اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵
وزیر آموزش پرورش خبر داد؛

اعلام شروط بازگشایی مدارس

وزیر آموزش و پرورش گفت:‌ مدارس باید در همه مناطق به‌جز مناطق قرمز باز باشند و کادر اداری و اجرایی در مدرسه حضور داشته باشد.

روحانی ماده واحده تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو را ابلاغ کرد

رییس جمهوری، مصوبه جلسه ۸۳۵ شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۹ را با عنوان ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» ابلاغ کرد.
دستورالعمل بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شد

دستورالعمل بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شد

وزیر آموزش و پرورش با ابلاغ دستورالعمل بازگشایی مدارس از اول بهمن اعلام‌کرد: آموزش حضوری شامل دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در مناطق زرد و آبی، دانش‌آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه دارای جمعیت کمتر از ۵۰نفر و هنرجویان هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش در وضعیت زرد و آبی می‌شود.
ستاری: 15 واکسن تا پایان دولت تولید می شود

ستاری: 15 واکسن تا پایان دولت تولید می شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه، هم اکنون پنج واکسن در کشور به تولید انبوه رسیده است، تصریح کرد: تا پایان دولت یازدهم ۱۵ واکسن دامی را تحویل خواهیم داد.

۱۱۷ محصول زیستی با راهبری شرکت‌های دانش بنیان تولید می‌شود

شرکت‌های بزرگ و توانمند دانش‌بنیان راهبری تولید محصولات زیستی را به عهده گرفتند که قرار است به تولید ۱۱۷ محصول راهبردی بینجامد.
وزیر آموزش‌ و پرورش:

خانواده ها، دستیاران اصلی مدیران، معلمان و مدارس هستند

وزیر آموزش‌وپرورش در نشست با مدیران مدارس استان قم با اشاره به اینکه معلمان از فرهیخته‌ترین و مسئولیت‌پذیرترین افراد جامعه هستند، اظهار کرد: خانواده ها، دستیاران اصلی مدیران، معلمان و مدارس هستند.
با هماهنگی ستاد ملی کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

امتحانات ابتدایی و هنرستان حضوری برگزار می‌شود

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری امتحانات حضوری دانش‌آموزان ابتدایی و هنرستانی با هماهنگی ستاد ملی کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
کسب ۳۱ مدال در دو رویداد علمی جهان توسط دانش‌آموزان ایرانی

کسب ۳۱ مدال در دو رویداد علمی جهان توسط دانش‌آموزان ایرانی

بیر علمی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: دانش‌آموزان ایرانی با کسب ۳۱ مدال شامال ۹ طلا، ۹ نقره و ۱۳ برنز در المپیاد بین‌المللی علوم کاربردی اندونزی و مسابقات علوم و مهندسی کره جنوبی ۲۰۲۰ بار دیگر خوش درخشیدند.
امروز

آخرین مهلت ثبت‌نام برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ها

ثبت نام برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی دوره بهمن ماه سال ۱۳۹۹ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از روز یکشنبه 30 آذر آغاز شده بود، امروز پایان می‌یابد.
با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده

پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» آغاز شد

با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و در راستای اجرای بسته تحولی آجر به آجر؛ پویش «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند ‌من» با رویکرد مشارکت بیشتر بانوان در امور مدرسه‌سازی طراحی شده است رونمایی و آغاز شد.
صفحه  از ۱۵
به روایت تصویر