اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰

بودجه کدام نهادهای خاص در سال ۹۷ قطع شد؟

بودجه نهادهای خاص که سال ها در قالب جدول ۱۷ گنجانده می شود و محور بحث ها، انتقادها و شاید حمایت دو گروه با نگاه های متفاوت فرهنگی بود، بالاخره حذف شد.اما جدول شماره ۱۷ شامل کدام نهادها بود؟
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خبرداد:

اختصاص 200 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای زلزله زده کرمانشاه

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از اختصاص 200 میلیارد تومان تسهیلات جهت ارائه به واحدهای زلزله زده خبرداد .
بهره گیری از ظرفیت زنان در مناصب مدیریتی باید به باور عمومی تبدیل شود
وزیر اقتصاد:

بهره گیری از ظرفیت زنان در مناصب مدیریتی باید به باور عمومی تبدیل شود

وزیر اقتصاد گفت: خوشبختانه اکنون ایجاد فرصت برای زنان در مناصب مدیریتی به یک باور عمیق در این وزارتخانه تبدیل شده و هم در ستاد و هم سازمان ها و مجموعه های تابعه شاهد حضور رو به رشد زنان در مناصب مدیریتی هستیم.
آماده توسعه روابط صنعتی دوجانبه با شرکت های هلندی هستیم
رییس هیات عامل ایدرو در دیدار با سفیر هلند:

آماده توسعه روابط صنعتی دوجانبه با شرکت های هلندی هستیم

رییس هیات عامل ایدرو در دیدار سفیر هلند با اشاره به ماموریت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و تاکید رئیس جمهوری برای همکاری های مشترک با شرکت های خارجی گفت: در دوران تحریم ها ارتباط با شرکت ها و بانک های اروپایی دچار مشکل شده بود، لیکن بعد از لغو تحریم ها فضای مثبتی ایجاد شد و ما اکنون آماده مذاکره هستیم، ما هم می خواهیم که شرکت های اروپایی به ایران بیایند و در پروسه آموزش به تولیدکننده های ما کمک کنند.
یوسف نژاد مطرح کرد:

شرط و شروط بخشودگی جرائم بدهکاران بانکی در سال 97

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: به منظور تشویق مشتریان بانک و تسویه مطالبات بانکها و موسسات مالی و اعتباری چنانچه مشتریان بدهی خود را تا پایان شهریورماه 97 تسویه کنند، بانکها مکلف هستند جرائم مربوطه را ببخشند.

دومینوی گشایش های بانکی بعد از برجام

دومینوی گشایش های بانکی در شرایطی ادامه دارد که بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی هم اکنون تعداد روابط کارگزاری به ۸۰۸ رابطه با ۲۸۶ بانک خارجی رسیده است و درواقع از نظر تعداد بانک هایی که با ایران همکاری می کنند، به زمان پیش از تحریم ها بازگشته ایم.
شک و تردید در امنیت خریدهای اینترنتی

سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری از مشتریان وان پلاس

هکرها و مجرمان سایبری با حمله و نفوذ به وب سایت شرکت وان پلاس چینی، اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان این وب‌سایت را به سرقت برده‌اند.
در 8 ماهه امسال؛

افزایش 7.6 و 39.6 درصدی ارزش صادرات بخش‌های صنعت و معدن

ارزش صادرات بخش‌های صنعت و معدن در هشت ماهه امسال به ترتیب 7.6 و 39.6 درصد افزایش داشته است.

شرط واردات خودرو از سوی غیر نمایندگی ها اعلام شد

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت، شرط واردات خودرو توسط غیر نمایندگی های خودروی خارجی را اعلام کرد.

يارانه نقدي امشب واريز مي شود

هشتاد و سومين مرحله يارانه نقدي ساعت 24 امشب سه شنبه 26 دي ماه به حساب سرپرستان خانوار واريز و از بامداد روز چهارشنبه قابل برداشت خواهد شد.
صفحه  از ۳۸
به روایت تصویر
تازه ها