اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:

تامین مالی از مهمترین چالش‌های صنایع کوچک است

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک اعلام کرد، یکی از مهمترین چالش‌های صنایع کوچک و متوسط بحث تامین مالی است که صندوق ضمانت سرمایه گذاری برای حل کردن این مشکل ایجاد شده است.
بختیاری:

در بخش آب غفلت کرده‌ایم

مدیرعامل آبفای استان تهران در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری بین آبفای استان تهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و آب منطقه‌ای تهران زمینه اصلاح الگوی آب گفت: چند سالی است در بخش آب غفلت کرده‌ایم.
در صورت تزریق نقدینگی؛

فاز اول نیروگاه فردوسی مشهد تا پیک 98 وارد مدار می شود

مدیر پروژه سیکل ترکیبی نیروگاه فردوسی مشهد،گفت: در صورت تزریق نقدینگی ماهیانه 10میلیارد تومان به نیروگاه فردوسی مشهد فاز اول آن تا پیک 98 وارد مدار می شود.

درخواست سندیکای برق از معاون اول رئیس جمهور: بند 5 بسته ارزی را لغو کنید

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي، خواستار لغو بند 5 تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص مدیریت بازار ارز شد.
مدیر امور آبفای ملارد اعلام کرد:

افزایش دو برابری ظرفیت مخازن ذخیره آب ملارد

مدیر امور آبفای ملارد گفت: در حال حاضر در شهرستان ملارد 40 هزار مترمکعب ظرفیت ذخیره سازی آب وجود دارد که باعلاوه بر آن نیز مخزنی با حجم 10هزار متر مکعبی در حال ساخت است، که با تکمیل آن ظرفیت ذخیره سازی این شهرستان دو برابر می شود.
سازگاری با کم‌آبی بایک دهه تاخیرشکل گرفته است
وزیر نیرو:

سازگاری با کم‌آبی بایک دهه تاخیرشکل گرفته است

وزیر نیرو با بیان اینکه بحث و گفتمان اصلی ما در این دوره موضوع سازگاری با کم آبی است، تاکید کرد: اگر چه این گفتمان با یک دهه تاخیرشکل گرفته، اما می‌طلبد هر چه سریع‌تر همگان به سازگاری با کم‌آبی توجه ویژه‌ای داشته باشند.
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو خبرداد:

ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا آغاز می‌شود

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا یکشنبه، 21 مردادماه توسط سازمان سنجش آغاز خواهد شد و در این دوره بیش از هزار و 500 نفر در شرکت‌های غیردولتی آب و برق جذب می‌شوند.

نقش نیروگاه شهید رجایی در کنترل فرکانس شبکه سراسری تولید برق

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی گفت: نیروگاه شهید رجایی با هدف کاهش نوسانات ولتاژ برق کشور، در طرح کنترل فرکانس شبکه سراسری در تابستان جاری نقش مهمی را ایفا کرده است.
طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت
به صحن علنی مجلس می‌رود؛

طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت (برندینگ) در نشست عصر سه‌شنبه کمیسیون انرژی بحث و تصویب شد و این طرح در ۸ ماده تحت عنوان کاهش تصدی دولت در عرضه سوخت به صحن علنی ارسال می‌شود.

اعلام برنامه قطع احتمالی برق شهر تهران برای 17 مردادماه

برنامه روزانه قطع برق تهران برای هفدهم مردادماه منتشر و محل قطعی‌های برق به‌ صورت جدول مشخص شده تا شهروندان تهرانی با بتوانند از قطعی یا عدم‌ قطعی برق در محل زندگی خود مطلع شوند.
صفحه  از ۱۰۳
به روایت تصویر
ویژه ها
تازه ها