اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸

نمایش مستندی درباره سرطان در «هنر و تجربه»

با رونمایی از فیلم مستند «تمام چیزهایی که جایشان خالی ست» در موزه سینما، اکران آن در سینماهای گروه «هنروتجربه» آغاز می شود.

«گرگم و گله می‌برم» به جشنواره فیلم پاریس رفت

پویانمایی «گرگم و گله می‌برم» به کارگردانی امیرهوشنگ معین این‌بار در بخش مسابقه جهانی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن پاریس برای دریافت جایزه بزرگ رقابت می‌کند.

داریوش اسدزاده درگذشت

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در سن ۹۶ سالگی درگذشت.

ناصر احمدی درگذشت

ناصر احمدی، گوینده خبر و دوبلاژ بامداد امروز پنجشنبه ۳۱مرداد درگذشت.

اعلام زمان نمایش پویانمایی‌های کانون در جشنواره فیلم اصفهان

زمان و محل نمایش دو پویانمایی «سگی که مرض داشت» و «زری‌زری کاکل‌زری» از تازه‌های امور سینمایی کانون پرورش فکری در سی‌ودومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شد.

نمایش چهار فیلم کانون پرورش فکری در کارتون کلاب ایتالیا

چهار فیلم پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش مسابقه‌ی سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی کارتون کلاب (Cartoon Club Award) ایتالیا نمایش داده شد.
استاندارکرمانشاه:

کرمانشاه سال آینده میزبان بزرگ‌ترین رویداد اکوتوریسم دنیا خواهد بود

استاندارکرمانشاه گفت: کرمانشاه در سال آینده با افتخار میزبان بزرگ‌ترین رویداد اکوتوریسم در دنیا خواهد بود و جشنواره پویا نمایی می‌تواند مقدمات جهانی شدن کرمانشاه در رویداد گردشگری «۲۰۲۰» را فراهم کند.
قادری: فیلمنامه سریال «گاندو» بر اساس مستندات بوده است

قادری: فیلمنامه سریال «گاندو» بر اساس مستندات بوده است

قادری در نشست خبری سریال گاندو گفت: ما تا جای ممکن به پرونده وفادار بوده ایم و در مورد پرونده دستگیری جیسون رضاییان براساس پژوهش ها روی کاغذ آمده است، آنچه ما از ابتدا هم گفته ایم این است که تا هشتاد درصد از پرونده اصلی استفاده شده و آن بیست درصد هم اجازه کار نداشتیم.

فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه در جشنواره فیلم کودک

نمایندگان رسانه‌های رسمی از ۱۸ تا ۲۵ تیر می‌توانند برای حضور در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سایت جشنواره ثبت نام کنند.

هیات انتخاب بخش سینمای ایران جشنواره فیلم کودک معرفی شد

طی احکامی از سوی علیرضا تابش دبیر جشنواره، اعضای هیات انتخاب بخش سینمای ایران در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
صفحه  از ۲۰
به روایت تصویر