اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵

82 پروژه تامین آب در شهرهای خراسان رضوی عملیاتی شد

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از 82 پروژه در دست اجرای تامین آب برای گذر از روزهای پایانی سال 97 و تابستان 98 دراین استان خبر داد.
معاون فنی و استانداردهای ساتبا:

توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر باعث رشد اقتصاد کشور می‌شود

معاون فنی و استانداردهای ساتبا گفت: ایجاد فرصت و بازار سرمایه‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر برای عموم مردم، ظرفیت و بستر مناسبی برای توسعه فناوری‌های مرتبط و نهایتاً رشد اقتصادی دانایی محور در کشور را فراهم می‌کند.

اجرای حدود ۳۰ طرح پتروشیمی برای استفاده بهینه از خوراک گاز

مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی از اجرای نزدیک به ۳۰ طرح همسو با تکمیل زنجیره ارزش و تنوع سبد محصولات صنعت پتروشیمی خبر داد.

واحدهای گازی نیروگاه ماکو سنکرون شد

واحدهای گازی نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو به ظرفیت 78 مگاوات با شبکه سراسری سنکرون شد.
استقرار 40 گروه مجهز فنی وزارت نیرو در مرزهای ایران و عراق
مشاور وزیر نیرو اعلام کرد:

استقرار 40 گروه مجهز فنی وزارت نیرو در مرزهای ایران و عراق

مشاور وزیر نیرو و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو، در تشریح خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی گفت: تعداد 120 نیروی فنی متخصص در قالب 40 گروه مجهز، به‌صورت شبانه‌روزی در مرزهای چهارگانه خسروی، مهران، چذابه و شلمچه مستقر شده و تامین آب و برق موکب‌های ایرانی در مرزها و شهرهای نجف و کربلا را کنترل می‌کنند.

افتتاح مخزن آب شاهدشهر در تهران

بهره‌برداری از مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی شاهدشهر و کلنگ‌زنی پروژه شبکه فاضلاب شهر اندیشه شهرستان شهریار با حضور استاندار تهران آغاز شد.
نوسان قیمت نفت خام برنت در نزدیکی ۸۰ دلار

نوسان قیمت نفت خام برنت در نزدیکی ۸۰ دلار

قیمت شاخص نفت خام برنت در معاملات میان روز جمعه (۲۰ مهر ماه) به ۸۰ دلار و یک سنت و قیمت شاخص دبلیو تی آی به ۷۱ دلار و سه سنت رسید.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

عربستان توان جایگزینی نفت ایران در بازارهای جهانی را ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نوسان‌های اخیر قیمت‌ نفت در بازارهای جهانی نشان دهنده این است که عربستان توان تولید و عرضه نفت بیش از رقم کنونی را ندارد.

کاهش 700 میلیون کیلووات ساعت صادرات برق در زمان پیک تابستان

میزان صادرات برق کشور در پیک تابستان امسال کمتر از 100 میلیون کیلووات ساعت ماهیانه و آن هم مربوط به زمانی بوده است که خاموشی در شبکه نداشته‌ایم.
در همایش ملی میراث فرهنگی و توسعه پایدار صورت گرفت:

تقدیر از شرکت توسعه،منابع آب و نیروی ایران

در دومین همایش ملی «میراث فرهنگی و توسعه پایدار» که روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه در سالن همایش‌های موزه ملی ایران برگزار شد، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران موفق به کسب لوح تقدیر همایش و نشان تعامل گردید.
صفحه  از ۱۱۲
به روایت تصویر
تازه ها