اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
در اطلاعیه ای

راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام درسراسر کشور به استثنای تهران

درپی درخواست‌های مکرر مردم سراسر کشور، پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته راهپیمایی ملت در حمایت از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار ”به استثنای شهر تهران“ برگزار می‌شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

از اینستاگرام شکایت کنید

وب سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمامی افرادی که صفحه اینستاگرام آنها در روزهای اخیر حذف شده است خواست تا در وبگاه این وزارتخانه شکایتی آن لاین را ثبت کنند.
با صدور پیامی صورت گرفت:

دعوت شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حضور با شکوه در تشییع پیکر سردار سلیمانی

دبیر خانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ملت بزرگ و سرافراز ایران و به ویژه مردم تهران را به شرکت هر چه با شکوهتر در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرا خواند.

موزه کودک کانون ثبت میراث فرهنگی کشور شد

موزه کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نوزدهمین سال فعالیتش به عنوان «موزه ملی هنر و ادبیات کودک» ثبت میراث فرهنگی کشور شد.

تجدید میثاق اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با آرمان‌های امام

دبیر و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

تعداد زیادی از هنرمندان درآمدی کمتر از کارمندان دارند

تعداد زیادی از اهالی فرهنگ هنر و رسانه به طور میانگین حقوق ماهی ۲ و نیم میلیون تومان دارند و معافیت مالیاتی برای همه آن‌ها امکان پذیر است.
انتقاد نمایندگان از وضعیت قرآنی کشور
در نشست وزیر ارشاد با اعضای فراکسیون قرآن مجلس مطرح شد؛

انتقاد نمایندگان از وضعیت قرآنی کشور

در نشست مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان اوقاف و جمعی از فعالان قرآنی با اعضای فراکسیون قرآن مجلس، موارد متعددی از مشکلات و رویدادهای فعلی در فضای امور قرآنی کشور از جمله بحث بیمه فعالان قرآنی، پایان دادن به حواشی ادغام دو اتحادیه مؤسسات، بودجه قرآنی سال ۹۹، اجرای طرح تحیت و ... مطرح شد.

فضای مجازی رضوی می‌شود

هفتمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی قرار است با حضور هشت شبکه اجتماعی داخلی «آخرین خبر»، «پروفایل»، «تماشا»، «نماشا»، «آپارات»، «خبر فوری»، «روبیکا» و «چهارخونه»، با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و به‌ویژه امام رضا (ع) برگزار می‌شود.
۲۷ آبان برگزار می‌شود

نشست «هوش و خواندن» در کتابخانه مرجع کانون

هشتادمین نشست توسعه و ترویج کتاب‌خوانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به موضوع «هوش و خواندن» اختصاص دارد.

۱۵ قصه‌گوی نوجوان به مرحله پایانی جشنواره قصه‌گویی راه یافتند

هیات انتخاب آثار دختران و پسران (بخش نوجوانان مسابقه ملی) بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ۱۵ اثر را برای رقابت در بخش ملی برگزیدند.
صفحه  از ۳۰
به روایت تصویر