اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
زلفی گل در بازدید از پنجاه و دومین دوره برگزاری آزمون سراسری؛

وزارت علوم درمورد کنکور ۱۴۰۲ منتظر تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی است

وزیر علوم با تاکید بر اینکه آماده اجرای سیاست های جدید کنکور ۱۴۰۲ هستیم، گفت: اگرچه بر اساس قانون باید یک سال زودتر شیوه برگزاری آزمون سراسری را ابلاغ و اعلام کنیم اما با کمی انعطاف پذیری و آمادگی سعی می کنیم سیاست‌ها را اجرایی کنیم.

آغاز رقابت داوطلبان آزمون سراسری ۱۴۰۱ از فردا

حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر داوطلب کنکور ۱۴۰۱ از فردا (چهارشنبه) هشتم تیر ماه به مدت چهار روز برای کسب صندلی‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در سراسر کشور به رقابت با یکدیگر می پردازند.
وزیر ارتباطات و اطلاعات ونزوئلا در دیدار با رییس دانشگاه علامه؛

ایران کشوری که بعد از ۴۰ سال تحریم‌های جنایتکارانه توانست خود را بسازد

وزیر ارتباطات و اطلاعات ونزوئلا گفت: ایران کشور بزرگی است که بعد از انقلاب خود را دوباره بر مبنای گذشته غنی‌اش ساخته است. کشوری که بعد از ۴۰ سال تحریم های جنایتکارانه توانست پایدار بماند. این را دنیا نمی‌داند چون روایت کنندگان، غربی هایی هستند که رسانه را در دست دارند.
وزیر آموزش‌وپرورش

مدرسه یکی از مراکز اصلی تربیت اسلامی است

وزیر آموزش‌وپرورش در جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر وزارت آموزش‌وپرورش گفت: مدرسه یکی از مراکز اصلی تربیت اسلامی است و دانش آموزان را می‌توانیم با الگوسازی اسلامی به صورت مناسب آشنا نماییم.
وزیر علوم در آیین معارفه سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س):

تحصیل دانشجویان دختر حرکت برای تحقق یک جامعه دانا و عالم است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خدمت به دانشجویان که مدیران و صاحبان آینده کشور هستند، فرصت ارزشمندی برای مسئولان دانشگاه‌هاست و تحصیل دانشجویان دختر حرکت برای تحقق یک جامعه دانا و عالم است.
آزمون کارشناسی ارشد فردا برگزار می شود

آزمون کارشناسی ارشد فردا برگزار می شود

سرپرست معاونت امور آزمون ها‌ی سازمان سنجش اعلام کرد: در صورت تعطیلی تهران و استان‌ها به دلیل آلودگی هوا و ریزگرد‌ها آزمون کارشناسی ارشد برگزار می‌شود.
وزیر علوم:

سهمیه مناطق محروم از رشته‌های پزشکی باید ۲۰ درصد افزایش یابد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد ظرفیت رشته های پزشکی مصوبه ای دارد که باید بر اساس آن سهمیه این بخش به نفع مناطق محروم ۲۰ درصد افزایش یابد.
معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم:

معوقات اساتید حق‌التدریسی تا شهریورماه پرداخت می‌شود

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: باقی‌مانده معوقات استادان حق‌التدریسی دانشگاه‌ها در ۶ ماه نخست امسال و تا شهریورماه پرداخت می‌شود.
وزیر علوم

امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها حضوری برگزار خواهد شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر اینکه تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم، گفت: در صورتی که شرایط در بازه زمانی برگزاری امتحانات مانند شرایط فعلی باشد، امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها حتما حضوری برگزار خواهد شد.

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورشی‌ها از فردا

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی رشته‌های آموزش و پرورش فردا(۱۳ اردیبهشت) ماه منتشر می‌شود.
صفحه  از ۳۱
به روایت تصویر
تازه ها