اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵

کلیپ «گشت ارشاد» برنامه ریزی شده بود؟!

انتشار فیلم درگیری مامور زن گشت ارشاد نیروی انتظامی با یک دختر بدحجاب در روزهای گذشته واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است. اما فرصت‌طلبی برخی افراد از این ماجرا در جای خود دارای اهمیت است.
اسماعیل بیگ محمدی

مجمع آزادگان دفاع مقدس برای احقاق حقوق آزادگان تاسیس شد

رئیس مجمع آزادگان دفاع مقدس کشور باتاکید بر نقش آزادگان سرافراز در هشت سال دفاع مقدس، یکی از اهداف مجمع را حمایت از آزادگان سرافراز کشور و احقاق حقوق آنان برشمرد و گفت : شهدا، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس سه رکن اصلی از 8 سال جنگ تحمیلی را تشکیل می‌دهند که با تاریخ دفاع مقدس ما گره خورده‌اند.
تمام دستگاه‌ها در مورد رسیدگی به امور جانبازان مسئول هستند
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی:

تمام دستگاه‌ها در مورد رسیدگی به امور جانبازان مسئول هستند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تمام مسئولین، دستگاه‌ها و سازمان‌ها در خصوص رسیدگی به امور جانبازان عزیز مسئول هستند و این مسئله تنها وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست.
ابتکار دردیدار وزیر تجارت سوئد،

توسعه همکاری دوکشور در راستای رشد مشارکت اقتصادی زنان

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دیدار با وزیر تجارت سوئد گفت: توسعه صندوق های خرد و تعاونی های زنان، کارآفرینی زنان در صنعت توریسم و صنایع دستی از جمله فرصت هایی است که می تواند به رشد مشارکت اقتصادی بانوان ختم شود.
صفری:

برخی بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج مانع ایجاد می کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس گفت: برخی بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج به جوانان سخت‌گیری کرده و متقاضیان را با نوبت‌های طولانی ، کلافه می‌کنند.
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد:

صادرات ملون آلوده به "لیستریا" از استرالیا

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: میوه "ملون" آلوده به باکتری لیستریا از استرالیا دست‌کم به ۹ کشور جهان صادر شده است.
درپی استعفای نجفی؛

مکارم سرپرست شهرداری تهران شد

سمیع الله حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران شد.
پذیرش استعفای شهردار تهران
بررسی استعفا پشت درهای بسته؛

پذیرش استعفای شهردار تهران

دومین استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران در جلسه امروز شورای اسلامی تهران پذیرفته شد.
وجود بیش از 5 هزار نقطه حادثه خیز در کشور
فرمانده ناجا در نگاه یک؛

وجود بیش از 5 هزار نقطه حادثه خیز در کشور

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه حدود 5 هزار و 400 نقطه حادثه خیز در کشور داریم، گفت: از این تعداد حدود سه هزار نقطه در جاده های اصلی و بیش از 2 هزار نقطه در جاده های فرعی وجود دارد.

کلاهبرداری از مردم در قالب کمک نقدی به بهزیستی

مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تکرار سوء استفاده از عنوان بهزیستی، توسط برخی اشخاص تحت عنوان موسسات خیریه، گفت: بهزیستی هیچ‌ برنامه‌ای برای دریافت کمک‌های نقدی در سطح معابر شهر و در منازل ندارد و هموطنان می‌توانند برای آگاهی از وضعیت موسسات خیریه به پایگاه اطلاع‌رسانی بهزیستی به عنوان مرجع رسمی، مراجعه کنند.
صفحه  از ۴۰
به روایت تصویر