اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
تولید ۸۰ هزار تن محصول در شهرک‌های کشاورزی
مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی اعلام کرد:

تولید ۸۰ هزار تن محصول در شهرک‌های کشاورزی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی اعلام کرد: امسال میزان تولیدات در شهرک‌های کشاورزی ۸۰ هزار تن است که با احتساب تولیدات شرکت‌های وابسته به ۱۸۳ هزار تن می‌رسد.
معاونت صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات خبرداد:

حل مشکل تامین سوخت یارانه‌ای قایق‌های صیادی به‌زودی

معاونت صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات از حل مشکل تامین سوخت یارانه‌ای قایق‌های صیادی خبر داد.

روحانی از نمایشگاه دستاوردهای فن آورانه وزارت جهاد کشاورزی بازدید کرد

رئیس جمهور صبح سه شنبه با حضور در غرفه های مختلف نمایشگاه دستاوردهای فن آورانه و توانمندی های وزارت جهاد کشاورزی از جدیدترین دستاوردهای حوزه تحقیقاتی، پژوهشی و تولیدات سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی این وزارتخانه بازدید کرد.
اجرای زیرساخت شهرک شیلاتی حسنلنگی در استان هرمزگان

اجرای زیرساخت شهرک شیلاتی حسنلنگی در استان هرمزگان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی گفت: عملیات اجرایی زیرساخت شهرک شیلاتی حسنلنگی با هدف پرورش میگو در سطح ۲۱۸۵ هکتار مطابق با برنامه زمانبندی در استان هرمزگان انجام می‌شود.
سرانه مصرف محصولات تازه دریایی افزایش می یابد
با ایجاد فروشگاه های اینترنتی ماهی در ایران؛

سرانه مصرف محصولات تازه دریایی افزایش می یابد

یک فعال صنعت شیلات خبر داد: در شرایطی که سرانه مصرف غذاهای دریایی در کشور ما عدد قابل توجهی را به خود اختصاص نمی دهد و همین سرانه در شهر تهران نیز چندان چشمگیر نیست، بخش خصوصی حوزه شیلات با تاسیس یک مرکز پخش و توزیع آنلاین ،تازه ترین محصولات دریایی جنوب کشور را با بهترین کیفیت ممکن به دست مصرف کننده می رساند.
حجتی: رشد ۴۰ برابری تولید آبزیان در ایران

حجتی: رشد ۴۰ برابری تولید آبزیان در ایران

وزیر جهاد کشاورزی بیان اینکه صنعت شیلات ایران پس از انقلاب اسلامی رشد فزاینده‌ای داشته است، گفت: این افزایش تولید در حالی حاصل شده که در کشور کمبود منابع آبی به ویژه آب شیرین وجود دارد اما با حضور سرمایه گذاراران،استفاده از ابزار و تکنولوژی های نوین در این صنعت شاهد رشد بالایی هستیم.
مدیرکل دفتر بازسازی ذخایر آبزیان سازمان شیلات ایران اعلام کرد:

فعالیت 120 مزرعه ماهیان خاویاری در کشور

مدیرکل دفتر بازسازی ذخایر آبزیان سازمان شیلات ایران با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۰ مزرعه ماهیان خاویاری در ۲۲استان کشور در حال فعالیت هستند، گفت: این مزارع با ظرفیت ۱۰۰تن خاویار و ۶هزار و ۵۰۰تن گوشت هستند که در افق ۱۴۰۴ این ظرفیت ها به ۱۰هزار تن گوشت و ۱۰۰تن خاویار برسد که این آمار در حال حاضر محقق شده است و همچنان در حال توسعه است.
نمایشگاه، معرفی توانمندی‌ها برای پاسخ نیاز داخلی است
رییس سازمان شیلات ایران:

نمایشگاه، معرفی توانمندی‌ها برای پاسخ نیاز داخلی است

رییس سازمان شیلات ایران گفت: نمایشگاه با بازتاب خوبی که در سطح کشور داشت نشان می دهد که از برنامه های شیلات جلوتر هستیم و با خودباوری و اتکا به توان داخلی توانسته‌ایم تحریم را با شکست مواجه کنیم.
صادرات 600 میلیون دلاری آبزیان تا پایان سال 98

صادرات 600 میلیون دلاری آبزیان تا پایان سال 98

مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران با تاکید بر توجه به صادرات آبزیان، گفت: در حال حاضر بازار روسیه، چین و کره جنوبی به روی بازار آبزیان ایران گشوده شده که دراین رابطه سال گذشته 528 میلیون دلار صادرات آبزیان را داشته‌ایم و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این مبلغ به 600 میلیون دلار برسید.
افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهی گیری و صنایع وابسته با حضور پروانه مافی نماینده مجلس و معاون وزیرصمت در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
صفحه  از ۲۷
به روایت تصویر
تازه ها