اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴

حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت در قالب طرح‌«مخزن مهربانی»

حمایت از دانش آموزان بی بضاعت همزمان با بازگشایی فصل مدارس در قالب طرح «مخزن مهربانی» کلید خورد.

بازهم دختران پیشتاز کنکور شدند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرفته شدن بیش از 378 هزار داوطلب در کنکور سراسری 96 خبر داد و گفت: داوطلبان تا 20 مهر 96 فرصت دارند اعتراض خود را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج نهایی اعلام کنند.

دختر به شرط تخمه، در تبلیغات تلویزیونی ایران!

در يكي از پيام‌هاي بازرگاني پرتكرار در تلويزيون، اينگونه وانمود مي‌شود كه به يك پسر توصيه مي‌كنند براي گرفتن پاسخ مثبت در خواستگاري با خودش تخمه آفتابگران ببرد تا پدر دختر راضي شود!

گشایش پنجمین نمایشگاه ملی«ازدواج آسان ، ازدواج آسمانی»

پنجمین نمایشگاه ملی« ازدواج آسان ، ازدواج آسمانی» با شعار جوانان، ازدواج آگاهانه و پایدار با حضور مقامات برخی از سازمان ها و نهاد ها و همچنین مشارکت شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی در محل نمایشگاهی مصلی بزرگ امام خمینی (ره) گشایش یافت.
با حضور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

ساختمان جدید دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد افتتاح شد

ساختمان جدید دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۱۲۷ میلیون تومان در متراژ ۶ هزار و ۸۵۲ مترمربع، با حضور نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
معاون وزیر آموزش و پرورش

همه سالن های ورزشی در داخل مدارس ساخته می شود

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت:همه سالن های ورزشی در داخل مدارس ساخته می شود و حتی یک سالن در خارج از مدرسه نخواهیم ساخت.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران

پانزدهمین دوره نمایشگاه عطر سیب فردا افتتاح می شود

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به افتتاح پانزدهمین دوره نمایشگاه عطر سیب گفت: این نمایشگاه فردا 20 شهریورماه افتتاح و تا ۳۰ شهریورماه و همزمان با شروع ماه محرم آماده خدمت رسانی به مساجد، تکایا، هیئت ها، حسینیه ها و عموم شهروندان است.

اعلام نتایج کنکور در دهه سوم شهریور

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرد: نتایج کنکور سراسری ۹۶ دهه سوم شهریورماه اعلام می شود.

واکنش علوی به اطلاعاتی خواندن خبرنگاران

وزیر اطلاعات دولت دوازدهم اظهارنظر همتای اسبق خود مبنی براینکه "بسیاری از خبرنگاران عوامل اطلاعات هستند" را تلویحا تأیید کرد.

بهره برداری از 200هزار مترمربع فضای دانشگاهی در هفته دولت

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: همزمان با بزرگداشت هفته دولت 96، بیش از 200 هزار مترمربع پروژه عمرانی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
صفحه  از ۱۰
به روایت تصویر