اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

حاجی‌میرزایی:برنامه‌های آموزشی شبکه شاد و تلویزیون یکسان می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه شاد در حال ارتقا و به‌روزآوری است، به نحوی که برنامه‌های آموزشی شبکه شاد و تلویزیون یکسان باشد تا اگر دانش آموزی دسترسی به ابزار هوشمند یا اینترنت نداشت، از آموزش محروم نشود.

زالی: نیازمند مداخلات جدی تر برای کنترل کرونا هستیم

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: به نظر می رسد که ما نیازمند مداخلات جدی تر و با دامنه و عمق بیشتری هستیم و شرایطی که در شهر می بینیم چندان تفاوتی با قبل از محدودیت ها ندارد و نشان می دهد این محدودیت ها تاثیر چندانی در تغییر فرایند و روند کاهش بیماری کرونا ندارد.
سخنگوی سازمان سنجش خبر داد:

زمان اعلام نتایج آزمون‌های سراسری تغییر کرد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور: نتایج نهایی کنکور دکتری تا فردا پنجشنبه اول آبان، کارشناسی ارشد تا دوشنبه 5 آبان و نتایج کنکور (آزمون سراسری) تا شنبه 10 آبان اعلام می شود.
وزیر ارتباطات:

تبلت دانش‌آموزی تا چند ماه دیگر در کشور تولید می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: از شرکت‌های داخلی حمایت کردیم و آنها در چند ماه آینده می‌توانند تبلت ارزان قیمت تولید کنند و در اختیار دانش آموزان قرار دهند.
وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی به مناسبت روز جهانی کودک؛

کودکان نشانه‌های الهی و سرمایه‌های جامعه هستند

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی به مناسبت روز جهانی کودک؛ کودکان را نشانه‌های الهی، نماد صداقت و پاکی، پیام‌آور مهر و امید، برکت زندگی و سرمایه‌های جامعه دانست.
وزیر آموزش‌ و پرورش:

کنکور اهداف نظام تعلیم و تربیت را تامین نمی‌کند

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: هدف نظام تعلیم و تربیت تنها عبور دانش‌آموزان از سد کنکور نیست بلکه باید بتوانیم افرادی فعال، خلاق، با تدبیر و موثر در آینده تربیت کنیم، شبکه شاد می‌تواند ازطریق اعمال استانداردهایی عرضه خدمات آموزشی را در راستای تعلیم و تربیت تقویت کند.
تعطیلی دانشگاه‌ها باید تابع مصوبات ستادهای استانی باشد
وزیر علوم:

تعطیلی دانشگاه‌ها باید تابع مصوبات ستادهای استانی باشد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در مورد نحوه فعالیت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در هفته جاری گفت: مدیریت موضوع به عهده روسای دانشگاه‌ها است و در این زمینه باید از مصوبه ستادهای استانی تبعیت کنند.
وزیر آموزش و پرورش:

مشکلات شبکه شاد هفته آینده حل می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه شاد باید ۵۵۰ هزار کلاس درس را مدیریت کند و ممکن است در برخی مواقع دچار مشکل شود که مشکلات آن در هفته آینده برطرف می شود.
پاسداران آرمان‌های شهدا در آموزش‌وپرورش تربیت می‌شوند
وزیر آموزش‌وپرورش

پاسداران آرمان‌های شهدا در آموزش‌وپرورش تربیت می‌شوند

وزیر آموزش‌وپرورش در گردهمایی مشترک پایگاه‌های بسیج فرهنگیان بابیان اینکه پاسداران آرمان‌های شهدا در آموزش‌وپرورش تربیت می‌شوند، اظهار کرد: همه آرمان‌های انقلاب اسلامی را باید در آموزش‌وپرورش جستجو کرد.

استاد برجسته پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران درگذشت

سید محسن حبیبی، استاد دانشکده شهرسازی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه دعوت حق را لبیک گفت.
صفحه  از ۱۱
به روایت تصویر