اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
معاون رییس جمهوری:

ساختار فعالیت زنان در کلانتری‌ها باید بازنگری شود

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری گفت: ساختار حضور و فعالیت زنان در کلانتری‌ها نیازمند بازنگری است تا بین حضور آنان در محل کار با انجام وظایف همسری و مادری‌شان در خانه هماهنگی لازم ایجاد شود.
با حضور وزیر بهداشت؛

بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین(ع) تربت حیدریه افتتاح شد

با حضور وزیر بهداشت، مرکز آموزشی درمانی امام حسین(ع) تربت حیدریه با ظرفیت ۲۷۲ تخت بیمارستانی افتتاح شد و انتظار ۱۲ ساله مردم تربت حیدریه برای افتتاح این بیمارستان به پایان رسید.
با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد

وزیربهداشت درمان و آموزش پزشکی، در حکمی، دکتر محمدعلی کیانی را به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد"، منصوب کرد.

جاده بین‌المللی گمرک دوغارون به اسلام قلعه افتتاح شد

جاده بین‌المللی گمرک دوغارون خراسان رضوی به گمرک اسلام قلعه افغانستان روز جمعه با حضور استاندار خراسان رضوی در شهرستان تایباد افتتاح شد.
آماده‌باش تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در مناطق زلزله‌زده خراسان رضوی
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو خبر داد:

آماده‌باش تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در مناطق زلزله‌زده خراسان رضوی

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو، وضعیت شبکه‌های آب و برق در استان خراسان رضوی را پایدار اعلام کرد و گفت: تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده استان خراسان رضوی، در حالت آماده‌باش هستند.

پیکر مرحوم علامه حکیمی در حرم رضوی تشییع و خاکسپاری شد

مراسم تشییع و خاکسپاری علامه محمدرضا حکیمی از اندیشمندان برجسته حوزه دین و فرهنگ امروز دوم شهریورماه با رعایت موازین بهداشتی پیشگیرانه در حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد انجام شد.
فرمانده ارتش در منطقه شمال شرق کشور:

هیچ چیز مرزهای ما را تهدید نمی‌کند

فرمانده ارشد ارتش در منطقه شمال شرق کشور گفت:هیچ چیز مرزهای ما را تهدید نمی‌کند و نیروی زمینی قهرمان همانند روزهای نخست جنگ در مرزها مستقر است و موجب امنیت پایدار در کشور شده است.

آیینهای عزاداری در حرم مطهر رضوی بدون حضور مخاطب برگزار می‌شود

اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی اعلام کرد: برای حفظ سلامتی زائران، آیین‌های عزاداری حرم مطهر رضوی که همه ساله با حضور زائران و مجاوران انجام می‌شد در شرایط کنونی صرفاً به‌صورت نمادین، بدون حضور مخاطبان و در فضای باز برگزار خواهد شد.

وزیر بهداشت وارد مشهد شد

سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی قبل با استقبال استاندار خراسان رضوی وارد مشهد شد.
افزایش ۵۰ درصدی صادرات در سه ماهه نخست سال جاری
وزیر صمت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سبزوار:

افزایش ۵۰ درصدی صادرات در سه ماهه نخست سال جاری

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سبزوار از افزایش ۵۰ درصدی صادرات کشور در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر