نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان تاکیدکرد:
برخورد جدی مرزبانی با مفسدان اقتصادی

برخورد جدی مرزبانی با مفسدان اقتصادی

به گزارش عصرپرس از پايگاه خبری پلیس، حجت الاسلام محمد عبادي زاده در ديدار با مرزبانان استان هرمزگان گفت: امنيت، جز با قانون مداري حاصل نمي شود و همه ما بايد با رعايت قوانين مربوطه در امنيت پايدار نقش خود را به درستی ايفا کنيم و تعامل و همکاري مردم با مرزباني، علاوه بر کمک به ارتقاء امنيت، موجب توسعه اقتصادي منطقه نيز خواهد شد.

وی افزود: وجب به وجب خاک اين منطقه آغشته به خون شهدايي است که عزت و سربلندي را براي ما به ارمغان آوردند؛ شهدا نماد و چراغ هاي فروزاني هستند که راه را براي ما روشن مي کنند و ما مديون آنان هستيم.

نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان امنيت‌آفرينان جامعه را نيروهاي نظامي، انتظامي و مرزبانی دانست و افزود: مرزباني بايد با تمام قوا در مقابل مفسداني که مي‌خواهند امنيت مرزهاي جمهوري اسلامي ايران را به خطر بيندازند، بايستد و با آن ها برخورد جدي داشته باشد.

حجت الاسلام عبادی زاده نيروي انتظامي را چشم بيدار نظام دانست و خاطرنشان کرد: مرزباني بايد ناامن کنندگان مرزها را شناسايي و با آنها برخورد کند چراکه آنها جامعه را با ورود کالاي قاچاق، مواد مخدر و ... به فساد و تباهي مي‌کشانند.#