اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
از مجموعه میز بازی ایرانی؛

«سفال‌گر»، بازی جدید کانون تولید می‌شود

بازی رومیزی (بردگیم) «سفال‌گر» محصول جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زودی تولید می‌شود.
به منظورمعرفی جاذبه های روستایی

معاونت توسعه روستایی و سازمان فرهنگ و ارتباطات تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور ایجاد هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه ها و نهادهای فرهنگی برای معرفی جاذبه ها و میراث تاریخی، فرهنگی، مذهبی و گردشگری مناطق روستایی ایران در سطوح منطقه ای و بین المللی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد:

ابتلاء ۱۷۷ هزار و ۹۳۸ نفر در کشور به ویروس کرونا

سخنگوی وزارت بهداشت، اعلام کرد: تاکنون ۱۷۷ هزار و ۹۳۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا به ۸۵۰۶ نفر رسید.
به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)؛

مسابقه کتاب‌خوانی «کتاب آفتاب» در کانون برگزار می‌شود

همزمان با سی‌ویکمین سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران مسابقه کتاب‌خوانی با عنوان «کتاب آفتاب» را ویژه نوجوانان برگزار می‌کند.
شبی که از هزار ماه برتر است

شبی که از هزار ماه برتر است

شب قدر، یکی از شب‌‌ها‌ی ماه رمضان، شبی که از هزار ماه برتر است. شب نزول قرآن، تقدیر امور، بخشش گناهان است. شب قدر بزرگترین سند امامت و تداوم آن در طول زمان است.
با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

بازگشایی ۱۱۰۸ بقعه متبرکه در ۱۳۲ شهرستان

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه از بازگشایی یک هزار و ۱۰۸ بقعه متبرکه در ۱۳۲ شهرستان با وضعیت سفید و کم خطر خبر داد و گفت: زائران قبل از ورود به این بقاع متبرکه غربالگری می‌شوند.
معاون توسعه و مدیریت منابع کانون خبر داد:

اعلام جزییات افزایش حقوق کارکنان و تاثیر کرونا بر اقتصاد کانون

معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: مشکل بیماری کرونا اگرچه باعث کاهش درآمدهای کانون می‌شود، تاثیری در اجرای تعهد قبلی این مجموعه نسبت به‌نحوه افزایش حقوق کارکنان سازمان نخواهد داشت.
بهبودیافتگان بیماری کرونا به مرز 17 میلیون نفر رسید
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد:

بهبودیافتگان بیماری کرونا به مرز 17 میلیون نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 2هزار 875 نفر بیمار جدید کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر، گفت: بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی2هزار 875 نفر مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان قطعی به این بیماری در ایران به 50هزار و 468 نفر رسیده است.
وزیر بهداشت:

موج ورود مبتلایان به کرونا به بیمارستان‌ها کاهش یافت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در گیلان و قم و سایر استان‌هایی که اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا آغاز شده بود، موج ورود نسبت به خروج در بیمارستانها، منفی شده و کاهش یافته است.
صالحی در جدیدترین توئیت خود:

انصاف نیست کرونا را بهانه روحانیت‌ستیزی کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود نوشت: پروژه مقصر‌یابی را با توهم پراکنی پیش‌ می‌برند، می‌توان منتقد روحانیت بود اما انصاف نیست که ⁧کرونا⁩ را بهانه روحانیت‌ستیزی کرد.
صفحه  از ۳۲
به روایت تصویر