اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
کد خبر: ۹۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - 03 June 2018
معاون فرودگاهی امام خمینی(ره) اعلام کرد: پرواز‌های ساعت ۱۶ تا ۲۱ روز ۱۴ خرداد این فرودگاه، در اطلاعیه هوانوردی به ساعات دیگر موکول و به مسافران اطلاع رسانی شد.

فرودگاه امام خمینی (ره) فردا ۵ ساعت تعطیل استبه گزارش سرویس اجتماعی عصرپرس از صدا وسیما، علی رستمی معاون فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به توقف پنج ساعته پروازها در فرودگاه امام خمینی در روز 14 خرداد اظهارداشت: در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ارتحال امام راحل، در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی از ساعت 16 تا 21 در روز 14 خرداد‌ماه، هیچ پروازی‌ انجام نمی‌شود.

وی ادامه داد: این موضوع در قالب نوتم (اطلاعیه هوانوردی) از روزهای گذشته به اطلاع همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی رسانده شده است.

رستمی بیان کرد: در این فاصله پنج ساعته 13 پرواز خروجی و 19 پرواز ورودی به فرودگاه امام خمینی داشتیم که تعدادی از این پروازها به قبل از ساعت 16 و تعدادی از آنها به بعد از ساعت 21 موکول شده است.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی ادامه داد: این تغییر برنامه پروازی از روزهای قبل ازجانب شرکت‌های هواپیمایی به مسافران از طریق شماره تلفنی که هنگام ثبت‌نام ارائه شده است، اطلاع‌ رسانی شده است.

وی افزود: برنامه‌های پروازی که در این ساعت لغو و به ساعات دیگر موکول شد شامل مسیرهای بغداد، استانبول، مسقط، نجف، دوبی و ایروان است.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی بیان کرد: شرکت‌های هواپیمایی موظف شده‌اند طبق نوتم هوانوردی برنامه‌های پروازی خود را به اطلاع مسافران برسانند.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی ادامه داد: همچنین طی اعلام پلیس راه به فرودگاه امام خمینی ، از ساعت 12 روز 14 خرداد تا ساعت 22 خودروهایی که قصد سفر به فرودگاه امام خمینی دارند باید از اتوبان تهران-ساوه تردد کنند.

وی اظهارداشت: شماره تلفن 096330 (اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی‌)‌ آماده پاسخگویی به مسافران درباره این تغییرات پروازی است.


نام:
ایمیل:
* نظر: