اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
افتتاح  ۲۳ پروژه حوزه سلامت استان هرمزگان با حضوروزیر بهداشت

افتتاح ۲۳ پروژه حوزه سلامت استان هرمزگان با حضوروزیر بهداشت

در چهاردهمین پویش ره سلامت و در مراسمی با حضور وزیر بهداشت، ۲۳ پروژه حوزه سلامت استان هرمزگان افتتاح و عملیات اجرایی ۷ پروژه جدید نیز آغاز شد.

نخستين واحد مسكوني سيل‌زدگان شرق هرمزگان به بهره‌برداري رسيد

نخستين واحد مسكوني احداثي براي آسيب‌ديدگان از سيل پارسال در شرق هرمزگان با حضور معاون رييس جمهوري و رييس سازمان برنامه وبودجه، روساي بنياد مسكن انقلاب اسلامي، كميته امداد امام خميني (ره) و استاندار هرمزگان روز دوشنبه افتتاح شد.
واحد تولیدی ماسک سه لایه با ظرفیت روزانه ۵۰۰ هزار عدد افتتاح شد
باحضور وزیر صمت درهرمزگان

واحد تولیدی ماسک سه لایه با ظرفیت روزانه ۵۰۰ هزار عدد افتتاح شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان هرمزگان واحد تولیدی سمراد، تولید کننده ماسک سه لایه را مورد افتتاح قرار داد.
وزیر نیرو در آیین افتتاح سد سرنی میناب عنوان کرد:

اجرای 144 پروژه آب، برق و فاضلاب در هرمزگان

وزير نيرو با اشاره به بهره‌برداري 4 پروژه در هرمزگان در چارچوب هفدهمين هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران گفت: وزارت نيرو در اين استان علاوه بر پروژه‌هايي كه امروز به ثمر رسيده‌اند، 144 پروژه آب، برق و فاضلاب را با سرمايه‌گذاري پيش‌بيني شده افزون بر 6200 ميليارد تومان در دست اجرا دارد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان‌بشاگرد:

مناطق محروم و ڪم برخوردار، مستعد خدمات جامعه محور هستند

معاون پرستاری وزیر بهداشت با بیان اینڪه مناطق محروم و ڪم برخوردار، بیشترین نیاز را به پرستاران جامعه دارند بر توسعه خدمات پرستاری در این مناطق تاڪید ڪرد.

به دنبال دانه درشت های قاچاق هستیم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ما به دنبال افراد دانه درشت قاچاق هستیم که قریب به اتفاق آنها ساکن استان های مرزی هستند، البته در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.
فاز دوم فولاد کاوه کیش سال آینده به بهره برداری می رسد

فاز دوم فولاد کاوه کیش سال آینده به بهره برداری می رسد

رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: فاز دوم فولاد کاوه کیش در نیمه اول سال ۹۹ به بهره برداری می رسد وحدود ۱۰ درصد نیاز کشور به فولاد در این کارخانه تامین می‌شود.
برخورد جدی مرزبانی با مفسدان اقتصادی
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان تاکیدکرد:

برخورد جدی مرزبانی با مفسدان اقتصادی

نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان نیروی انتظامی را چشم بیدار جامعه دانست و گفت: مرزباني بايد با تمام قوا در مقابل مفسداني که مي‌خواهند امنيت مرزهاي جمهوري اسلامي ايران را به خطر بيندازند، بایستد و برخورد جدي داشته باشد.
به روایت تصویر