اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹

جان باختن ۱۷۲ بيمار كرونايي ديگر دركشور

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت ۱۷۲ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۶۳ هزار و ۳۳۲ نفر رسیده است.

صدای هنرمند رادیو نمایش خاموش شد

احمد گنجی، گوینده و بازیگر پیشکسوت نمایش‌های رادیویی دار فانی را وداع گفت.

جان باختن ۷۳ بیمار کرونایی دیگر درکشور

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و ۵۹۸ هزار و ۸۷۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۳ نفر از بیماران مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در ایران به ۵۹ هزار و ۷۳۶ نفر رسیده است.
فضیلت و اعمال شب لیله الرغائب

فضیلت و اعمال شب لیله الرغائب

اولین شب جمعه ماه رجب را لیلة الرغائب نامند. در این شب ملائك بر زمین نزول می كنند. برای این شب عملی از رسول خدا(صلی الله علیه و آله) ذكر شده است كه فضیلت بسیاری دارد.

راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی جشنواره ملی اسباب‌بازی از ۲۸ بهمن

نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ راه اندازی می شود.

قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن:امید به بیگانه خطایی نابخشودنی است

در قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی - موتوری ۲۲ بهمن تاکید شد: «امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» را خطایی بزرگ و نابخشودنی تلقی کرده، با نگاهی واقع‌بینانه بر نیروی بی‌بدیل خویش تکیه می‌کنیم؛ و مسئولین کشور را نیز به این توصیه و فرمان مهم و سرنوشت‌ساز سفارش نموده و هیچ‌گونه سستی و انفعال نسبت به دشمن را در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و بین‌المللی برنمی‌تابیم.»
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی؛

نشست مجازی «بررسی مولفه‌های داستان انقلاب» برگزار می‌شود

نشست آنلاین «بررسی مولفه‌های داستان انقلاب» با نگاه به چهره‌های شاخص داستان‌نویسی در صفحه اینستاگرام انجمن نویسندگان نوجوان برگزار می‌شود.
به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

اعلام ویژه‌برنامه‌های دهه مبارک فجر در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

ویژه‌برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد.
حاجی میرزایی

گفتگوهای عمیق درباره فرهنگ ایثار در مدارس انجام شود

وزیر آموزش‌وپرورش با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: هر مدرسه را به یک آزمایشگاه بزرگ برای گفتگوهای عمیق درباره ایثار تبدیل کنیم چراکه هیچ‌ موضوعی به‌اندازه تأمل در انجام این هدف ظرفیت‌های یادگیری ما را بالا نمی برد.
از سلسله نشست‌های علمی جشنواره اسباب‌بازی کانون؛

نشست «اسباب‌بازی و علوم‌شناختی با رویکرد بازی‌های شناختی» برگزار می‌شود

«اسباب‌بازی و علوم‌شناختی با رویکرد بازی‌های شناختی» عنوان اولین نشست علمی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری است که با حضور متخصصان خارجی و ایرانی برگزار می‌شود.
صفحه  از ۳۴
به روایت تصویر