اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
سخنگوی قوه قضاییه

۱۵ نفر از متهمان تخلف ارزی در واردات کاغذ تحت تعقیب هستند

سخنگوی قوه قضائیه گفت: 15 نفر در مورد موضوع واردات کاغذ تحت تعقیب هستند و طی استعلامی که از بانک مرکزی و وزارت صمت درباره میزان دقیق ارز‌های تخصیصی یافته و توزیع کاغذ گرفته ایم، منتظر پاسخ استعلام از مراجع ذیصلاح هستیم.

اصلاحیه حکم ماده ۴۸ به محاکم سازمان قضایی نیروهای مسلح تسری یافت

کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیروز تبصره‌ای را به اصلاحیه ماده ۴۸ قانون آئین دادرسی کیفری افزود که بر اساس آن حکم این ماده راجع به محاکم سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز جاری است.

تهیه پیش نویس سند پیشگیری از جرایم فضای مجازی

سرپرست مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی قوه قضاییه گفت: پیش نویس سند پیشگیری از جرایم فضای مجازی که از سوی این معاونت تهیه و تنظیم شده است، مورد پذیرش شورای عالی فضای مجازی کشور قرار گرفت.
به ریاست قاضی مسعودی مقام

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده بانک سرمایه آغاز شد

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و تعدادی از متهمان بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد.
رئیس قوه قضائیه:

افزایش اعتماد مردم به نظام موجب اقتدار ملی خواهد شد

رئیس قوه قضائیه گفت: افزایش اعتماد مردم به نظام و کارآمدی آن، موجب تقویت امنیت و اقتدار ملی خواهد شد.

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده بانک سرمایه برگزارشد

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد.

هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده برگزارشد

هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد برگزار شد.
رئیس قوه قضاییه

همه مسئولان موظفند از کارآفرینان و فعالان اقتصادی حمایت کنند

رئیس قوه قضاییه با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت ایران، همه مسئولان و دستگاه ها را موظف به حمایت تمام عیار از کارآفرینان، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی دانست.
ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون انتخابات اعلام شد
سخنگوی شورای نگهبان:

ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون انتخابات اعلام شد

سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس از جهت شرعی و قانونی ایراد دارد و نتیجه بررسی‌ها را امروز به مجلس شورای اسلامی اعلام می‌کنیم.

ششمین جلسه رسیدگی به پرونده پدیده برگزار شد

ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد برگزار شد.
صفحه  از ۶
به روایت تصویر