اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا آغاز به کار کرد

سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا آغاز به کار کرد

سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته صبح امروز با حضور مهدی صادقی نیارکی«معاون امور صنایع وزارت صمت» و بهمن حسین زاده «مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گشایش یافت.
خبرهای خوش ستاد تسهیل برای تولیدکنندگان

خبرهای خوش ستاد تسهیل برای تولیدکنندگان

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: بر اساس مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، آن دسته از واحدهای تولیدی دارای چک برگشتی که تعداد شاغلان آنها بالای 50 نفر است، همچنان از خدمات بانکی برخوردار خواهند شد؛ این در حالی است که تا پیش از این، تنها واحدهای تولیدی دارای 100 کارگر به بالا از این تسهیلات برخوردار می‌شدند.
انجمن فولاد ایران خواستار شد؛

مرکز پژوهش های مجلس گزارش خود را منتشر کند

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی نامه ای به مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی خواستار انتشار گزارش تهیه شده این مرکز در خصوص شرایط حساس داخلی و خارجی کشور شد.
مهلت بدهکاران حساب ذخیره ارزی تمدید نمی‌شود
معاون طرح و برنامه وزارت صمت :

مهلت بدهکاران حساب ذخیره ارزی تمدید نمی‌شود

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: آیین نامه اجرایی ماده 20 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور با هدف تسهیل بازپرداخت تسهیلات ارزی واحدهای تولیدی اصلاح شد.
الزام واحدهای صنفی کشور به رعایت پروتکل های بهداشتی
رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت:

الزام واحدهای صنفی کشور به رعایت پروتکل های بهداشتی

جمشید گلپور «دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور» رعایت پروتکل های بهداشتی را برای کلیه صنوف ایران الزام آور اعلام کرد و گفت: در حال حاضر تنها راه مقابله با ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله رعایت فاصله اجتماعی و ماسک زدن در مجامع عمومی است.
ممنوعیت صادرات ماسک ابلاغ شد

ممنوعیت صادرات ماسک ابلاغ شد

دفتر مقررات صادرات و واردات، مصوبه ستاد مقابله با کرونای وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر ممنوعیت صادرات انواع ماسک را ابلاغ کرد.
قیمت هر شانه تخم مرغ کمتر از 20 هزار تومان
ستاد تنظیم بازار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

قیمت هر شانه تخم مرغ کمتر از 20 هزار تومان

ستاد تنظیم بازار با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص قیمت تخم مرغ و مجموعه اقدامات صورت گرفته برای تنظیم بازار این کالا اعلام کرد: مجموعه اقدامات ستاد تنظیم بازار در کنترل صادرات و خروج واسطه‌ها از تامین نهاده‌های مرتبط با این کالا در بازار، سبب شده تا نرخ هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری از 11 هزار تومان به 9500 تومان کاهش یافت و همه دستگاه های نظارتی و شبکه های توزیع مکلف به رعایت این قیمت مصوب هستند.
تولید 9 خودروی سبک 4 ستاره
اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

تولید 9 خودروی سبک 4 ستاره

بر اساس آخرین گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در خرداد ماه امسال، در گروه خودروهای سبک 9 خودروی سواری توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند و همچنین 19 خودروی سبک سواری و وانت 3 ستاره کیفی به خود اختصاص دادند .
بهره برداری از 25 طرح تا هفته پنجم پویش ملی
شاتا گزارش می دهد؛

بهره برداری از 25 طرح تا هفته پنجم پویش ملی "تولید، تداوم امید"

وزارت صنعت، معدن و تجارت در 5 هفته از برگزاری پویش هفتگی "تولید، تداوم امید" تاکنون 25 طرح را در 7 استان کشور با مجموع سرمایه‌گذاری ۱۲۸ هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی 3 هزار و 170 نفر به بهره‌برداری رسانده است.
رییس سازمان صمت گیلان تاکید کرد:

تشکیل کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولیدبرای حل مشکلات واحدهای صنعتی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید گفت: با توجه به جلوگیری شدید قاچاق کالا و منع واردات کالاهایی که مشابه ان در کشور تولید می شود، هم اکنون بهترین شرایط برای تولیدات داخلی به ویژه صنعت نساجی فراهم است.
صفحه  از ۶۹
به روایت تصویر
تازه ها