اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱

‌صدورجوازتاسیس برای 99 شهرک خصوصی‌

مدیرعامل‌سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در مجمع عمومی عادی سالیانه این سازمان از صدور جواز تاسیس برای 99 شهرک خصوصی خبرداد و گفت: باید توسعه کیفی شهرکهای صنعتی موجود را به جای ایجاد شهرکهای جدید در اولویت قرار دهیم.
کاهش قیمت فولاد با آزاد سازی سقف رقابت در بورس

کاهش قیمت فولاد با آزاد سازی سقف رقابت در بورس

مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: آزاد سازی سقف رقابت در‌ معاملات بورس‌کالا‌ برای‌ فولادی‌ها قطعا در کوتاه مدت تاثیر مثبتی بر بازار خواهد داشت .
توسعه صنایع در مناطق محروم مهم‌ترین هدف دولت است
وزیر صمت:

توسعه صنایع در مناطق محروم مهم‌ترین هدف دولت است

در جریان سفر وزیر صمت به استان لرستان، جلسه بررسی مشکلات و رفع موانع تولید شهرستان‌های الیگودرز ، درود و ازنا با حضور استاندار ، نمایندگان مجلس و فعالین اقتصادی و صاحبان تولید ، به ریاست محمدشریعتمداری برگزار شد.

راه اندازی مجدد ۲۰۱ واحد صنعتی در کشور/ توسعه کیفی شهرک های تخصصی

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، در سه ماه گذشته ۲۰۱ واحد صنعتی تعطیل شده در کشور مجدد راه اندازی شد.

تصمیمات مهم ستاد تنظیم بازار برای محصولات سلولزی و بهداشتی

ستاد تنظیم بازار در آخرین نشست خود تصمیمات مهمی را به منظور تنظیم بازار محصولات سلولزی و بهداشتی اتخاذ کرد .
خودکفایی کامل کشور در تولید برخی کالاهای استراتژیک
عضو اتاق تهران:

خودکفایی کامل کشور در تولید برخی کالاهای استراتژیک

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران اعلام کرد: کالاهای استراتژیک و اساسی مانند برنج، گندم، روغن و... بیش از اندازه کفایت در کشور موجود است و هیچ نگرانی بابت ابن کالاها وجود ندارد.
شریعتمداری دستور داد

تسریع در تامین تیرآهن و میلگرد مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

در پی درخواست استاندار کرمانشاه و موافقت وزیر صنعت معدن و تجارت برای تامین تیرآهن و میلگرد برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه، مقرر شد؛ شرکت ذوب آهن با همکاری دیگر شرکت‌ها نسبت به تامین فوری مایحتاج ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه اقدام کنند.

تسهیلات 34 هزار میلیاردی ریالی برای صنایع استان تهران

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از ارایه تسهیلات 34 هزار میلیارد ریالی برای رونق واحدهای تولیدی استان تهران در سال 97 خبر داد .

جلوگیری از قاچاق و رانت‌ برای خروج کالا از مرز ایران

معاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران، ضمن تاکید بر لزوم اجرای ممنوعیت‌های صادراتی افزود: رفع ممنوعیت‌های صادراتی می‌تواند رانت بزرگی برای همسایگان کشور از نظر تجاری ایجاد کند.
امضای تفاهم نامه مشترک سازمان صنایع کوچک با قوه قضاییه

امضای تفاهم نامه مشترک سازمان صنایع کوچک با قوه قضاییه

سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در جهت حمایت از تولید و فراهم کردن زمینه‌های اشتغال و سرمایه گذاری در بخش صنعت و کسب و کارهای کوچک و متوسط، با معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر
ویژه ها
تازه ها