اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
تایید احکام سه نفر از محکومان افساد فی‌الارض در دیوان عالی کشور
دادستان تهران خبر داد

تایید احکام سه نفر از محکومان افساد فی‌الارض در دیوان عالی کشور

جعفری دولت آبادی از صدور حکم قطعی افساد فی‌الارض و تایید در دیوان عالی کشور برای سه نفر از محکومان زندانی خبر داد و گفت: سرقت‌های متعدد مسلحانه و ارتکاب اعمال منافی عفت تحت عنوان مامور پست، اقدامات مجرمانه دو تن از این محکومان است و مهم‌ترین اقدام سومین محکوم به اعدام که مصداق افساد فی‌الارض شناخته شده، شرکت در تشکیل و اداره مرکز فساد و فحشا است.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد

راه‌اندازی ستاد امداد فرهنگی در مناطق زلزله زده کرمانشاه

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: ستاد امداد فرهنگی در مناطق زلزله کرمانشاه راه‌اندازی شده است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شیهد خبر داد

پرداخت خسارات وارده به منازل ایثارگران زلزله‌زده پس از کارشناسی

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت خسارت به ایثارگران زلزله‌زده پس از انجام فرایند کارشناسی تا سقف ۳۵ میلیون تومان توسط شرکت بیمه‌گر خبر داد.

در همین بیمارستان حداقل ۴۰۹ جسد معاینه کردم

«نیم‌ساعت پس از زلزله ۲۰۰ جسد به بیمارستان منتقل شد. ۴۰۰ کشته‌ای که اعلام می‌کنند، تنها آمار قربانیان سر پل ذهاب است. جسد تعداد زیادی از روستایی‌ها به شهر نرسید. همان‌جا خاکشان کردند و در آمارها هم نیامد.»
تعداد چادرها در این منطقه کافی نیست
بخشدار ازگله

تعداد چادرها در این منطقه کافی نیست

بخشدار ازگله گفت: اولویت نخست برای حادثه دیدگان این منطقه تأمین چادر و وسایل گرمایشی است که تعداد چادرهای توزیع شده در این منطقه (تا شب گذشته) کافی نیست.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی

برقراری امنیت کامل در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه امنیت کامل در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه برقرار است گفت: نیرو به اندازه کافی و در همه نقاط زلزله زده حضور دارد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی تأکید کرد

فعالیت های صندوق قرض الحسنه شاهد بیانگر شفافیت خدمات است

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران در قالب اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه را توفیقی بی‌نظیر دانست و گفت: بررسی روند فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه شاهد بیانگر شفافیت فرآیندها، رعایت قوانین و مقررات و تسریع در خدمات است.
معاون عملیات امداد و نجات

اسکان اضطراری زلزله زدگان کرمانشاه امروز انجام می شود

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه آواربرداری سبک به پایان رسیده است، گفت: اسکان اضطراری تمامی هموطنان زلزله ‌زده استان کرمانشاه تا پایان امروز انجام می‌ شود.

کشف 1500 کیلو مواد افیونی و دستگیری 5 قاچاقچی در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند مسلح مواد مخدر و کشف یک تن و 500 کیلو مواد افیونی و دستگیری پنج قاچاقچی در یک درگیری مسلحانه خبر داد.
بازنشستگی پرستاران مشمول قانون مشاغل سخت با سنوات خدمت ۲۰ ساله
با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری

بازنشستگی پرستاران مشمول قانون مشاغل سخت با سنوات خدمت ۲۰ ساله

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه سازمان تأمین اجتماعی که فقط ارسال درخواست‌های بازنشستگی پرستاران مشمول قانون مشاغل سخت و زیان آور با سنوات خدمتی حداقل ۲۵ سال را مجاز کرده بود، ابطال کرد.
صفحه  از ۳۰
به روایت تصویر