اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
جزئیات بودجه ۹۸؛

اختصاص ۷۰۰۰ میلیارد برای مقابله با فقر مطلق

در لايحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور در بخش حمايت از معيشت عمومي و عدالت اجتماعي، اعتباري معادل ۷۰۰۰ ميليارد تومان براي‌ استمرار طرح مقابله با فقر مطلق در نظر گرفته شده است.
شریعتمداری:

افزایش سهم مردم در تعاونی‌ها نشانگر توسعه فرهنگ تعاون است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون خبر داد و گفت: رشد ۸.۲ درصد اعضای تعاونی ها در ایران و رسیدن تعداد اعضای تعاونی ها به ۴۲ میلیون نفر نشانگر توسعه فرهنگ تعاون در کشور است.
وزیر اقتصاد در مراسم معارفه رئیس کل گمرک تاکید کرد؛

گمرک سنگربان و مدافع مرزهای تولید اقتصاد ملی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید گمرک جمهوری اسلامی ایران، گفت: این سازمان بعنوان یک سنگربان قدرتمند، مدافع مرزهای تولید اقتصاد ملی و سهم ایران در اقتصاد بین الملل است.
پورابراهیمی:

میانگین ارزش سهام عدالت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، بااشاره به شوک ارزی و تغییر ارزش سهام عدالت، گفت: به نظر می رسد ارزش هر برگ سهام عدالت بین 2 میلیون تا 3 میلیون تومان و به عبارتی میانگین ارزش آن 2 میلیون و 500 هزار تومان شده باشد.

درگذشت نوربخش و تاج‌الدین در سانحه تصادف

سید محمدتقی نوربخش، رییس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان که در جریان سفر وزیر کار به استان گلستان دچار سانحه رانندگی شده بودند دقایقی قبل علیرغم تلاش پزشکان در بیمارستان فوت شدند.
مصری مطرح کرد:

از سرنوشت کالاهای احتکار شده بی خبریم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید بعد از توقیف کالاهای احتکار شده گزارشی از سرنوشت نحوه توزیع این کالاها به بازار ارائه نشده است.
دژپسند در جلسه معاونین وزارت اقتصاد با رئیس جمهور؛

برای عبور از شرایط کنونی، برنامه و اراده آهنین داریم

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه که صبح امروز با حضور رییس جمهور برگزار شد، اعلام کرد: برنامه های مشخصی در وزارت اقتصاد برای عبور از شرایط فعلی کشور تدوین شده است.

صادرات غیرنفتی از 27 میلیارد دلار گذشت

رئیس کل گمرک ایران در تشریح جزئیات تجارت خارجی کشور، گفت: صادرات غیرنفتی ایران در هفت ماهه سال‌جاری از مرز 27 میلیارد دلار گذشت و به 27 میلیارد و 229 میلیون دلار رسید.
واردات بیش از ۹ میلیون تُن کالای اساسی
در شش ماهه اول سال‌؛

واردات بیش از ۹ میلیون تُن کالای اساسی

براساس تازه‌ترین آمار گمرک از تجارت خارجی، بیش از ۹ میلیون و ۱۳۰ هزار تن کالای اساسی وارد کشور شده است.

یارانه مهرماه پنجشنبه واریز می شود

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: نود و دومین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 پنجشنبه (بیست و ششم مهرماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.
صفحه  از ۶۶
به روایت تصویر
تازه ها