اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲

آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از فردا

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۸ از فردا یکشنبه ۲۸ بهمن آغاز می‌شود.
ثبت نام آزمون سراسری از فردا
سخنگوی سازمان سنجش آموزش مطرح کرد

ثبت نام آزمون سراسری از فردا

نام نویسی آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از فردا آغاز می‌شود.
محمدرضا زمردیان خبر داد؛

برگزاری ۵۰۰ ویژه‌برنامه فرهنگی از سوی کانون در دهه فجر

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری از برگزاری بیش از ۵۰۰ ویژه‌برنامه فرهنگی برای کودکان و نوجوانان در ایام مبارک دهه فجر در سراسر کشور خبر داد.
صالحی :

فیلم به پیشگیری از جرم و کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش پررنگ فیلم در کاهش آسیب های اجتماعی گفت: فیلم هایی که در فضای کشور تولید می شود می‌تواند به پیشگیری از جرم و کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک کند و اگر فیلم‌هایی در راستای معرفی آسیب‌های اجتماعی باشند مورد حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار خواهد گرفت.

صالحی: کالای فرهنگی فرصت ارتباط با جهان را برقرار می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مقام ‌معظم رهبری امسال را با عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» معرفی کرده اند و استفاده از کالای ایرانی یکی از موارد لازم برای تحقق این شعار است.
مدیرعامل کانون پرورش فکری ؛

بسیاری از جشنواره‌ها باید به مهرواره تبدیل شود

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها گفت: جشنواره‌ها را به مهرواره تبدیل کنیم.
وزیر بهداشت در جلسه شورای راهبردی طب عمومی:

استقرار نظام ارجاع بدون کمک پزشکان عمومی غیرممکن است

وزیر بهداشت گفت: معاونت های مختلف وزارت بهداشت فرصت ارزشمند همکاری با انجمن پزشکان عمومی کشور را غنیمت بشمارند چراکه در حال حاضر افراد شریف، لایق و منصفی در این مجموعه حضور دارند و قصد کمک به وزارت بهداشت و مردم را دارند.

نامه بطحائی به رهبری در مورد تبلیغات موسسات آموزشی

سید محمد بطحایی در راستای اقدامات آموزش و پرورش برای اضطراب‌زدایی از کودکان و بازگرداندن شادی و نشاط به مدارس، از تقدیم نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب، در مورد تبلیغات ناسالم موسسات در رسانه‌ها و دستورات موثر مقام معظم رهبری در این باره خبر داد.

صالحی: به فرهنگ و هنر به عنوان اقتصاد مولد نگاه کنیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه اقتصاد فرهنگ و هنر سابقه طولانی تاریخی در ایران دارد، گفت: هرمقدار بیشتر در حوزه فرهنگ و هنر از منظر روح تمدنی و هم از منظر اقتصادی نگاه بیشتری شود می‌توان به اقتصاد فرهنگ و هنر کمک کرد.
وزیر ارشاد: امنیت سایبری در شرایط کنونی اهمیت مضاعف دارد

وزیر ارشاد: امنیت سایبری در شرایط کنونی اهمیت مضاعف دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: امنیت فیزیکی و سایبری همواره حائز اهمیت بوده و در شرایط کنونی این مهم، مضاعف شده است.
صفحه  از ۲۴
به روایت تصویر