اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
کد خبر: ۹۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۲۴ تير ۱۳۹۷ - 15 July 2018
فرمانده نیروی انتظامی خبرداد:
فرمانده نیروی انتظامی خبرداد: مشاوره ای و مددکاری تا پایان سال 98 در کلانتری‌های سراسر کشور راه اندازی می شود.

راه اندازی مراکز مشاوره در کلانتری‌هابه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس،سردار حسین اشتری روز یکشنبه در چهاردهمین نشست تخصصی فرماندهان، مدیران و روسای پلیس پیشگیری سراسر کشور افزود: با توجه حجم بالای کار و پاسخگویی پلیس پیشگیری، تقویت این پلیس از برنامه‌های دارای اولویت ناجاست.

وی اظهار داشت: پلیس پیشگیری با توجه به گستردگی و حجم فعالیت ها و با توجه به اینکه بیشترین تعامل را با مردم دارد به نوعی نمایندگان ناجا به خصوص در کلانتری‌ها هستند.

اشتری تصریح کرد: ارائه بهترین خدمت با سرعت و دقت بالا به مردم وظیفه و افتخار ما در نیروی انتظامی است و هیچ سازمانی وجود ندارد که به این گستردگی به مردم خدمت ارائه دهد.

وی گفت: بر اساس اطلاعات و آمار موجود، سال گذشته 30 میلیون مراجعه مردم به کلانتری‌ها به ثبت رسیده و ارائه خدمت شده است.

فرمانده ناجا تصریح کرد: به منظور تسهیل در کارها باید از وضعیت سنتی به سمت حرفه ای و تخصصی حرکت کنیم. لازمه این امر استفاده از فناوری‌های روز و فراگیری آموزش های لازم است.

اشتری با بیان اینکه یکی از راههای ایجاد تحول در تمام زمینه ها استفاده از فناوری های روز و امکانات است، گفت: باید به سمتی حرکت کنیم تا ارائه خدمات به مردم با استفاده از فناوری‌های روز انجام گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: در این خصوص گامهای خوبی در پلیس پیشگیری برداشته شده اما کافی نیست. برای ایجاد تحول پذیرای هر طرحی از سراسر کشور هستیم و از آن حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: در این ارتباط باید در اولین گام استفاده از مشاوران و مددکاران را کلانتری ها ارتقاء داده تا پلیس پیشگیری را متحول کنیم.

وی افزود: ایجاد مراکز مشاوره ای و مددکاری موجب کاهش اختلافات، حل مسائل و مشکلات و نیز کاهش حجم مراجعات به دادسراها خواهد شد.

وی گفت: پلیس مورد اعتماد مردم است. این مهم بزرگترین سرمایه ناجا است که قدردان آن بوده و آن را مایه افتخار خود می دانیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: