اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
وزیر آموزش‌وپرورش ؛

پیوند خانواده و مدرسه باید گسترده‌تر شود

وزیرآموزش‌وپرورش اظهار کرد: دستاوردهای مهم تعلیم و تربیت در پرتو حضور و مشارکت خانواده‌ها میسر خواهد شد و هرچه پیوند اولیا و مربیان عمیق‌تر برقرار شود، برکات بیشتری نصیب آموزش‌وپرورش کشور می‌شود.
وزیر آموزش‌وپرورش؛

جامعه باید آموزش‌وپرورش را به‌عنوان محور توسعه و پیشرفت باورکند

وزیر آموزش‌وپرورش اظهارکرد: آموزش‌وپرورش برای اینکه در توسعه و پیشرفت کشور نقش مؤثر و اثربخش خود را ایفا کند، نیازمند مشارکت و کمک سایر دستگاه‌ها و نهادهای کشور است تا بتواند از این مسئولیت خطیر، سربلند بیرون بیاید.

آغاز نخستین همایش فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی

نخستین همایش سراسری فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی در هتل فرهیختگان آغاز به کار کرد.

ستاری:هوشمندسازی شهرها با ایجاد مراکز نوآوری

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه دانشگاه‌ها سرآغاز تحول‌های نوآورانه هستند گفت:نوآوری برآمده از دل مراکز نوآوری و ناحیه های نوآوری شهرها را متحول می‌کند و مفهوم شهر هوشمند را تحقق می‌بخشد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد

آخرین وضعیت دانشجویان مسموم دانشگاه علم و صنعت

رییس صندوق رفاه دانشجویان با تاکید بر اینکه تمامی ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت که به بیمارستان مراجعه کرده بودند، بهبود یافته و مرخص شده‌اند، گفت: هنوز علت دقیق این اتفاق مشخص نیست.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:

حتی یک مورد صندلی فروشی هم در وزارت علوم رخ نداده است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه حتی یک مورد صندلی فروشی هم در دانشگاه‌های دولتی زیر نظر وزارت علوم رخ نداده است، گفت: این موضوع باید از جانب مسئولان وزارت بهداشت پاسخ داده شود.
دانشگاه باید مهارت محورباشد
رئیس جمهور:

دانشگاه باید مهارت محورباشد

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه گسترش فضای کمی دانشگاه بدون کیفیت، مطلوب ما نیست، اظهارداشت: دانشگاه در ایران باید به دانشگاه مهارت محور تبدیل شود . علم، پایه مهارت، پیشرفت و توسعه است و دانشجو باید در کنار علم آموزی، مهارت و نیازمندی های آینده جامعه را بیاموزد.
مشاور وزیر بهداشت

دانشگاه را به محیطی آرامش‌بخش برای دانشجویان تبدیل کنیم

مشاور وزیر بهداشت گفت: باید در محیط‌های دانشگاهی، دانشجویانی تربیت کنیم که علاوه بر تسلط بر ابزارهای علمی، به مؤلفه‌هایی مثل «تفکر»، «عزت نفس» و «اعتماد به نفس» دست یابند که دست یافتن به آنها بدون داشتن روح و روان سالم و آرام امکان‌پذیر نیست. بنابراین باید تلاش کنیم دانشگاه را به «محیطی آرامش‌بخش» برای دانشجویان بدل کنیم.
وزير علوم در نشست علنی مجلس؛

مقایسه حقوق هیات علمی با سایر بخش ها اثر کاهنده دارد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حقوق اعضای هیئت علمی اگر با سایر بخش‌های خدماتی همسان مقایسه شود، اثرات کاهنده دارد.
وزیر آموزش و پرورش:

پاداش معوق فرهنگیان بازنشسته فردا در حسابشان خواهد بود

وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: پاداش معوق فرهنگیان بازنشسته تا پایان سال 97، فردا (ششم مهرماه) در حسابشان خواهد بود.
صفحه  از ۲
به روایت تصویر