اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
کد خبر: ۹۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - 14 June 2018
دومین همایش تجلیل از صبوران تاریخ، ویژه همسران خادمین ایثارگران و بازنشستگان و فجر آفرینان (آزادگان سیاسی قبل از انقلاب) ارتش با حضور جمعی از فرماندهان نیروی زمینی ارتش در یادمان شهدای هفتاد دو تن سرچشمه برگزار شد.

برگزاری ضیافت صبوران تاریخبه گزارش خبرنگار اجتماعی عصرپرس، سرهنگ ابراهیم پاشاپور رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دومین همایش تجلیل از صبوران تاریخ، ویژه همسران خادمین ایثارگران و بازنشستگان و فجر آفرینان (آزادگان سیاسی قبل از انقلاب) ارتش گفت: فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی بر سه اصل عدالت محوری، ولایت محوری و شایسته سالاری تاکید دارند که عدالت محوری از اهداف مهم برای زمینه سازی ظهور امام عصر (عج) می باشد.

وی افزود: از طریق ولایت که روشن کننده آن ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری است، می توان نیروهای شایسته برای خدمت به جامعه تربیت کرد.

وی درادامه گفت: ما در راستای حمایت و رسیدگی به وضعیت کارکنان ارتش جمهوری اسلامی 26 طرح را در حال اجرا داریم که مهم ترین آن طرح لبیک 16 امام سجاد(ع)، با هدف تکریم خانواده های ایثارگران و همسران خادمین ایثارگران است.

سرهنگ پاشاپور درادامه با اشاره به اینکه 50 درصد اجرای طرح های مذکور در راستای روحیه، معیشت و ساماندهی نیروی زمینی ارتش است، گفت: همسران نیروهای نظامی مهم ترین نقش را برای تربیت و مدیریت خانواده ها را داشته اند و توانسته اند با مدیریت و صبوری خودنیروها را برای خدمت به جامعه آماده کنند.

به گزارش عصرپرس، در پایان همایش از خانواده دو شهید گرانقدر سرهنگ مهندس مهدی ملک آرایی و سرهنگ خلبان نادر کرد تجلیل به عمل آمد.خبرنگار: وجیهه مرادی
نام:
ایمیل:
* نظر: