اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت؛

ازبرگزیدگان جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان تجلیل شد

مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان با معرفی برگزیدگان بخش شفاهی جشنواره در رواق دارالذکر حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) در شهر شیراز برگزار شد .
استعدادیاب فوتسال دانشگاه آزادمطرح کرد:

استعدادیابی در واحدهای دانشگاه آزاد با جدیت انجام می‌شود

استعدادیاب فوتسال دانشگاه آزاد گفت: کار استعدادیابی در دانشگاه آزاد با جدیت انجام می‌شود و امیدوارم بازیکنان خوبی را کشف کنیم.
وزیر آموزش‌وپرورش در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

تصویب آئین‌نامه رتبه‌بندی درجهت رشد کیفیت و ارتقای انگیزه معلمان

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه یکی از پیش نیازهای کیفیت، در نظر گرفتن پاداش برای کارهای باکیفیت است گفت: متناسب با صلاحیت حرفه ای و تخصصی معلمان، دریافتی آنها متفاوت است. منطق اصلی رتبه بندی ارتقای کیفیت و افزایش انگیزه معلمان است. برای این طرح ۲۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه دیده شده است.

موفقیت تیم دانشگاه امیرکبیر در مسابقات کمیکار آلمان

تیم دانشجویی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مسابقات جهانی کمیکار آلمان در بخش عملکرد فنی مقام سوم را کسب کرد.
وزیر آموزش و پرورش؛

بیش از 50 زمینه همکاری بین شهرداری و آموزش و پرورش وجود دارد

وزیر آموزش و پرورش در نشست هم اندیشی با شهردار تهران اظهار کرد: بیش از 50 زمینه همکاری بین شهرداری و آموزش و پرورش وجود دارد.
رقابت بیش از 4 هزار و 300 دانش‌آموز تهرانی برای شهردارشدن
جوادی یگانه خبر داد

رقابت بیش از 4 هزار و 300 دانش‌آموز تهرانی برای شهردارشدن

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به رقابت 4 هزار و 364 دانش‌آموز تهرانی در انتخابات شهردار مدرسه گفت: دانش‌آموزان در این طرح با چالش‌های عملی حوزه مدیریت شهری و درهم‌تنیدگی مسائل اجتماعی و محیط‌زیستی شهر تهران آشنا شده و تلاش می‌کنند در جایگاه شهردار مدرسه، نقش شهروندانی مسئول و فعال را بازی کنند.
۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است
بیانیه دانش‌آموزی یوم‌الله ۱۳ آبان

۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است

دانش آموز شرکت کننده در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان در بیانیه‌ای تاکید کردند: ۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است. روزی است که انقلاب اسلامی با نثار خون دانش‌آموزان و دانشجویان جاودانه شد.
تحرکات آمریکا برای مذاکره ناشی از شکست تحریم‌هااست
وزیرآموزش‌وپرورش

تحرکات آمریکا برای مذاکره ناشی از شکست تحریم‌هااست

وزیرآموزش‌وپرورش در مراسم نواختن زنگ ملی مبارزه با استکبار جهانی، تحرکات آمریکا برای مذاکره ناشی از شکست تحریم‌ها دانست.
همزمان با روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش‌آموز؛

زنگ استکبارستیزی به‌طور همزمان در مدارس سراسر کشور نواخته شد

همزمان با روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش‌آموز، وزیر آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه دوره اول علی‌اکبر داور منطقه 7 شهر تهران «زنگ ملی مبارزه با استکبار جهانی» را به صدا درآورد.
اعلام زمان اختتامیه کتاب سال دانشجویی

اعلام زمان اختتامیه کتاب سال دانشجویی

آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره "کتاب سال دانشجویی" در هفته‌ کتاب و برگزاری نمایشگاه کتاب "اقلیت‌های دینی" در این هفته اخباری از حوزه فرهنگ و ادبیات هستند.
صفحه  از ۳
به روایت تصویر