اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
رونمایی از طرح جامع مدیریت پسماند؛ پایان آذر

برنامه ای برای مدیریت، نه فقط جمع آوری

رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از اتمام تدوین طرح جامع مدیریت پسماند تا پایان آذرماه خبر داد و گفت که این مطالعات بسیار جامع و ۳.۵ برابر بیشتر از مصوبه شرح خدمات وزارت کشور در مورد طرح جامع مدیریت پسماند است.
همایش کمپرسواران در بوستان خرگوش دره تهران برگزار شد

همایش کمپرسواران در بوستان خرگوش دره تهران برگزار شد

به همت اداره گردشگری شهرداری منطقه ۲۲، به مناسبت روز جهانی گردشگری، کمپرسواران برای نخستین بار در پایتخت، در قطب گردشگری استان تهران شهرداری منطقه ۲۲ (بوستان جنگلی خرگوش دره) اسکان کردند.
رسیدگی فوری به تخلفات ناشی از عدم رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا

رسیدگی فوری به تخلفات ناشی از عدم رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا

سرپرست معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای از برخورد قانونی سریع با متخلفان عدم رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.
به مناسبت هفته گردشگري و روز آتش‌نشان

افتتاح جان‌پناه شهید آتش‌نشان امید عباسی در قله عقاب‌نشین لتمال

ساخت جان پناه و استراحتگاه کوهنوردان به نام شهید آتش نشان امید عباسی در قله عقاب نشین لتمال تکمیل و برای استقبال از کوهنوردان و طبیعت دوستان در منطقه 22 افتتاح شد.
هیات‌های عزاداری برای استفاده از برق ایمن با تلفن 121 تماس بگیرند

هیات‌های عزاداری برای استفاده از برق ایمن با تلفن 121 تماس بگیرند

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: تهرانی ها برای استفاده از برق ایمن در هیات ها و مراسم عزاداری ایام محرم، با شماره تلفن 121 تماس بگیرند.
اجرای طرح ترافیک از اول شهریور
محسنی بندپی خبر داد:

اجرای طرح ترافیک از اول شهریور

استاندار تهران، از نظارت دقیق استانداری بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توصیه شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برای اجرای مراسم عزاداری در ماه محرم خبر داد.
محسن هاشمی:

تخصیص اعتبار 3 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت در بودجه 99

رئیس شورای شهر تهران: در بودجه ۹۹، سه هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تامین ناوگان حمل و نقل عمومی تهران پیش بینی شده است که امیدواریم تخصیص یابد.
ستاری:

استارتاپ‌ها و هسته‌های فناور به شرکت‌های پویا تبدیل شده‌اند

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: معاونت علمی و فناوری با شناسایی نیازهای فناورانه این حوزه، حمایت‌های هدفمند خود را به استارتاپ‌ها و هسته های فناور فعال در بخش حمل و نقل ریلی اختصاص داد و در حال حاضر این استارتاپ‌ها و هسته های فناور به شرکت های پویا تبدیل شده اند.

استاندار: تهران همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد

استاندار تهران گفت: وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا همچنان در این استان ادامه دارد و محدودیت های هفته های گذشته نیز به تبع آن برای هفته آینده اعمال می شود.
کردی اعلام کرد:

با همراهی مردم در راستای مدیریت مصرف از پیک سال گذشته عبور نکرده‌ایم

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با بیان اینکه برق منطقه ای تهران با ۳۴ خط مهم، قلب شبکه سراسری محسوب می شود، گفت: با تلاش همکاران برق منطقه ای تهران و همراهی مردم در راستای مدیریت مصرف توانسته ایم از پیک سال گذشته عبور نکنیم.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر