اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹

کمک ۵۵٠ میلیون تومانی سران قوا به ستاد دیه

سران قوای قضاییه، مجریه و مقننه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در مجموع با اختصاص رقمی بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان، در سی و چهارمین جشن گلریزان ستاد دیه مشارکت کردند.

واکنش نیروی انتظامی به تحریم برخی فرماندهان ناجا از سوی اتحادیه اروپا

سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش به تحریم برخی فرماندهان نیروی انتظامی توسط اتحادیه اروپا گفت: دشمنان باید بدانند این گونه تحریم‌ها هیچ خللی در عزم جدی برای مبارزه علیه سیاست‌های خصمانه آمریکا ایجاد نمی کند.
رییس قوه قضاییه:

بی توجهی به توصیه‌های بهداشتی آسیب‌ جبران ناپذیری به بار می آورد

رییس قوه قضاییه گفت: تأکیدات مسولان بهداشت و درمان باید خیلی جدی گرفته شود و اگر به توصیه‌های آن‌ها در زمان خودش توجه نشود و فرصت‌ها از دست برود، خسارت‌های جبران ناپذیر در پی خواهد داشت.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا:

۱۳ یگان حفاظت با هدف امنیت آفرینی در کشور راه‌اندازی شده است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با پیگیری‌های پلیس پیشگیری از سال ۸۱ تا ۹۷، تعداد ۱۳ یگان حفاظت با رده‌های تابعه متعدد در کشور برای امنیت آفرینی راه اندازی شده است.

تاکید ایران و کویت بر تقویت‌ همکاری در مبارزه با قاچاق مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بر ضرورت افزایش همکاری‌های متقابل به منظور تبادل سریع اطلاعات بین پلیس‌های تخصصی جمهوری اسلامی ایران و کویت تاکید کرد.

خبر استعفای رئیس قوه قضاییه تکذیب شد

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه در توئیتی خبر استعفای رئیس قوه قضاییه را تکذیب کرد.
معاون دادگستری استان تهران:

٩٠ درصد اعزام زندانی به دادگاه‌ها با گسترش دادرسی الکترونیک منتفی شد

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران با اشاره به گسترش دادرسی الکترونیک در زندان‌ها گفت: ۹۰ درصد از موارد اعزام زندانی با دادرسی الکترونیک به دادگاه منتفی شد.
رئیس قوه قضاییه

بیش از ٢٠ هزار زندانی تعیین تکلیف شدند

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اجرای طرح غربالگری و پایش زندانیان در ۶ ماه دوم سال جاری گفت: با اجرای این طرح وضعیت بیش از ۲۰ هزار زندانی روشن شده است.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور:

امیدوارم مجلس تا پایان هفته ایرادات شورای نگهبان به بودجه را رفع کند

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه بودجه با توافق نسبی بین دولت و مجلس تهیه شده، گفت: امیدواریم مجلس تا پایان هفته ایرادات شورای نگهبان را رفع کند.
رئیس پلیس راهور:

آموزش مجازی رانندگی به زودی راه‌اندازی می‌شود

رئیس پلیس راهور گفت: تحول و هوشمند سازی را از سال ۹۸ آغاز کردیم که در حال حاضر شاهد شماره گذاری و نوبت دهی اینترنتی هستیم و ترخیص وسایل نقلیه نیز به صورت سیستمی در دستور کار است.
صفحه  از ۴۳
به روایت تصویر