اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

تغییر تاریخ برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری ۹۹

سازمان سنجش اموزش کشور در خصوص تغییر تاریخ برگزاری آزمون‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری سال ۱۳۹۹ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

تکذیب شایعه تمدید تعطیلی مدارس تا اردیبهشت‌

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای هرگونه خبرمنتشر شده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت‌ماه سال ۹۹را تکذیب کرد.
وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی تأکید کرد؛

رصد امكانات لازم بهداشتي و ضدعفونی‌کننده در مدارس

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی، بر مجهز بودن مدارس به امكانات لازم بهداشتي و ضدعفوني تأکید کرد.
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران:

ارسال تجهیزات مورد نیاز جهت پیشگیری از کرونا به دانشگاه‌های علوم پزشکی

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با اشاره به تامین و ارسال اقلام مورد نیاز مراکز درمانی جهت پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: تمهیدات لازم در خصوص تامین ماسک و سایر اقلام در نظر گرفته شده است و جای هیچ نگرانی نیست.
حاجی‌میرزایی

دستور بارگذاری تجهیزات لازم پیشگیری از کرونا در مدارس ابلاغ شد

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: از لحظه انتشار خبر ابتلا افرادی به ویروس کرونا در کشور، با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور بارگذاری تجهیزات لازم پیشگیری از کرونا در مدارس ابلاغ شد.

پیش بینی ثبت نام سه هزار و ۸۸۳ واحد تولیدی و صنعتی در سامانه تاپ

دوازدهمین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران، با حضور برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در تالار شهید مطهری دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار شد.
وزیرآموزش‌وپرورش در آیین نواختن گلبانگ انقلاب اسلامی؛

بیانیه دوم انقلاب اسلامی جایگاه رفیعی برای جوانان دارد

وزیرآموزش‌وپرورش درآئین نواختن زنگ انقلاب، با اشاره به برگزاری جلسات شورای انقلاب اسلامی در مدرسه علوی درآن زمان، مدرسه را کانون یادگیری و تحولات اجتماعی دانست و گفت: بیانیه دوم انقلاب اسلامی جایگاه رفیعی برای جوانان دارد و اتکای اصلی به ظرفیت‌های فکری و فرهنگی است .
وزیرآموزش‌وپرورش در بدو ورود به دمشق:

آماده مشارکت در بازسازی واحد‌های آموزشی سوریه هستیم

وزیرآموزش‌وپرورش در بدو ورود به دمشق اظهاركرد: همکاری‌های دوجانبه میان ایران و سوریه در حوزه آموزش‌وپرورش، به شکل‌گیری فرهنگ مشترک میان دو ملت خواهد انجامید.
در اطلاعیه ای اعلام شد

پذیرش در رشته‌های پرمتقاضی دانشگاه آزاد به‌صورت متمرکز

دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به بعد، پذیرش ۴ رشته پرمتقاضی پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت متمرکز انجام می‌شود.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

جایزه جهانی ایثار به نام سردار شهید سلیمانی نام‌گذاری شد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب نام‌گذاری جایزه جهانی ایثار که از سوی سردار سلیمانی پیشنهاد شده بود، به نام این سردار شهید در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
صفحه  از ۵
به روایت تصویر