اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
رفتن به سمت پوشش همگانى سلامت، بدون رسيدن به مراقبت‌هاى بهداشتى اوليه امکان پذیر نيست
وزير بهداشت در اختتاميه شصت و ششمين اجلاس وزراى بهداشت مديترانه شرقى:

رفتن به سمت پوشش همگانى سلامت، بدون رسيدن به مراقبت‌هاى بهداشتى اوليه امکان پذیر نيست

وزير بهداشت گفت: كشورهايى كه در زمينه مراقبت هاى بهداشتى اوليه در منطقه مديترانه شرقى پيشرفت كردند بايد به ساير كشورها كمك كنند، زيرا رفتن به سمت پوشش همگانى سلامت، بدون رسيدن به مراقبت هاى بهداشتى اوليه امکان پذیر نیست. 
فراخوان پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

دعوت از فعالان اسباب‌بازی برای شرکت در نمایشگاه ترویجی

فراخوان پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی و نمایشگاه ترویجی بازی از سوی اداره‌کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

نشست تخصصی «موزه و کودک» برگزار می‌شود

اولین نشست تخصصی «موزه و کودک» با موضوع «ویژگی‌های موزه کودک» در موزه تاریخ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
وزیر بهداشت:

مراکز اهدای سلول های بنیادی در تمام استان ها راه اندازی می شود

وزیر بهداشت با بیان این که ما هم در حوزه اقدامات کم هزینه سلامت اقدام می‌کنیم و هم کارهای پر هزینه این حوزه را پیش می‌بریم، در عین حال درباره انجام اعمال پیوند عضو در ایران، گفت: حداقل هزینه پیوند در ارزان‌ترین کشورها ۱۰۰ هزار دلار است، اما این کار در ایران با حداقل هزینه انجام می‌شود.
با تصويب آیین‌نامه رتبه‌بندی

صدور احكام كارگزيني فرهنگيان از ابتداي مهر صادر خواهد شد

وزیر آموزش‌وپرورش در نشست خبری به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در پاسخ به پرسش خبرنگاران گفت: پس از تصويب آیین‌نامه رتبه‌بندی، اجراي رتبه‌بندی و صدور احكام كارگزيني فرهنگيان از ابتداي مهر ۹۸ خواهد بود.

درخواست بسیج اساتید از ظریف برای آزادی استاد ایرانی دربند آمریکا

سازمان بسیج اساتید در نامه‌ای از وزیر امور خارجه خواستند تا برای آزادی آقای مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی دربند امریکا اقدامات لازم را به عمل آورد.
افتتاح بزرگترین طرح هنری مرکز شهر تهران

افتتاح بزرگترین طرح هنری مرکز شهر تهران

دریاچه هنر با مساحت ۲۵ هزار مترمربع و باغ هنر با مساحت ۵ هزار مترمربع به عنوان بزرگترین طرح هنری در مرکز تهران افتتاح شد

حمایت ۵۰۰ استاد دانشگاه از رئیس قوه‌ قضائیه

بسیج اساتید دانشگاه تهران با بیش از ۵۰۰ عضو هیئت علمی بسیجی در نامه‌ای از برنامه‌های اعلامی و انقلابی رئیس قوه قضائیه در ماه‌های گذشته حمایت و قدردانی کردند.
مجوز استخدام ۱۳ هزار نفر در آموزش و پرورش گرفته شد
سرپرست وزارت آموزش و پرورش:

مجوز استخدام ۱۳ هزار نفر در آموزش و پرورش گرفته شد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در خصوص تعیین تکلیف وضعیت استخدامی نیروهای حق التدریس، گفت: بر اساس نیاز این وزارتخانه موفق به اخذ ۱۲ تا ۱۳ هزار ردیف استخدامی از سازمان اداری و امور استخدامی شدیم.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر

نقش ویژه رسانه ملی در امر به معروف و نهی از منکر

آیت الله صدیقی،گفت:فرهنگ‌سازی امربه معروف و نهی ازمنکر از نیاز‌های امروز جامعه است و رویکرد باید از نگاه حاکمیتی به نگاه مردمی تغییر کند.
صفحه  از ۲۹
به روایت تصویر