اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
شفافیت و پاسخگویی ازویژگی‌های ضروری شستا است
محسنی بندپی:

شفافیت و پاسخگویی ازویژگی‌های ضروری شستا است

سرپرست جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رئیس، مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شستا بهترین و کارآمدترین هیات مدیره ادوار شستا هستند .
ابتکار مطرح کرد:

زندگی‌ شهری و روستایی باید با کم‌آبی سازگار شود

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بر لزوم ارائه آموزش‌های سازگاری زندگی شهری و روستایی با کم‌آبی تاکید کرد و گفت: بخشی زیادی از آب مصرفی کشور مربوط به حوزه کشاورزی است، بنابراین خانواده‌های روستایی در اصلاح رفتار مصرف آب کشاورزی و نشر این آگاهی نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند.
میزان حضور زنان در مجلس کشورهای مختلف

میزان حضور زنان در مجلس کشورهای مختلف

حضور زنان در عرصه سیاست، حوزه‌های مختلفی را شامل می‌شود که تصاحب کرسی‌های مجلس، یکی از آنهاست. این اینفوگرافی نشان می‌دهد که در ۱۵ کشور، بانوان سیاستمدار چه میزان در مجلس این کشورها حضور دارند.

تلاش برای بازگرداندن ۲۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل سیستانی

معصومه ابتکار تلاش برای رفع مشکلات استان در حوزه زنان و خانواده و بازگرداندن بیست هزار کودک بازمانده از تحصیل به چرخه تعلیم و تربیت را از اهداف معاونت در استان سیستان و بلوچستان برشمرد

شهیدی:خدمات‌رسانی به ایثارگران نیازمند همکاری تمام دستگاه‌ها است

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به جمعیت 3 میلیون و 300 هزار نفری ایثارگران تحت پوشش بنیاد گفت: با توجه به گستردگی این جامعه و مشکلات موجود خدمات‌رسانی به این عزیزان نیاز به همراهی و همکاری تمام وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌ها دارد.
مخالفت مجلس با مسکوت ماندن دو ماهه طرح اصلاح قانون کنکور ایثارگران

مخالفت مجلس با مسکوت ماندن دو ماهه طرح اصلاح قانون کنکور ایثارگران

نمایندگان مردم در خانه ملت با مسکوت ماندن طرح اصلاح سهمیه بندی کنکور ایثارگران مندرج در قانون برنامه ششم توسعه مخالفت کردند.
سرپرست مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ خبر داد:

ارائه خدمات فرهنگی، هنری و ورزشی به سالمندان پایتخت

سرپرست مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ و رییس فرهنگ‌سرای امید به تشریح خدمات ارائه‌شده به سالمندان دارای کارت منزلت پرداخت.

ساماندهي درگاه هاي بانكي با ايجاد رمز هاي يكبار مصرف (OTP)

رئیس پلیس فتا گفت: با توجه به جلسات برگزار شده و هماهنگی های صورت گرفته با بانک مرکزی،بزودی از طریق ايجاد رمز هاي يكبار مصرف (OTP) شهروندان با خیال آسوده تر به عملیات بانکی خود در فضای سایبری می پردازند.

روند درمان کارگران شهرداری تهران در حادثه بزرگراه شهید بابایی

معاون خدمات شهری و مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران به همراه برخی از مدیران شهرداری منطقه یک با حضور در بیمارستان محل درمان کارگران مصدوم شهرداری در حادثه بزرگراه شهید بابایی،روند درمان آنان را پیگیری کردند.
صفحه  از ۴۶
به روایت تصویر