اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
محسن هاشمی:

شهرداری تهران از هزینه های غیر ضرور پرهیز کند

رییس شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به شهرداری تهران گفت: برگزاری جلسات و همایش های مدیریت شهری در هتلها و تالارهای خارج از مجموعه شهرداری که هزینه سنگینی را بهمراه دارد، قابل قبول نیست.
رئیس قوه قضاییه:

دادستان‌ها به موضوع گرانی‌ها ورود کنند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی با برخورد‌های صرفا قضایی ممکن نیست و به تدبیر هر چه بیشتر دولت نیاز دارد، به دادستان‌های سراسر کشور دستور داد که در چارچوب قانون به موضوع گرانی‌ها ورود کنند.

سپهر: راهیان نور موجب تقویت روحیه ایستادگی و مقاومت می‌شود

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه تقویت روحیه ایستادگی و مقاومت یکی از اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است، گفت: راهیان نور باید سهم زیادی در رسانه‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داشته باشد.
حناچی در همایش گرامیداشت روز ملی حمل و نقل:

فرهنگ عدم استفاده از خودروهای شخصی را از مدیران شروع کنیم

شهردار تهران با تاکید بر اینکه فرهنگ عدم استفاده از خودروهای شخصی را از مدیران شروع کنیم، گفت: باید تلاش کنیم تا مشکلات ترافیکی تهران حل شود و این بدون همکاری و همدلی مدیران و مسئولان ذیربط و مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد بود.
در راستای برنامه محرومیت زدایی ارتش در کشور؛

افتتاح چندین پروژه عمرانی از سوی ارتش در استان مرکزی

چند پروژه عمرانی از قبیل مسکن، مسجد و مدرسه برای روستاهای کمتر برخوردار توابع شهرستان ساوه توسط رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش افتتاح شد.
محسن هاشمی

مهلت تکمیل برنامه سوم توسعه شهری تا بهمن ماه جاری

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تاخیر در ارائه برنامه سوم تاکید کرد: جهت تسریع در بررسی و آماده سازی برنامه سوم و جبران تاخیراتی که بدلیل تغییرات مکرر در مدیریت شهری ایجاد شده است، ستاد تدوین برنامه با مشارکت معاونت برنامه ریزی شهرداری و کمیسیونهای تخصصی شورا تشکیل شود و با فعالیت فشرده تا بهمن ماه برنامه سوم را نهایی و به صحن شورا ارائه کند.
شریعتمداری

تعاونی‌ها می توانند در توسعه اقتصاد کشور خلق اشتغال کنند

وزیر تعاون،کار و رفاه جتماعی گفت : کانون های توسعه اقتصاد کشور با پول و سرمایه خرد و اندک و در قالب تعاونی ها می توانند خلق اشتغال کنند .

جنتی: دولت بررفع موانع موجود برسرراه تولید همت کند

دبیر شورای نگهبان با تاکید بر افزایش تولید در کشور تصریح کرد: با وجود اینکه همه اذعان دارند برای گذر از شرایط کنونی باید تولید را رونق داد، اما آیا دولت توانسته شرایط را به گونه‌ای فراهم کند که سرمایه‌گذار بتواند با اطمینان امور تولید خود را به انجام برساند، موانع زیادی در زمینه تولید هست که دولت باید جداً و مؤکداً برای رفع آنها همت کند.

محسنی بندپی استاندار تهران شد

هیئت وزیران به استانداران منتخب استان های البرز، تهران و سمنان رأی اعتماد داد.

کاهش 20 درصدی شکایات و انتقادات از پلیس راهور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به افزایش رضایت مندی مردم از عملکرد این پلیس از کاهش 20 درصدی شکایات و انتقادات خبر داد.
صفحه  از ۵۵
به روایت تصویر