اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از فروشندگان خودرو

شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از فروشندگان خودرو

علیرضا ساوری مدیرکل پیشگیری های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از فروشندگان خودرو ، شناسایی و برای جامعه امنیتی، انتظامی و قضایی شناخته شده است.
رییسی: درمبارزه با فساد،گرفتارحاشیه‌سازی نمی‌شویم

رییسی: درمبارزه با فساد،گرفتارحاشیه‌سازی نمی‌شویم

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ادامه قاطعانه و مصمم روند مبارزه با فساد، گفت: هیچگونه حاشیه سازی نمی تواند روند مبارزه دستگاه قضایی با فساد را کند یا متوقف کند و ما مصمم تر از گذشته، این مسیر را ادامه می دهیم.

تاکید رئیسی بر رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان آذربایجان شرقی

رئیس قوه قضاییه با عرض تسلیت و ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی، دستور رسیدگی به مشکلات آن‌ها را صادر کرد.

رئیسی:راهبرد جدی قوه قضاییه، تعامل با قوا و دستگاه‌ها است

رئیس قوه قضاییه، تعامل جدی با دولت، مجلس و سایر دستگاه ها را راهبرد جدی قوه قضاییه دانست و گفت: تعامل با دولت، مجلس و دستگاه ها راهکار اصلی برون رفت از مشکلات کشور است و ما همه قوا، نهادها، رسانه ها و دغدغه مندان کشور را در مسیر مبارزه با فساد در کنار خود می دانیم.

رئیسی:امروز داعیه‌داران حقوق بشر در جایگاه متهم هستند

رئیس قوه قضاییه، موضوع حقوق بشر را برای جمهوری اسلامی نه به عنوان یک تهدید بلکه به عنوان فرصتی برای تبیین مبانی دینی حقوق بشر، عملکرد نظام در این عرصه و ادعای علیه مدعیان حقوق بشر دانست و از همه جریان‌های مستقل حقوق بشری خواست که پیگیر محاکمه موسسان و حامیان داعش باشند.
دادستان کل کشور خبر داد

انفصال چند قاضی فاسد در دو هفته‌ اخیر

دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه دستگاه‌های دولتی و اجرایی با مدیران فاسد برخورد کنند، گفت: گفت: در همین یکی دو هفته اخیر پرونده ۵ یا ۶ قاضی فاسد را در محکمه عالی رسیدگی و آن‌ها را از دستگاه قضایی منفصل کردیم.
راه اندازی دبیرخانه دائمی پدافند غیرعامل در معاونت عملیات ناجا

راه اندازی دبیرخانه دائمی پدافند غیرعامل در معاونت عملیات ناجا

رئیس دبیرخانه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران ناجا از تشکیل دبیرخانه دائمی فعال "پدافند غیرعامل" در معاونت عملیات ناجا خبر داد و گفت : تهیه 8 سرفصل آموزش "تخصصی "و یک سرفصل آموزش "عمومی" پدافند غیرعامل برای رده های تخصصی یکی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.

ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده برگزارشد

ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا برگزار شد.

کشف 2 تن و 116 کیلوگرم موادمخدردر مرزهای جنوب شرقی کشور

فرمانده مرزباني ناجا با اشاره به انهدام باند قاچاق مواد افیونی از کشف 2 تن و 116 کیلوگرم انواع موادمخدر و هلاکت یک سوداگر مرگ در مرزهای جنوب شرقی کشور خبر داد.
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد

٢۴۵ مدیر به دلیل قصور در حوادث سیل اخیر تحت پیگرد قرار گرفتند

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه بررسی‌های جامعی از سوی سازمان بازرسی کل کشور و دادستانی ها در سراسر کشور انجام شد،گفت: ٢۴۵ مدیر به دلیل قصور در حوادث سیل اخیر تحت پیگرد قرار گرفتند
صفحه  از ۱۸
به روایت تصویر