معاون رییس‌جمهور:
گزارش اقدامات ۱۰۰ روزه دولت بزودی ارایه می شود
گزارش اقدامات ۱۰۰ روزه دولت بزودی ارایه می شودبه گزارش سرویس سیاسی عصرپرس، سید محمد حسینی در دیدار با نماینده ‌ولی فقیه و امام جمعه کرمان با اشاره به آثار و برکات حضور میدانی رئیس جمهوری و دیگر اعضای دولت در مناطق مختلف تاکید کرد: کشور را از پشت مانیتور نمی‌توان اداره کرد.

وی ادامه داد: با حضور میدانی رئیس جمهور در استان‌ها هم اولویت ها مشخص و هم کم کاری ها بررسی و تصمیم های خوبی گرفته می شود.

معاون رییس جمهور،گفت: بررسی ها برای تحقق توسعه با حضور صاحبنظران را انجام می‌شود.

 سند تحول دولت بزودی رونمایی می شود

حسینی در ادامه با بیان اینکه سند تحول دولت بزودی رونمایی می شود که در آن برای استان اقداماتی در نظر گرفته‌ایم و موضوع بندی شده است اظهارداشت: تحقق این سند تحول در استان ها می تواند به پیشرفت تمامی نقاط کشور به صورت متوازن کمک کند.

به گفته وی جهت گیری بودجه استان‌ها به سمت عدالت و کاهش تورم و نیز ظرفیت های هر استان در این سند لحاظ می شود.

حسینی با بیان اینکه نباید وضع موجود را ادامه دهیم اظهارداشت: تغییرات اساسی می تواند در کشور انجام گیرد ‌و نباید به وضع موجود اتکا کنیم که در این زمینه همکاری دولت و مجلس می تواند کمک کننده باشد.

معاون امور مجلس رییس جمهور با بیان اینکه پیشنهادها را برای تحقق توسعه در دولت دنبال می کنیم تصریح کرد: اکنون فرصتی مناسب برای همکاری سه قوه است و برای بهبود وضع اقتصادی کشور الان می توان کارهای بسیاری در حوزه اقتصادی، معیشتی و فرهنگی انجام داد که کرمان هم از این نظر ظرفیت فراوانی دارد و در جاهایی هم پیشقدم بوده است.

حسینی اظهارامیدواری کرد که بزودی هیات دولت نشستی با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان داشته باشد.

وی در ادامه با گرامیداشت یادو خاطر شهید حاج قاسم سلیمانی یادآور شد: مکتب شهید سلیمانی افتخاری برای استان کرمان است و کارهای فراوانی می توان در این خصوص انجام داد، گرچه ایران دلبسته این شهید است اما در معرفی او انتظارها بیشتر از کرمان است.

حسینی بیان کرد: امیدواریم مراسم سالگرد سردار دل ها با محوریت استان کرمان برگزار و به برنامه ای هرساله برای کشور تبدیل شود؛ می توان برنامه های خوبی برای معرفی ابعاد شخصیتی این شهید داشت.

وی ادامه داد: سفرهای استانی برکات خوبی می تواند داشته باشد و حضور رئیس جمهوری در سالگرد شهادت حاج قاسم، پیشنهاد خوبی است که باید انجام شود.