اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
کد خبر: ۹۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۱۳ تير ۱۳۹۷ - 04 July 2018
مجمع عمومی عادی سالانه شركت بيمه پارسيان (سهامي عام )برای سال مالی منتهی به 96/12/30 صبح روز چهارشنبه 13تيرماه با حضور اكثريت سهامداران برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه شركت بیمه پارسیان برگزار شد

به گزارش عصرپرس از روابط عمومی شركت بيمه پارسيان، اين شركت بعنوان يك شركت بزرگ بيمه بورسی امسال نيز مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستور جلسه ذكر شده در آگهی دعوت به مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.

در اين مراسم پس از قرائت آياتی چند از كلام ا... مجيد و پخش سرود جمهوری اسلامی ايران ابتدا نسبت به انتخاب ریيس مجمع، نظّار و منشي جلسه اقدام شد و پس از استقرار هيات ریيسه مجمع و نمايندگان بيمه مركزي جمهوری اسلامی ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار در قسمت هيات ریيسه، گزارش فعاليتهای شركت كه نشانگر رشد مناسب و تركيب بهينه پرتفوی، ايفای تعهدات قانونی و آیين‌نامه‌ای و همچنين شفافيت صورتهای مالی در سال 96 بود توسط آقای اويارحسين نایب رییس هيات مديره ومديرعامل ارایه گرديد .

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شركت قرائت و پس از ارایه پاسخ هاي لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه، صورتهای مالی عملكرد منتهی به 96/12/30 به تصويب رسيد و به ازای هر سهم معادل 150ريال سود نقدی تقسيم گرديد، مؤسسه حسابرسی بيات رايان بعنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و مؤسسه حسابرسی آگاهان و همكاران بعنوان حسابرس و بازرس علی البدل برای سال مالی 96 تعيين و روزنامه های اطلاعات و دنيای اقتصاد نيز بعنوان روزنامه های كثيرالانتشار جهت درج آگهی های شركت انتخاب شدند.


نام:
ایمیل:
* نظر: