اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
شناسایی ۶۴۳۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

شناسایی ۶۴۳۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی ۶۴۳۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور در شبانه روز گذشته خبر داد.

۳ دستاورد مهم و راهبردی نساجی هلال احمر ایران

بسیاری از مردم جمعیت هلال‌احمر را با حوزه امداد ونجات و فعالیت‌های داوطلبانه می‌شناسند که البته نگاه درستی است اما باید گفت که امروزه این جمعیت علاوه بر این بخش‌ها، در حوزه‌های اقتصادی و تولیدی هم فعالیت‌های ارزشمندی دارد که شامل سه دستاورد مهم و راهبردی نساجی هلال ایران است.
شناسایی ۷۵۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

شناسایی ۷۵۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی ۷۵۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور طی شبانه روز گذشته خبر داد واعلام کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۷ هزار و ۸۰۹ نفر رسید.

«مساجد» و «بقاع متبرکه» در تقویت هویت خانواده و کاهش معضلات اجتماعی موثر هستند

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: پیوند با مسجد، گوهر گرانقدری است که ضمن تقویت خانواده، مانع بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی می شود.

قطعنامه اجتماع مردمی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

شرکت کنندگان در تظاهرات سراسری و اجتماع مردمی یوم الله ۱۳ آبان با صدور قطعنامه‌ای ضمن تأکید بر بی اعتمادی مطلق به قدرت‌های سلطه گر بویژه رژیم آمریکا بار دیگر جنایت‌ها و طرح‌های خیانت بار آمریکا در منطقه را محکوم و همچنین با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و زنده نگاه داشتن مکتب حاج قاسم سلیمانی تجدید پیمان کردند.

کمیته مدیران پایگاه‌های خبری انجمن صنفی مدیران رسانه تشکیل شد

اولین نشست مدیران پایگاه‌های خبری با موضوع کمیته مدیران پایگاه‌های خبری انجمن صنفی مدیران رسانه در محل موزه ملی ارتباطات برگزار شد.
با سخنرانی آیت‌الله رئیسی

سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی آغاز به‌کار کرد

سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با سخنان آیت‌الله رئیسی رئیس جمهوری و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آغاز شد.

اسکی ایرانی در قالب جهانی

هلیا الیاسی به عنوان رییس کمیته اسکی سازمان ایرانیان خارج از کشور منصوب شد.

بازدید رایگان از موزه تاریخ کانون در هفته ملی کودک

در چهارمین روز از هفته ملی کودک، ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۹ مهر موزه تاریخ کانون پرورش فکری پذیرای کودکان به همراه والدین‌شان خواهد بود.

فوت ۲۲۲ بیمار کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته

طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۲۲۲ بیمار کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۲۲ هزار و ۵۹۲ نفر رسید.
صفحه  از ۳۷
به روایت تصویر
تازه ها