲۸
به روایت تصویر