اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
مدیر گروه برنامه ملی سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت اعلام کرد:

آثار مخرب استفاده غیر متعارف از هدفون و هندزفری

مدیر گروه برنامه ملی سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آثار بد استفاده غیرمتعارف از هدفون و هندزفری به ویژه میان نواجوانان و جوانان را تشریح کرد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت خبر داد:

آمادگی کامل ۲۸ دانشگاه علوم پزشکی برای مراسم پیاده روی اربعین

معاون بهداشت وزارت بهداشت از آمادگی کامل ۲۸ دانشگاه علوم پزشکی مرزی کشور در مراسم پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: همچنین 97 آزمایشگاه تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در این مراسم فعال هستند.

افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز

دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت از افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز خبر داد و گفت: در جلسه اخیر شورای عالی بیمه سلامت، سازمان های بیمه گر پذیرفتند که رقم پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز افزایش یابد.
مديرعامل سازمان بيمه سلامت ایران:

بودجه نظام سلامت، واقعی دیده شود

مديرعامل سازمان بيمه سلامت، گفت: تقاضای ما از دولت و سازمان برنامه و بودجه این است که بودجه سال ۹۸ برای نظام سلامت به صورت واقعی دیده ‏شود.
ایجاد بیش از هزار پایگاه سلامت در حاشیه شهرهای کشور
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد:

ایجاد بیش از هزار پایگاه سلامت در حاشیه شهرهای کشور

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه فاز اول پوشش تحول سلامت در کشور اجرا شده است، گفت: در طرح تحول سلامت هزار و 90 پایگاه سلامت در حاشیه شهرهای کشور جهت ارائه خدمات پزشکی ایجاد شده است.
وزیر بهداشت تاکید کرد؛

مسئولیت گمراهی دانشگاهیان با مسئولان است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دانشگاه امروز هزاران سوال از مسئولان نظام و جامعه روحانیت دارد که بی پاسخ مانده است گفت: امروز عرصه برای متقلبین فراهم شده و این افراد قلابی و انقلابی نما؛ سارق عقیده جوانان به ویژه در محیط های دانشگاهی هستند.
درمراسم بدرقه کاروان بهداشت و درمان

توصیه‌های وزیر بهداشت به زائران اربعین حسینی

وزیر بهداشت با بیان اینکه،همکاران ما در اورژانس و کارشناسان بهداشتی که به مناطق مرزی جنوب و غرب کشور و عراق اعزام می شوند، پیش قراول و تامین کننده سلامت و بخشی از امنیت جان زائران اربعین حسینی هستند،گفت:البته مردم هم باید بیشتر به فکر سلامتی خودشان باشند و در رانندگی، تغذیه و استراحت کافی را رعایت کنند.
افزایش 20 تا 30 درصدی امکانات بهداشتی و درمانی برای اربعین
سرپرست سازمان اورژانس کشور خبر داد:

افزایش 20 تا 30 درصدی امکانات بهداشتی و درمانی برای اربعین

سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: امکانات بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نسبت به سال گذشته، 20 تا 30 درصد افزایش یافته است.
کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی به مناطق مرزی اعزام شد
با حضور وزیر بهداشت؛

کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی به مناطق مرزی اعزام شد

در مراسمی با حضور وزیر بهداشت، کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی شامل تیم های اورژانس و بهداشت محیط، برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، به مناطق مرزی غرب و جنوب کشور، اعزام شد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت خبر داد:

انتخاب ایران به ریاست نهمین نشست کنوانسیون کنترل دخانیات

معاون بهداشت وزارت بهداشت، از انتخاب ایران به عنوان رییس بعدی کنوانسیون کنترل دخانیات، خبر داد و گفت: در جریان برگزاری هشتمین کنفرانس اعضای کنوانسیون چارچوب کنترل دخانیات، ایران به عنوان رییس نهمین نشست اعضای کنوانسیون کنترل دخانیات انتخاب شد.
صفحه  از ۳۲
به روایت تصویر