اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرداد:

ناهید یک بزودی در مدار زمین

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرداد: ماهواره مخابراتی ناهید یک در مدار ۲۵۰ کیلومتری زمین قرار می‌گیرد.

جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از جزئیات نحوه اعطای هدیه‌ دولت به خبرنگاران گفت: احتمالا در یکی - دو روز آینده سایت ثبت نام فعال خواهد شد تا خبرنگارانی که در جامعه خبری کشور فعالیت می کنند، ثبت نام کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

نرم افزارهای بین‌المللی بر روی اندروید ایرانی قابل نصب است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نه تنها تمام نرم افزارهای بین‌المللی بر روی اندروید ایرانی قابل نصب است بلکه دیگران نیز قادر به دستکاری گوشی و حذف نرم افزارها از گوشی ایرانی‌ها نیستند.
دربیانیه پایانی اجلاس چهارجانبه وزرای ارتباطات تاکیدشد؛

تلاش‌های برای ایجاد آینده‌ای روشن‌ و مقابله با یکجانبه‌گرایی

دربیانیه پایانی اجلاس چهارجانبه وزرای ارتباطات آمده است:با اراده سیاسی، پایداری و مشارکت چند جانبه می‌توان پیچیده‌ترین مسائل را حل کرده و راهکارهای عملی موثری را به اجرا گذاشت. این رویداد پیامی دلگرم کننده و محکم است که تلاش‌های ما در جهت ایجاد آینده‌ای روشن‌تر برای همگی ملت‌های منطقه و مقابله با یکجانبه گرایی خواهد بود.
با حضور وزیر ارتباطات و رییس سازمان ملی استاندارد؛

برگزیدگان جشنواره فاوا و جایزه ملی کیفیت ICT معرفی شدند

برگزیدگان هشتمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) و جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات، رییس سازمان ملی استاندارد و سرپرست معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدند.
در افتتاحیه الکامپ ۹۸؛

جوانان ایرانی با تکیه برتوانایی‌های خود توانستند غیر ممکن‌ها را ممکن کنند‌

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه آینده روشن در گرو ایران هوشمند است،گفت: با وجود تحریم‌های یک‌جانبه ایالات متحده که به دنبال ضربه زدن به اقتصاد ایران است جوانان توانستند غیر ممکن‌ها را ممکن کرده و فعالانه در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی نقش آفرینی کنند.
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منتشر کرد؛

مشارکت کانون در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در برگزاری مسابقه «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همکاری می‌کند.

آغاز رقابت داوطلبان در کنکور سراسری ۹۸

آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ صبح امروز پنجشنبه ۱۳ تیرماه با برگزاری آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی آغاز شد.
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور:

رونق تولید در گروی سرمایه‌گذاری روی پارک علم و فناوری است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان زنجان به عنوان آغازکننده رونق تولید و توسعه پایدار باید با هم‌دلی و همراهی تمامی بخش‌ها حمایت شود گفت:حضور بخش خصوصی در این پارک به صادرات محصولات کمک می کند.
شتاب رونق زیست بوم نوآوری چند برابر می شود
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

شتاب رونق زیست بوم نوآوری چند برابر می شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تأکید بر اینکه حمایت از زیست بوم نوآوری با شتابی چندبرابری دنبال می شود،گفت:استان زنجان از ظرفیت بالایی برای رونق تولید و توسعه زیست بوم نوآوری برخوردار است.
صفحه  از ۱۷
به روایت تصویر