اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
فرمانده نیروی انتظامی

افزایش ناهنجاری‌ها در جامعه نتیجه کم‌کاری برخی دستگاه هاست

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز ناجا در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در عمل تنها است، گفت: نیروی انتظامی وظیفه برخورد با ناهنجاری ها را برعهده دارد اما امروز برحسب کم کاری برخی دستگاه ها، شاهد افزایش این موضوع در جامعه هستیم.
زمان رسیدگی‌ها را کوتاه می‌کنیم
رئیس قوه قضاییه:

زمان رسیدگی‌ها را کوتاه می‌کنیم

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: تلاش داریم در اجرای منویات رهبری، زمان دادرسی را کوتاه و احکام متقن صادر کنیم و نظام دادرسی را ارتقاء ببخشیم.
سخنگوی قوه قضائیه:

برخورد قاطع قوه قضاییه با پرونده های اقتصادی

سخنگوی قوه قضائیه گفت: رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی به عنوان اولویت مهم در دستور کار قوه قضاییه قرار دارد و در دوره تحول برخورد قاطع، سریع و جدی با پرونده های اقتصادی خواهد داشت.

رئیسی:در پرونده محیط زیستی‌ها منتظر نظر دادگاه بمانیم

رئیس قوا قضاییه در دیدار با فعالان محیط زیست در خصوص پرونده محیط زیستی‌ها خواست که همگی منتظر نظر دادگاه بمانند؛ چراکه تشخیص بی‌گناهی یا گناهکار بودن آن‌ها بر عهده قاضی است.

بازدید سرزده دادستان تهران از دادسرای فرهنگ و رسانه

دادستان تهران از دادسرای فرهنگ و رسانه بازدید وضمن بررسی وضعیت شعب از تلاش‌ها و زحمات انجام شده قضات و کارکنان این دادسرا تقدیر کرد.

جلسه محاکمه محمدعلی نجفی در دادگاه کیفری یک تهران

جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح امروز شنبه ۲۲ تیرماه به صورت علنی در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) به ریاست قاضی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.

بازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از مجتمع قضایی عدالت

رئیس قوه قضاییه صبح امروز با حضور سرزده در مجتمع قضایی عدالت از نزدیک در جریان روند رسیدگی به پرونده‌ها قرار گرفت.
سخنگوی قوه قضاییه خبرداد

شبهات پیرامون ماده ۴۷ آیین نامه نحوه اجرای حدود،واقعیت ندارد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: شبهاتی که از طریق برخی رسانه‌ها در روز‌های اخیر پیرامون ماده ۴۷ آیین نامه نحوه اجرای حدود، قصاص و... مطرح شده که به هیچ عنوان واقعیت ندارد و صرفا" ناشی از برداشت‌های ناآگاهانه است.
جانشین پلیس بین الملل ناجا تاکید کرد:

گفتمان دیپلماسی در گسترش فعالیت های منطقه‌ای پلیس بین الملل

جانشین پلیس بین الملل ناجا در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه بر نقش فعالانه پلیس بین الملل ناجا در اجلاس ها و نشست های بین المللی تاکید کرد.

ختم رسیدگی به پرونده شرکت کیمیا خودرو اعلام شد

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت کیمیا خودرو، امروز در شعبه چهار دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
صفحه  از ۱۰
به روایت تصویر