اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

سومین رویداد هنری پاییز برگ برگزار می شود

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد که با حمایت سازمان زیباسازی شهر تهران و همکاری شهرداری منطقه ۱۲ سومین رویداد هنری پاییز–برگ برگزار می شود.
نگاه فرا استانی به تامین آب استانهای تهران، البرز و قزوین
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران تاکید کرد:

نگاه فرا استانی به تامین آب استانهای تهران، البرز و قزوین

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در نشست تخصصی ارزیابی فنی بررسی طرح سامانه جایگزین انتقال آب شرب استان های البرز و تهران از سد طالقان که در محل سد امیرکبیر برگزار شد، بر نگاه فرا استانی به تامین آب استان های تهران، البرز و قزوین تاکید کرد.
فردا؛ تعطیلی مدارس استان تهران بجز سه شهرستان
به علت آلودگی هوا

فردا؛ تعطیلی مدارس استان تهران بجز سه شهرستان

معاون استاندار تهران گفت: درپی تداوم آلودگی هوا، مدارس استان تهران به غیر از سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس فردا یکشنبه تعطیل است.

استاندار تهران: استان تهران در آرامش و امنیت است

استاندار تهران با اشاره به امنیت و آرامش تهران گفت: استان تهران در آرامش و امنیت است و با تدبیر مقام معظم رهبری صف مردم از اخلالگران جدا شد.
حناچی در بازدید از مجتمع پردازش و دفع پسماند آرادکوه:

ضرورت استفاده از ظرفیت استارت آپ‌ها برای تغییر روش مدیریت پسماند

شهردار تهران گفت: نوع مدیریت پسماند در شرایط فعلی منطبق با اصول زیست محیطی و اقتصادی نیست و باید این شکل مدیریت پسماند تغییر کند؛ برای این کار نیاز به همراهی مردم داریم.
بلیت اتوبوس و مترو از فردا نیم بها می‌شود
در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوا مقرر شد؛

بلیت اتوبوس و مترو از فردا نیم بها می‌شود

در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوا مقرر شد بلیت اتوبوس و مترو از فردا تا پایان هفته، نیم بها شود و در مقابل ۵۰ درصد هزینه عوارض ورود به طرح ترافیک افزایش یابد.
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد

لزوم بازسازی و نوسازی بازار تهران ضمن حفظ بافت تاریخی

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه بررسی ها نشان می دهد وضعیت بازار تهران در شرایط فعلی خطرزاست، گفت: تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی، بازسازی و نوسازی بازار ضمن حفظ بافت تاریخی است.
حناچی:

لایروبی مناسب روددره‌ها مانع از بروز سیل در پایتخت شد

شهردار تهران با بیان اینکه یکی از دلایل جاری نشدن سیل در تهران در پی بارش های اخیر، لایروبی مناسب معابر و روددره‌ها بود، عنوان کرد: به طور قطع حذف زباله از معابر در کاهش آب‌گرفتگی‌ها نقش اساسی دارد.
مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران اعلام کرد:

افزایش ۳۸ درصدی ظرفیت برق منطقه‌ای تهران

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اشاره به اینکه طی سه سال گذشته ۵۰ تا ۸۰ پروژه در برق تهران تعریف و به انجام رسیده است، گفت: در این پروژه ها بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده که ۳۸ درصد به ظرفیت برق منطقه تهران افزوده است.

350 شاکی در پرونده کلاهبرداری 4 هزار میلیاردی

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف کلاهبرداری 4 هزار میلیارد ریالی در شهرستان ری خبر داد و گفت: این پرونده بیش از350 شاکی دارد.
صفحه  از ۲