به روز شده در: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
انجمن تولید کنندگان فولاد ایران اعلام کرد

افزایش 67 درصدی صادرات فولاد خام ایران

میزان صادرات فولاد خام ایران در سه ماهه نخست امسال به یک میلیون و 675 هزار تن رسید که نسبت به یک میلیون و 16 هزار تن در دوره مشابه پارسال افزایش 67 درصدی را نشان می دهد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس

سود بالای تسهیلات بانکی عامل سونامی تعطیلی صنایع است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سود ۳۰ درصدی تسهیلات عامل تعطیلی واحدهای صنعتی است، گفت: باید منابع مالی و تسهیلات بانکی با سود زیر ۱۰ درصد در اختیار صنایع قرار بگیرد

امضای توافقنامه ایجاد شهر پوشاک کشور

توافقنامه پنج جانبه همکاریهای مشترک برای تشکیل تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان و احداث شهرک صنعتی پوشاک کشور به امضاء رسید.

اختصاص 1.5 میلیارد دلار تسهیلات به طرح های بخش غیردولتی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک میلیارد و 500 میلیون دلار تسهیلات اشتغال صندوق توسعه ملی را به طرح های بخش غیردولتی در مناطق روستایی و شهرهای کمتر از 10 هزار نفر جمعیت اختصاص دادند.
با حضور جهانگیری

تجلیل از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور

در مراسم روز ملی صنعت و معدن از ۱۰ برگزیده در بخش های مختلف صنعتی و معدنی با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت تجلیل به عمل آمد.
گشایش سه میلیارد دلار اعتبار اسنادی بخش واردات
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد

گشایش سه میلیارد دلار اعتبار اسنادی بخش واردات

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از گشایش اعتبار اسنادی در بخش واردات سه ماهه نخست امسال به تعداد 3477 فقره و ارزش سه میلیارد دلار خبر داد.
مجری فنی طرح پتانسیل‌یابی کرومیت در ایران خبر داد

آغاز پتانسیل یابی کرومیت در ایران

اسکندری با اشاره به آغاز پروژه پتانسیل کرومیت در ایران،گفت: سازمان زمین‌شناسی و اکتشاف معدنی کشور به عنوان متولی اکتشاف کروم با ارزش "طرح اکتشاف کرومیت" در دستور کار قرار داد.

گشایش307امین شعبه بانک پارسیان در هشتگرد

با حضور دکترپرویزیان مدیرعامل، خسروانی عضو هیات مدیره بانک پارسیان، قبادی معاون فرمانداری هشتگرد ، حسینی رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در هشتگرد، روسای اتاق بازرگانی و اصناف و اعضای شورای اسلامی هشتگرد، 307 امین شعبه بانک پارسیان در هشتگرد گشایش یافت .
سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام خبرداد

توزیع روزانه 30 تن گوشت گرم گوسفندی در 400 نقطه تهران

سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام گفت: به منظور تعادل بخشی قیمت وتنظیم بازار روزانه 30 تن گوشت گرم گوسفندی در 400 نقطه تهران با قیمت مناسب عرضه می شود.

افتتاح شرکت پدیده عرش نوین در گیلان

شرکت پدیده عرش نوین در سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان گیلان در روز پنج شنبه مورد افتتاح قرار می گیرد.
صفحه  از ۱۵
به روایت تصویر