اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد:

۳۸۸ بیمار دیگر قربانی کرونا شدند

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۲۴ هزار و ۸۸۶ بیمار جدید کرونا در شبانه روز گذشته شناسایی شد و با فوت ۳۸۸ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۷ هزار و ۹۱۳ نفر رسید.
سخنگوی وزارت بهداشت در بابل:

مردم همچنان مراقب اجتماعات خانوادگی خود باشند

سخنگو و معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و ناظر عالی وزارت بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان‌های شمالی، گفت: مردم به خوبی طی یک ماه گذشته این نکته را لمس کردند که زمانی که عادی انگاری در کشور صورت می‌ گیرد، سرعت ابتلا به ویروس کرونا چندین برابر می‌شود.
معاون وزیر بهداشت خبر داد

ساماندهی سبد غذایی حمایتی خانوارهای نیازمند و بیماران مبتلا به کرونا

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، در خصوص اجرای طرح ساماندهی سبدهای غذایی حمایتی خانوارهای نیازمند و بیماران مبتلا به کرونا در هر استان تاکید کرد.
رونمایی ۹گونه کیت آزمایشگاهی تشخیصی واستخراجی ایرانی در انستیتوپاستور

رونمایی ۹گونه کیت آزمایشگاهی تشخیصی واستخراجی ایرانی در انستیتوپاستور

۹ گونه کیت آزمایشگاهی تشخیصی و استخراجی با حضور رییس کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا و جمعی از محققان در مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور ایران رونمایی شد.

آغاز ثبت نام شرکت در کارآزمایی بالینی فاز سوم واکسن کرونا پاستور

فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا پاستور تولید مشترک ایران و کوبا با شرکت ۲۴ هزار داوطلب در شهرهای اصفهان، بابل، بندرعباس، زنجان، ساری، کرمان، همدان و یزد آغاز می‌شود.

جان باختن ۳۹۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۲۵ هزار و ۴۹۲ بیمار جدید کرونا در شبانه روز گذشته شناسایی شد و با فوت ۳۹۵ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۷ هزار و ۵۲۵ نفر رسید.

تببین ظرفیت‌های قانون بودجه سال 1400 در حوزه سلامت

در پانزدهمین اجلاس روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ظرفیت‌های قانون بودجه سال 1400 در حوزه سلامت تبیین شد.
آمار جان باختگان کرونا از مرز  ۶۷ هزار نفر گذشت

آمار جان باختگان کرونا از مرز ۶۷ هزار نفر گذشت

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۲۴ هزار و ۳۴۶ بیمار جدید کرونا در شبانه روز گذشته شناسایی شد و با فوت ۳۹۸ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۷ هزار و ۱۳۰ نفر رسید.
وزیر بهداشت:

نقش متخصصان علوم آزمایشگاهی در بحران کرونا به چشم آمد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در بحران همه‌گیری جهانی کرونا و در مقابله سخت و صعب با این ویروس منحوس، نقش بی‌بدیل تلاشگران علوم آزمایشگاهی بیش از هر بار به چشم آمد و ارزش‌های این قشر از همکارانمان بیش از پیش نمودار شد.
کرونا جان ۴۰۵ نفر دیگر را در ایران گرفت

کرونا جان ۴۰۵ نفر دیگر را در ایران گرفت

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۲۱ هزار و ۶۴۴ بیمار جدید کرونا در شبانه روز گذشته شناسایی شد و با فوت ۴۰۵ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۶ هزار و ۷۳۲ نفر رسید.
صفحه  از ۲۰۸
به روایت تصویر