اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹

پیکرآیت الله مصباح یزدی در حرم حضرت معصومه(س) آرام گرفت

پیکر آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری و رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) روز دوشنبه پس از تشییع توسط جمعی از طلاب و آحاد مختلف مردم در جوار بارگاه ملکوتی کریمه اهل‌بیت(س) به خاک سپرده شد.

آیت الله یزدی دارفانی را وداع گفت

آیت الله شیخ محمد یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رییس اسبق قوه قضاییه دارفانی را وداع گفت.
دفتر آیت‌الله مصباح یزدی اعلام کرد؛

آخرین خبر از وضعیت بیماری آیت‌الله مصباح یزدی

دفتر آیت الله مصباح یزدی با صدور اطلاعیه ای ضمن رد شایعات و اخبار نادرست پیرامون وضعیت بیماری آیت الله محمدتقی مصباح یزدی تاکید کرد: مشکل ایشان ضعف مفرط جسمانی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی است و در منزل تحت مراقبت پزشکی هستند.

آیت الله نوری همدانی: امسال در خانه زیارت اربعین می‌خوانیم

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، در پیامی با تاکید بر لزوم عمل به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا در ایام اربعین حسینی افزوده است که امسال اربعین حسینی را همه با توفیق پروردگار عالم به خواندن زیارت اربعین در منازل و ذکر توسل و مصیبت زنده نگه خواهیم داشت.

آیت‌الله شیخ یوسف صانعی درگذشت

آیت الله یوسف صانعی از مراجع تقلید که به تازگی به دلیل شکستگی لگن در بیمارستانی در قم بستری شده بود، امروز شنبه (۲۲ شهریور ماه) به دیدار حق شتافت.
همکاری روحانیت و وزارت بهداشت می‌تواند سلامت جامعه را ارتقا دهد
معاون کل وزارت بهداشت در قم:

همکاری روحانیت و وزارت بهداشت می‌تواند سلامت جامعه را ارتقا دهد

معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: جامعه روحانیت می‌تواند نقش مهمی در فرهنگ‌سازی در جامعه داشته باشد و با افزایش همکاری جامعه روحانیت و وزارت بهداشت می‌توانیم فرهنگ بهداشت و سلامت را در جامعه ارنقا دهیم.
به روایت تصویر