اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد:

عضویت سازمان بورس و اوراق بهادار ایران در آیسکو

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: سازمان بورس و اوراق بهادار ایران با عضویت در سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار موسوم به «آیسکو» و با هدف بین‌المللی نمودن بازار سرمایه ایران توانسته است تا به یکی از اهداف مهم بین‌المللی دست یابد.

همتی: مردم مراقب دلالان بازار ارز باشند

رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه با توجه به ریسک بازار ارز مردم مراقب سفته‌بازی دلالان باشند تاکید کرد: بازار ارز در کنترل بانک مرکزی است و نحوه دخالت در بازار بخشی از مدیریت بازار است.
رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد؛

پاسخگویی به بیمه گذاران ماموریت اصلی نهاد ناظر است

سامانه‌های پاسخگویی مردمی و رسیدگی به شکایات در واقع، پیشخوان صنعت بیمه به شمار می‌رود و این ماموریت باید با جدیت دنبال شود.
دژپسند

ضرورت افزایش ضریب نفوذ بیمه

وزیر اقتصاد با تأکید بر در اختیار داشتن دانشگاه ها و بخش خصوصی در رسیدن به هدف برنامه ششم گفت: افزایش ضریب نفوذ بیمه با شناسایی زمینه ها، تجهیز صنعت بیمه به تنوع و تکثر و تنوع فناوری می تواند در دستیابی به اهداف صنعت بیمه به ما کمک کند.
مدیرعامل بانک مسکن مطرح کرد؛

تاکید بر افزایش توان مالی بانک مسکن

مدیرعامل بانک مسکن، اعلام کرد: با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور، رکود حاکم بر بخش مسکن و تعهدات بانک در برابر تسهیلاتی که باید به این بخش ارایه کند، نمایندگان مجلس، سیاست­ ها و برنامه­ های موثر برای افزایش توان مالی بانک مسکن را به تصویب برسانند.

رشد خدمات بانک‌ها با توسعه بانکداری شرکتی

رییس پژوهشکده پولی و بانکی با بیان اینکه سرشاخه‌های تحول اقتصادی در شرکت‌ها نهفته است و شرکت‌ها به اقتصاد کشور هویت می‌دهند، گفت:توسعه بانکداری شرکتی برای رشد ارائه خدمات ضروری است.
در همایش بانکداری شرکتی؛

تعیین نرخ دلار ۵۸۰۰ تومانی در بودجه ۹۸

معاون سازمان برنامه و بودجه از نهایی شدن نرخ دلار ۵۸۰۰ تومانی در بودجه ۹۸ در این سازمان خبر داد.
ارائه خدمات بانکی روی برنامه‌های موبایلی و اینترنت میسراست
بانک مرکزی؛

ارائه خدمات بانکی روی برنامه‌های موبایلی و اینترنت میسراست

خبر منتشر شده در فضای مجازی باعنوان «ممنوعیت ارایه خدمات بانکی در نرم افزارهای موبایل بانک» صحت ندارد.
ابلاغ دستورالعمل خرید و فروش ارز در شبکه صرافی‌های مجاز
بانک مرکزی

ابلاغ دستورالعمل خرید و فروش ارز در شبکه صرافی‌های مجاز

بانک مرکزی به منظور تسهیل بازگشت ارز از حاصل صادرات به چرخه اقتصاد کشور، «دستورالعمل خرید و فروش ارز در شبکه صرافی های مجاز» را به تمام شرکت‌های صرافی دارای مجوز معتبر از بانک مرکزی ابلاغ کرد.

اسامی بانک های بدهکار بابت تسویه اوراق خزانه اعلام شد

خزانه داری کل کشور اسامی بانک های دارای بدهی و فاقد بدهی به بانک مرکزی درخصوص افزایش سقف مجاز تسویه بدهی بانک ها و موسسه های اعتباری غیربانکی به بانک مرکزی تا پایان سال 1395 را از طریق صدور اوراق تسویه خزانه نوع دوم اعلام کرد.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر
تازه ها