اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
آخوندی در دیدار با نمایندگان تهران در مجلس مطرح کرد:

دولت نباید تحت هیچ شرایطی وارد حوزه ساخت و ساز شود

وزیر راه و شهرسازی تقویت بانک مسکن و راه‌اندازی صندوق پس‌انداز مسکن را به عنوان مهمترین اقدامات دولت در حوزه مسکن اعلام کرد و گفت: بدون شک دولت نباید تحت هیچ شرایطی در حوزه ساخت و ساز وارد شود، به عقیده من اگر قرار باشد عملکرد دولت با ساخت خانه اندازه‌گیری شود، دولت نباید حتی یک واحد خانه بسازد.
بزرگترین مساله ایران فقدان نظریه است
آخوندی در نخستین دوره جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ایران:

بزرگترین مساله ایران فقدان نظریه است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه «یک مشکل اقتصادی با راهکار سیاسی درمان نمی‌شود» گفت: مسائل اقتصادی را باید به روش اقتصادی حل کرد.
آمار سازمان هواپیمایی کشوری

انجام ۵ هزار و ۳۱۵ پرواز از فرودگاه مهرآباد در خرداد

آمار سازمان هواپیمایی کشوری نشان می‌دهد که در خرداد ماه سال جاری ۵ هزار و ۳۱۵ پرواز از فرودگاه مهراباد تهران انجام شده و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با ۷۸۷ پرواز رکوردار پرواز از این فرودگاه بوده است.

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های حمل‌ونقل بین‌المللی جاده‌ای ایران و آذربایجان

تفاهم‌نامه همکاری‌های حمل‌ونقل بین‌المللی جاده‌ای فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با حضور مسئولین حوزه ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی دو كشور در تهران امضاء شد.
راه‌آهن قزوین-رشت به شرکت ساخت ‌و توسعه برگشت
معاون فنی و امور زیربنایی شرکت راه‌آهن؛

راه‌آهن قزوین-رشت به شرکت ساخت ‌و توسعه برگشت

معاون فنی و امور زیربنایی شرکت راه‌آهن از بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین-رشت به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل بر اساس اصلاحیه هیئت دولت خبر داد.
تحویل ۱۵۰ هزار واحد مسکن مهر در سال جاری
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

تحویل ۱۵۰ هزار واحد مسکن مهر در سال جاری

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: قرار شده دولت در سال جاری ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای تامین زیرساخت‌های مسکن مهر اختصاص دهد که در صورت تحقق این موضوع ۱۵۰ هزار واحد را تحویل می‌دهیم.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد خبرداد:

افزایش ۳۵ درصدی صادرات از بندر امیرآباد

بندر امیرآبادمدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد گفت: تنوع صادرات ۱۵ محصول از بندر امیرآباد، حجم صادرات کالاهای ایرانی از این بندر در دریای خزر را ۳۵ درصد افزایش داد.
به روایت تصویر
ویژه ها
تازه ها