اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱

شهردار تهران: طرح ساماندهی معتادان متجاهر روند مطلوبی دارد

شهردار تهران با بیان اینکه در ساماندهی معتادان متجاهر به مدل و چارچوب کار مشخصی دست یافته ایم گفت: این طرح در چهار نقطه پایتخت در حال توسعه و روند مطلوبی دارد.
زمان و مکان تجمع یوم الله ۹ دی در شهرستان‌های استان تهران اعلام شد

زمان و مکان تجمع یوم الله ۹ دی در شهرستان‌های استان تهران اعلام شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: همزمان با سالروز حماسه ۹ دی و با رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی، تجمع مردمی در مناطق مختلف استان تهران برگزار می‌شود.
شهردار تهران:

دولت و شهرداری برای حل مشکل آلودگی هوای تهران اهتمام ویژه ای دارند

شهردار تهران با بیان اینکه با اراده و بر پایه علم و دانش حل مشکلات آلودگی هوا تسریع می شود، گفت: خوشبختانه در مساله رفع آلودگی هوای پایتخت دولت و شهرداری تهران اهتمام ویژه ای دارند.
شهردار تهران تاکید کرد:

لزوم احصا وظایف دستگاه های متولی در بخش مدیریت بحران

شهردار تهران گفت: می توانیم شرایط جدیدی برای اداره شهر ایجاد کنیم و باید تاکید کنم ما هستیم تا مردم در آرامش و رفاه باشند.

شهردار تهران : ناوگان مترو در بخش تجهیزات دچار کمبودهایی است

شهردار تهران با اشاره به حادثه برخورد دو رام قطار در خط پنج مترو اعلام کرد: این ناوگان در بخش تجهیزات دچار کمبودهایی است که باید در راستای تقویت حمل و نقل ریلی اقداماتی انجام شود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تشریح کرد؛

جزئیات حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه مترو چیتگر

سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع حادثه برخورد دو قطار در خط پنج مترو واقع در ایستگاه چیتگر و مصدومیت ۹ نفر در پی این حادثه خبر داد.

زاکانی رییس مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران شد

شهردار تهران با اکثریت آرا به عنوان رییس مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران انتخاب شد.
در آستانه فصل زمستان صورت گرفت

کاهش 50 درصدی روشنایی تابلوهای تبلیغاتی در پایتخت

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: با نزدیک شدن به آغاز فصل زمستان و افزایش مصرف انرژی، به منظور کاهش بار شبکه توزیع برق شهر تهران و صرفه‌جویی در مصرف انرژی کشور، روشنایی تابلوها و سازه‌های تبلیغاتی شهر تهران به میزان 50 درصد کاسته شد.

نشست هم‌اندیشی نخبگان منطقه ۱۷ با شهردار تهران

در جریان پنجمین قرار خدمت، جمعی از نخبگان منطقه ۱۷ در نشستی با حضور شهردار تهران نظرات، پیشنهادها و ایده‌های خود را درباره مدیریت بهتر این منطقه و شهر تهران مطرح کردند.
معاون توسعه و عمران شهری و روستایی وزارت کشور:

شهرداری‌ها نباید مهندس باشند، آنها باید نقش حکیم را ایفا کنند

معاون توسعه و عمران شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ضمن تبریک هفته پژوهش گفت:‌ اگر بخواهیم مشکلات شهر و کشورمان را حل کنیم، در کنار نگاه به علوم خارجی و بحث‌های بین‌المللی، بایستی توجه ویژه‌ای به تولید دانش بومی داشته باشیم. نسخه‌های بومی یقیناً می‌توانند چالش‌های محلی ما را رفع کنند.
صفحه  از ۲۱
به روایت تصویر