اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵

ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق زنجیره تامین را نوآورانه می‌کند

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری شهرک استارتاپی امنیت غذایی و صنایع وابسته گشایش یافت تا نوآوری‌ به حوزه کشاورزی وارد شود و امنیت غذایی ارتقا یابد.
وزیر آموزش و پرورش: مشکلات معلمان حل خواهد شد

وزیر آموزش و پرورش: مشکلات معلمان حل خواهد شد

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اصل خدمتگزاری در دستگاه تعلیم و تربیت، گفت: در تلاشیم که مشکلات معلمان را حل کنیم و خوشبختانه با همراهی دولت سیزدهم و مجلس شورای اسلامی، قطعاً مشکلات معلمان حل خواهد شد.
حسینی‌کیا تشریح کرد:

نظارت میدانی اعضای کمیسیون صنایع از صنایع تبریز

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نظارت میدانی اعضای کمیسیون متبوعش از برخی صنایع تبریز، گفت: در این بازدید مشکلات واحدهای تولیدکننده و ضرورت حمایت‌های بانکی بررسی شد.
وزیر کشور:

تبریز نقطه ثقل و اتکا فرهنگی برای همه کشورهای منطقه است

وزیر کشور با اشاره به اینکه آذربایجان نقطه اتکایی برای کشور بوده و همواره نقش خود را به خوبی ایفا کرده است، تشریح کرد: تبریز نقطه ثقل و اتکا فرهنگی برای همه کشورهای منطقه است و باید همه را تغذیه کند.

سومین واحد بخار نیروگاه جهرم وارد مدار شد

معاون توسعه طرح‌های شرکت برق حرارتی گفت: واحد سوم بخار نیروگاه جهرم به ظرفیت ۱۶۰ مگاوات امروز وارد مدار شد تا چرخه سیکل‌ترکیبی این نیروگاه کامل شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :

تبریز از قله‌های دست‌نیافتنی فرهنگ و هویت ایران است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تبریز از قله‌های دست‌نیافتنی فرهنگ و هویت ایران است و به لحاظ ظهور و حضور چهره‌های تاثیرگذار علمی، ‌ فرهنگی، ‌ سیاسی و ادبی همواره سرآمد بوده و در عرصه‌ها و برهه‌های مختلف همچون دوران مشروطه و دوران دفاع مقدس فرماندهان بزرگی از این خطه برخاسته است.
وزیر بهداشت در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

باید بهداشت را جدی و مقدم بر درمان در نظر بگیریم

وزیر بهداشت در سخنان خود با اولویت قرار دادن حوزه بهداشت نسبت به درمان افزود: امروز بحث مهمی که باید آن را جدی و مقدم در نظر بگیریم بحث پیشگیری و مقابله با بیماری از طریق حوزه بهداشت است.

وزیر بهداشت:نگران تامین واکسن کرونا نباشید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مردم نگران تامین واکسن کرونا نباشند، گفت: دولت تمام تلاش و توجه خود را برای تامین واکسن و واکسیناسیون گذاشته است.
همسان سازی حقوق بازنشستگان از دستاوردهای مهم دولت دوازدهم است
معاون وزیر تعاون:

همسان سازی حقوق بازنشستگان از دستاوردهای مهم دولت دوازدهم است

معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود که بعد از ۱۷ سال هم در صندوق کشوری و هم در سازمان تامین اجتماعی محقق شد و یکی از دستاوردهای چشمگیر دولت دوازدهم است.
معاون درمان وزارت بهداشت:

زیرساخت های بهداشتی و درمانی آذربایجان شرقی از میانگین کشوری بهتر است

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: استان آذربایجان شرقی در مدیریت کرونا به ویژه مراقبت های ویژه و همچنین غربالگری و حوزه بهداشت، عملکرد مناسبی داشته و در این استان ۷هزار و ۸۸۶ تخت بیمارستانی فعال است و وضعیت زیرساخت های درمانی این استان از میانگین کشوری بهتر است.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر