اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
مهلت مجدد نام نویسی در آزمون ارشد
از ۲۸ بهمن؛

مهلت مجدد نام نویسی در آزمون ارشد

مهلت مجدد برای نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ آغاز می‌شود

تمدید مهلت ثبت‌نام در دومین جشنواره ملی زن و علم

مهلت ثبت‌نام در دومین جشنواره ملی زن و علم (جایزه مریم میرزاخانی) از سوی دبیرخانه این جشنواره تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ تمدید شد.
آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مطرح کرد؛

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: متقاضیان شرکت در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۲۴ امشب برای ثبت‌نام مهلت دارند.
در پی انتقاد صبح امروز رییس جمهوری انجام شد؛

اخطار جدی وزیر ارتباطات به دفاتر متخلف ارائه کننده سیم کارت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتی درباره ارسال پیامک های تبلیغاتی مزاحم به دفاتر خدمات ارتباطی متخلف در این حوزه اخطار جدی لغو مجوز داد.

سرقت اطلاعات بانکی توسط دو برنامه اندروید در Google Play

دو برنامه آلوده به بدافزار‌های بانکی که روی هزاران دستگاه اندرویدی نصب شده‌اند، در فروشگاه Google Play یافت شد.
در دیدار وزیر علوم با کمیسیونر علوم پژوهش و نوآوری اتحادیه اروپا مطرح شد:

لزوم افزایش همکاری‌های مشترک در حوزه علوم و فناوری

وزیر علوم تحقیقات و فناوری در ادامه سفر خود به بروکسل و دیدار و گفت و گو با کمیسیونر علوم پژوهش و نوآوری اتحادیه اروپا، بر گسترش همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و فناورانه تاکید کردند.
وزیر ارتباطات خبر داد:

ماهواره پیام پرتاب شد اما در مدار آرام نگرفت

با حضور وزرای دولت حوزه فناوری اطلاعات در دوره های مختلف ماهواره پیام به فضا پرتاب شد اما به سرعت کافی نرسید و در مدار قرار نگرفت.
معاون علمی و فناوری رییس جمهور:

حوزه پژوهش احتیاجی به صدقه دادن ندارد

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان این که مشکلات حوزه پژوهش، محدود به مشکلات مالی نیست، افزود: باید محیط و نگرش موجود نسبت به پژوهش تغییر کند چون حوزه پژوهش، فانتزی نیست و احتیاجی به صدقه دادن ندارد و برای کشور اقتدار آفرین است.
آذری جهرمی:

جوانان در سایه محدودیت‌ها صنعت فضایی کشور را رشد داده‌اند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جوانان در محدودیت های مختلف توانسته اند شکوفایی خود را نشان دهند و در سایه بی توجهی ها و عدم همکاری سایر کشورها به دلیل مسائل سیاسی صنعت فضایی کشور را رشد دادند که افتخار بزرگی است و در شرایط جدید می توانیم به موفقیت های بالاتری هم دست یابیم.
رییس سازمان برنامه و بودجه:

تقویت و توسعه پژوهشگاه ها از اولویت های دولت است

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه تقویت و توسعه پژوهشگاه ها از اولویت های دولت است، گفت: پژوهشگاه فضایی ایران با در اختیار داشتن داده های اصلی و درست می تواند به برنامه ریزان کشور کمک کند و در بعد نظارت بر اجرای برنامه نیز اطلاعات بسیار دقیق و درستی را در اختیار مسولین و برنامه ریزان کشور قرار دهد.
صفحه  از ۱۳
به روایت تصویر