اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
کیانپور تشریح کرد:

راهکارهای بهبود اقتصاد کشور

عضو کمیسیون عمران مجلس،گفت: برای بهبود وضعیت اقتصادی و تولید کشور، بانک ها باید از عرصه بنگاه داری خارج شده و در راستای حمایت از بخش تولید گام بردارند.
بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق

وام ازدواج زوجین ۱۰۰ میلیون تومانی می‌شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: طبق مصوبه این کمیسیون در سال ۹۹ وام ازدواج هر یک از زوجین ۵۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۷ ساله و اخذ یک ضامن پرداخت می‌شود.
مهلت ثبت نام در سامانه معیشتی تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام در سامانه معیشتی تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی از تمدید مهلت ثبت درخواست در سامانه معیشتی hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند تا ۳۰ دی خبر داد.

نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری امشب پرداخت می‌شود

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تا پایان امشب (چهارشنبه) نوبت سوم وام هفت میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به حساب 25 هزار نفر از واجدین شرایط واریز می‌شود.
بررسی FATF همچنان در دستور کار مجمع است
وزیر اقتصاد:

بررسی FATF همچنان در دستور کار مجمع است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوالی در خصوص تاثیر شهادت سردار سلیمانی بر روند بررسی پیوستن به گروه اقدام مالی گفت: هنوز چیزی اعلام نشده و از نظر قانونی، پیوستن به FATF از دستور کار خارج نشده است.
وابستگی منابع عمومی بودجه به نفت در سال ۹۹ کمتر از ۱۰ درصد است
نوبخت:

وابستگی منابع عمومی بودجه به نفت در سال ۹۹ کمتر از ۱۰ درصد است

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره درخواست تعدادی از نمایندگان مبنی بر کاهش قیمت بنزین در بودجه ۹۹ ،گفت: وابستگی منابع عمومی بودجه به نفت کمتر از ۱۰ درصد است که ۱۰۰ درصد آن برای پروژه‌های عمرانی استفاده می‌شود.
مجری طرح توسعه و نوسازی ناوگان تجاری ایدرو :

با رفع اختلال جا به جایی ارز ؛ نوسازی ناوگان تجاری سرعت می‌گیرد

مجری طرح توسعه و نوسازی ناوگان تجاری ایدرو گفت : با توجه به تحریمهای یکجانبه و اختلال در جا به جایی ارز برای تامین بخشی از قطعات خودروهای سنگین در طرح نوسازی ناوگان ایجاد شده بود که با همکاری بانک مرکزی و وزارت نفت ، تمهیدات لازم برای رفع مشکل اندیشیده شده است .

ایرانی سازی ۷۰ درصد پالایشگاه ستاره خلیج فارس

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاگفت:۷۰ درصد قطعات استفاده شده در این پالایشگاه، تولید داخل است و این امکان را داریم که به راحتی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را از نو بسازیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

گردش مالی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در رصد دیوان محاسبات

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) درباره شفافیت مالی ارگان متبوعش گفت: فعالیت ما کاملاً و دائمی از طرف دیوان محاسبات و شرکت‌های حسابرسی رسمی رصد می‌شود، حتی مالیاتمان را مرتب می‌پردازیم و جزء خوش‌حسابان هستیم.
سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها اعلام کرد:

یارانه نقدی امشب واریز می‌شود

امشب یارانه نقدی آذر ماه به حساب سرپرست خانوار‌ها واریز می‌شود و قابل برداشت است.
صفحه  از ۷۶
به روایت تصویر
تازه ها