اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲

خبرهای جدید برای خبرنگاران

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اقدامات و رویکردهای این بخش از تعداد رسانه‌های فعال گرفنه تا وام‌هایی که برای خبرنگاران در نظر گرفته شده و شرایط بیمه اهالی رسانه توضیحاتی را ارائه داد.
صالحی: نوع نگاه به سیستان و بلوچستان باید تغییر کند

صالحی: نوع نگاه به سیستان و بلوچستان باید تغییر کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان دارای سرمایه های مهم اجتماعی در درون خود است، گفت: نوع نگاه به سیستان و بلوچستان باید تغییر کند و باید ظرفیت های آن بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۷ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش عالی کشور اسامی نفرات برتر آزمون سراسری ۱۳۹۷ را منتشر کرد.

نتایج اولیه کنکور ۹۷ فردا اعلام می‌شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتایج نهایی آزمون سراسری ۹۷ فردا چهارشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود .
انتشارکارنامه نتایج آزمون استخدامی در سايت سازمان‌سنجش

انتشارکارنامه نتایج آزمون استخدامی در سايت سازمان‌سنجش

کارنامه پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد از ۸ تا ۱۲ مرداد ماه مجددا انجام می‌شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد:

دانشجویان کارآفرین حمایت می‌شوند

مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از تصویب دو مصوبه حمایتی در راستای حمایت از دانشجویان کارآفرین و کارگاه‌های مهارت محور خبر داد و گفت: در این راستا 30 کارگاه مهارت‌محور تولیدی در خوابگاه‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای با حمایت مالی صندوق رفاه دانشجویان راه اندازی خواهد شد.

اعطای وام ۲۰ میلیونی به گردشگران در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه ایران کشوری گسترده با تنوع زیست محیطی و فرهنگ و اثار متنوع تاریخی است گفت: کشورمان همواره مقصد گردشگران خارجی بوده هرچند ممکن است تحت تاثیر عواملی دچار نوسان شده اما از اذهان گردشگری بین المللی هیچگاه خارج نشده است.

استان البرز رنگین کمان اقوام ایرانی است

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: استاندار البرز وعده داده است که سهم ۳۰ درصدی را به مدیریت بانوان اختصاص دهد امیدواریم در سفر بعدی شاهد تحقق این مهم باشیم.
صالحی :

رعایت عدالت رسانه ای از وظایف مهم روابط عمومی ها است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر نقش مهم روابط عمومی ها در سازمان ها و وزارتخانه ها گفت: ارتباط فعال و مستمر با رسانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و روابط عمومی ها باید در ارتباط با آن ها رعایت عدالت را در نظر داشته باشند.
صفحه  از ۱۹
به روایت تصویر