اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸

معاون رئیس جمهوری از نیروگاه اتمی بوشهر دیدن کرد

محمد اسلامی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی روز سه‌شنبه در سفر به استان بوشهر از نیروگاه یکهزار مگاواتی تولید برق هسته‌ای و بخشی از پروژه‌های نیروگاهی در دست اجرای این سازمان دیدن کرد.
اجرا و تکمیل ۶ سد در استان بوشهر است
معاون استاندار:

اجرا و تکمیل ۶ سد در استان بوشهر است

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در راستای تأمین آب شرب و کشاورزی نهضت سدسازی در استان بوشهر آغاز و تاکنون 3 سد افتتاح و 3 سد دیگر تکمیل و آماده افتتاح شد.

فرودگاه بوشهر در اثر زلزله آسیب ندیده است

مدیرکل فرودگاه‌های بوشهر گفت: فرودگاه بوشهر در اثر زلزله آسیبی ندیده است.
با حضور وزیر میراث فرهنگی

موزه منطقه‌ای خلیج فارس در بوشهر افتتاح شد

موزه منطقه‌ای خلیج فارس بوشهر همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاون میراث‌فرهنگی کشور، استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان ملی و استانی افتتاح شد.

پروژه ملی نشت‌یابی و رفع نشت آب در استان بوشهر آغاز شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهر، از آغاز پروژه ملی نشت‌یابی و رفع نشت آب در بوشهر و کنگان با شیوه فنی و مهندسی و مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا خبر داد.
در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه افتتاح شد

واحد اول بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه به ظرفیت 160 مگاوات در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس‌جمهور و وزیر نیرو افتتاح شد.
سفر رییس قوه قضاییه به استان بوشهر:

۱۷ گروه مسئول بررسی عملکرد سازمان‌های قضایی استان بوشهر شدند

رییس قوه قضاییه گفت: ۱۷ گروه در مرکز استان بوشهر و شهرستان‌های آن، مسئول بررسی مسایل، مشکلات و عملکرد واحد‌های مربوطه در دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته هستند که گزارش بررسی‌ها در جلسه شورای عالی قوه قضاییه مرور می‌شود.
گامی مهم در خودکفایی صنعت تولید برق ایران

بتن‌ریزی دومین رآکتور هسته‌ای در نیروگاه بوشهر

با آغاز بتن ریزی واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر، گام مهم خودکفایی صنعت تولید برق با تکیه به فناوری بومی محقق می شود.

صالحی: ایران در چارچوب برجام عمل می کند

رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه "درحال حاضرجمهوری اسلامی ایران‌ درچارچوب برجام عمل می‌کند"،گفت: ‌اقدام ها و مسائل درحال انجام از سوی کشورمان براساس بند 26 برجام صورت گرفته است.

واعظی:افزایش تولید داخلی کلید برون رفت از مشکلات است

رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان های جنوب استان بوشهر (عسلویه، کنگان، دیّر، جم) تصریح کرد: وظیفه دولت تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات مردم است و به رغم مشکلات اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه این تلاش برای توسعه و پیشرفت کشور هیچ گاه متوقف نخواهد شد.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر