اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
رییس مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی خبر داد:

ابلاغ دستورالعمل های مقیمی برای بهره مندی مردم از خدمات درمانی

رییس مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی گفت: هدف از تدوین و ابلاغ دستورالعمل های مقیمی، استمرار خدمات تخصصی در تمامی ساعات شبانه روز در اقصی نقاط کشور، ارتقای عدالت در دسترسی و بهره‌ مندی مردم در مناطق محروم، کاهش پرداخت از جیب مردم، ساماندهی نظام ارجاع در سطح تخصصی است.

فوت ۳۱ مبتلا به کرونا درکشور

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۳۱ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و در این بازه زمانی ۲۲۹۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور شناسایی شده اند.
۲۸ استان با مرگ ومیر صفر و یک ناشی ازکرونا

۲۸ استان با مرگ ومیر صفر و یک ناشی ازکرونا

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۱۸ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند و طی این بازه زمانی ۲۸ استان مرگ ومیر صفر و یک داشته اند.
فوت ۳۰ نفر و شناسایی ۲۳۹۴ بیمار جدید کرونایی
وزارت بهداشت اعلام کرد؛

فوت ۳۰ نفر و شناسایی ۲۳۹۴ بیمار جدید کرونایی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از شناسایی ۲ هزار و ۳۹۴ بیمار جدید کرونایی و جان باختن ۳۰ نفر در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.

جان باختن ۳۲ بیمارمبتلا به کرونا درکشور

۳۲ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند و آمارها از افزایش موارد شناسایی مبتلایان به کووید۱۹ حکایت دارد و بر اساس اعلام وزارت بهداشت ۲۰۸۹ مورد ابتلاء جدید به کرونا در این بازه زمانی شناسایی شده اند.

فوت ۲۵ بیمار کرونایی درکشور

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۲۵ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و در همین بازه زمانی نیز مجموعه واکسن های تزریق شده در کشور از ۱۲۴ میلیون دز گذشت.

فوت ۳۷ بیمارمبتلا به کرونا درکشور

وابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۳۷ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و این درحالیست که ۱۹۳۲ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند.
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت:

نهادهای امنیتی «فروش کارت واکسن بدون انجام واکسیناسیون» را پیگیری می کنند

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار توئیتی از پیگیری موضوع فروش کارت بدون انجام واکسیناسیون توسط نهادهای امنیتی خبر داد.
فوت ۳۱ نفر دیگر بر اثر کرونا

فوت ۳۱ نفر دیگر بر اثر کرونا

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۳۱ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و شمار شناسایی مبتلایان به کرونا در این بازه زمانی بار دیگر چهار رقمی شد.

فوت ۲۶ بیمار مبتلا به کرونا درکشور

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۲۶ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند این درحالیست که پس از ۶۱۴ روز، آمار شناسایی روزانه بیماران کرونایی سه رقمی شد.
صفحه  از ۲۷۰
به روایت تصویر
تازه ها