اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
وزیر فرهنگ در جمع مدیران مطبوعات و رسانه های قم:

۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای صندوق هنر اختصاص یافته است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کمک‌های بلاعوض صندوق اعتباری هنر به اصحاب هنر و رسانه تصریح کرد: دولت ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای صندوق هنر اختصاص داده‌است.
آمادگی بنیاد شهید برای پیگیری حقوق شهدای منا در عرصه بین المللی

آمادگی بنیاد شهید برای پیگیری حقوق شهدای منا در عرصه بین المللی

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در صورت صلاحدید مجموعه نظام این آمادگی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد که به عنوان متولی اصلی امور شهدا و ایثارگران در عرصه بین‌المللی نیز برای احقاق حقوق شهدای منا و خانواده‌های آنان نقش‌آفرینی کند.
آیت‌الله نوری همدانی:

برقراری عدالت در برابر ظلم و فقر مهمترین کار مجلس است

آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید روایتی از امام علی(ع) را مورد توجه قرار داد و گفت: مهم‌ترین کار شما در مجلس شورای اسلامی برقراری عدالت در برابر ظلم و فقر در جامعه و ایجاد حق است.
عبدالملکی در بازدید از مرکز واکسیناسیون کارگری قم تاکید کرد:

حل مشکلات تولید در اولویت‌ برنامه‌های وزارت کار است

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اثر بحران کرونا و مشکلات ایجاد شده برای واحدهای تولیدی گفت: حل مشکلات تولید و آسیب‌های ناشی از کرونا از اولویت‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و برنامه‌های مختلفی در این خصوص تدارک دیده شده است.
آیت‌الله‌ نوری همدانی:

مردمی بودن و درک مشکلات آن ها باید از اصلی‌ترین برنامه‌های مدیران باشد

آیت الله نوری همدانی با بیان این که کار برای مردم و قدم برداشتن برای حل مشکلات ایشان پاداش فراوانی دارد، گفت: توجه همه مسئولان باید به مردم باشد و مردمی بودن و درک مشکلات آن ها باید یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های مدیران باشد.
وزیر بهداشت در قم:

ویروس کرونا در آینده جهش های متعددی خواهد داشت

وزیر بهداشت با بیان اینکه نمی توان زمانی را برای پایان کرونا متصور بود، تاکید کرد: تنها راه مبارزه با ویروس رعایت شیوه نامه های بهداشتی است، چرا که واکسیناسیون شخص را رویین تن نمی کند.

رییس جمهوری منتخب با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب شب گذشته با آیت الله شبیری زنجانی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس جمهور منتخب:

حل مشکل معیشت، بیکاری و گرانی اولویت دولت جدید باشد

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات مردم و اولویت سنجی در آن تاکید کردند و بیان داشتند: امروز مردم با مشکلاتی همچون اقتصادی، معیشتی، بیکاری و گرانی رو به رو هستند، باید دولت جدید این مشکلات را درجه بندی کرده و معیشت مردم را اولویت قرار دهد.
در دیدار با آیت الله نوری همدانی در قم؛

رییسی: دولت جدید نیازمند همراهی همه مردم است

رییس جمهوری منتخب گفت: بدون تردید دولت نیازمند همراهی همه مردم است، حضور و همکاری همه مردم موثر است و رهنمودهای مراجع می‌تواند برای آینده دولت بسیار تاثیرگذار باشد، مردم هم نگاهشان به مراجع و بزرگان خود است.
مدیرعامل تامین اجتماعی:حقوق بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد کرد

مدیرعامل تامین اجتماعی:حقوق بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد کرد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اعلام اینکه طی ۱۴ ماه گذشته حقوق همه بازنشستگان ۲.۵ برابر رشد پیدا کرده ،افزود: نیاز است تا با ساز و کار تامین اجتماعی بتوان رویه ای را ترسیم کرد که هر فرد ایرانی بعد از ۶۰ سالگی بتواند از مزایای بازنشستگی بهره مند شود.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر