اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷

آموزش همگانی آبفا برای بیش از 200 هزار نفر در غرب استان تهران

مدیر دفتر روابط عمومی با بیان اینکه خطر کم آبی و خشکسالی کشورمان را تهدید می کند و موثرترین راه مدیریت مصرف و صرفه جویی آب توسط همه مردم می باشد، گفت:آموزش همگانی آبفا برای بیش از 200 هزار نفر در غرب استان تهران انجام شد.

شهرداری تهران: حذف چهره حاجی فیروز برای تقویت انسجام ملی انجام شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به صدور بخشنامه در مورد پرهیز از «نمایش حاجی‌فیروز با صورت سیاه در کارناوال‌های نوروزی» گفت: سیاست کلی شهرداری در نوروز احترام به سنن و آیین‌های ملی و درعین‌ حال احترام به تکثر و تنوع فرهنگی و شادی برای همه و تقویت انسجام ملی بوده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی فعال نیست

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه حدود ۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی به علت درآمدهای پایین، فعالیت نمی‌کنند، افزود: اگر مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سه-چهار ماه آینده اجرا نشود شرایط برای همه سخت‌تر خواهد شد.
شهردار تهران:

ساخت اولین قطار ملی در کمترین زمان ممکن انجام شد

شهردار تهران با اشاره به رونمایی از اولین قطار ملی هفت واگنه اعلام کرد: مراحل ساخت این قطار در کمترین زمان ممکن به همت مهندسان و صعنتگران داخلی و دانشگاهیان انجام شد.

استاندار تهران: افرادی که به سفر رفته اند داوطلب تست کرونا شوند

استاندار تهران با اعلام افزایش مراجعات سرپایی و میزان بستری های بیمارستانی مبتلایان به کرونا در استان تهران گفت: کسانی که سفر بودند، داوطلب تست غربالگری کرونا شوند چرا که سفرها در انتقال چرخه ویروس نقش داشته است.
استاندار تهران:

۱۲ فروردین روز نمایش بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران است

استاندار تهران گفت: ۱۲ فروردین ماه برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی و روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام، رهبری داهیانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل و روز پاسداشت مردم است.

70 مورد حادثه آتش سوزی درچهارشنبه آخرسال

شمار آتش سوزی ها و دیگر حوادث شب چهار شنبه آخر سال در مناطق مختلف کلانشهر تهران تا ساعت 20:30 امشب 70 مورد اعلام شد که بدون تلفات جانی بود.

جزئیات اجرای طرح ترافیک ۱۴۰۰ تهران اعلام شد

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران جزئیات اجرای طرح ترافیک ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

پویش «من نوروز صنایع دستی هدیه می‌دهم» در پایتخت راه‌اندازی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران گفت: به منظور حمایت از عرضه تولیدات ۱۰ هزار هنرمند صنایع‌دستی و همچنین ترویج صنایع‌دستی به عنوان یک کالای کاملا کاربردی در زندگی روزمره پویش «من صنایع‌دستی عیدی می‌دهم» در نوروز ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد.

اجرای بزرگترین تونل نوری کشور در بوستان نهج‌البلاغه تهران

شهرداری منطقه ۲ تهران در آستانه بهار ۱۴۰۰، اقدام به اجرای بزرگترین تونل نوری در بوستان نهج البلاغه کرد.
صفحه  از ۱۰
به روایت تصویر