به روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲

معلم مهابادی تنها نماینده‌ ایران در بزرگترین طرح علمی جهان

دکتر سلیمان رسولی، دبیر فیزیک مهابادی برنده جایزه علمی آموزشی مرکز پژوهش های هسته ای اروپا شد.

واکنش وزیر ارتباطات به حمله‌های هکری اخیر

وزیر ارتباطات با اشاره به علت هک شدن برخی سایت‌ها در روزهای اخیر گفت: در دنیای امروز با توجه به اینکه فضای مجازی به سرعت در حال گسترش است، این‌گونه حملات انجام می‌شود و در روز نیست که ما هزاران حمله از خارج نداشته باشیم که از آنها جلوگیری می‌کنیم.
دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری

ایران پیشتاز تولید داروهای زیست‌فناوری در منطقه است

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی از پیشتازی ایران در تولید داروهای بیوتکنولوژی در سطح منطقه خبر داد و گفت: از 146 داروی زیست فناوری موجود در بازار جهانی، 20 دارو در بازار ایران موجود است.
مرکز ماهر اعلام کرد

کنترل حملات عصر روز گذشته به برخی از سایت ها

مرکز ماهر از کنترل حملات عصر روز گذشته به برخی سایت ها خبر داد.

بزرگترین تهدیدات سال 2017

در ماه دسامبر، تیم‌های تحقیقاتی تهدیدات Trend Micro را در طول سال انجام دادند تا آمادگی برای هر حرکتی از سوی کلاه سیاه­‌ها به وجود آید. خبر خوب این است که هر فعالیت ممکن، چیزی نیست جز نسخه‌ه­ای متحول از روش­‌های شناخته شده فعلی و خبر بد این است که این موضوع چیزی از خطرات وارده از سوی هکرها کم نمی­کند.
اطلاعیه جدید مرکز ماهر

استفاده نسخه نهایی باج گیر سایبری از روش رمزنگاری قوی

مرکز ماهر اعلام کرد: باج افزار سایبری «واناکرای» در نسخه نهایی خود از روش رمزنگاری قوی استفاده می کند که تاکنون هیچ روشی برای رمزگشایی فایلهای آسیب دیده از سمت این بدافزار، یافت نشده است.
با تلاش محققان ایرانی حاصل شد

موفقیت دردرمان زخم پای دیابتی در فاز حیوانی

پژوهشگران مرکز تحقیقات فیزیک پلاسما موفق به طراحی و ساخت تفنگ پلاسما جت شدند که با استفاده از آن در فاز حیوانی توانستند زخم دیابت سگ مبتلا را در یکی از باغ وحش‌های کشور درمان کنند؛ ضمن آنکه توانستند با استفاده از آن روشی را برای درمان یکی از بیماری‌های پرندگان ارائه دهند.

نتایج اولیه آزمون دکترا اعلام شد

نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ به شکل کارنامه برای تمامی داوطلبان امروز دوشنبه ۲۸ فروردین در سایت سازمان سنجش کشور منتشر شد.
مشاور سازمان سنجش خبر داد

انتشار کارنامه دکتری در هفته آینده

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارنامه آزمون دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال ۹۶ در روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه ۹۶ بر تمامی داوطلبان این آزمون روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

ثبت‌نام آزمون فلوشیپ تمدید شد

ثبت نام آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) از 19 تا 21 فروردین به مدت 3 روز تمدید شد.
صفحه  از ۴
به روایت تصویر